Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Sedam godina zeli zatrudnijeti

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    mostar
    Postovi
    28

    Početno Sedam godina zeli zatrudnijeti

    Ja vas sve puno pozdravljam i saljem vam mnogo pusa

    Molim vas za savjet kako da pomognem svojoj kolegici koja pokusava da zatrudni vec 7 godina??
    Prvi put je bila trudna jedan mjesec ali nazalost imala je spontani i od tada su nastali problemi, puno se bori pa ta zena je bila u mali milijon doktora ali nista, pila razne tablete pa hormone i opet nista, pa je imala propuhivanje jajnika sorry ne znam tacno kako se to kaze, pa opet nista, sad je radila iseminacuiju prvi put i naravno dr joj je dao sve nade i nista ona dobije i sad je u jakoj krizi, navodno je sve ok osim muzeve sperme koja nije kako reci aktivna
    Molim vas ako netko zna na koji nacin joj mogu pomoci i gdje je uputiti,

    Koliko sam cula taj sadasnji ginekolog je sjajan on je iz Posusja dr Busic,, Sta joj je dalje ciniti??
    Unaprijed zahvaljujem svima

  2. #2
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Pošalji je ovdje, ja iskreno kažem da ovdje ima toliko puno cura, koje jednostavno daju snage na novi i novi pokušaj. Ovdje će naći optimizam koji je potreban da se nastavi naprijed. Svatko od nas dođe u krizu, ali obično to prođe, ovdje ima puno toplih riječi i puno vibrica koje će mene zauvijek držati hrabrom i čvrstom, a mislim i ostale cure.

  3. #3
    maja8 avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    BIH
    Postovi
    429

    Početno

    Tvojoj prijateljici je najbolje da se registrira na ovaj forum i tu će otkriti sve što je zanima.Ja se iskreno nadam da da će ubrzo ostvariti svoj san i dobiti svog

    Pozdrav veliki mojoj sugrađanki.

  4. #4
    dee-dee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Sarajevo/USA
    Postovi
    138

    Početno

    Reci joj da je cekamo i da cemo skupa prolaziti kroz krize ali i kroz radovanja!

  5. #5

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    20

    Početno

    Predloži joj da posjeti neku od klinika i bolnica o kojima cure na forumu pričaju ( Vuk Vrhovac, Petrova, Merkur, Sveti Duh,...), detaljnije pretrage, ....
    I da, potpisujem Pepitu!
    Svakako (i obavezno ) se logirati.

    Nakon početnog očaja ovdi sam pronašla toplu ruku, mirnu glavu i brdo korisnih savjeta. btw,hvala svim curama na tome!


  6. #6
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Eto drago mi je cure da ste se složile s menom

  7. #7
    nadda avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    505

    Početno

    Ma Pepita ti si prava Štrumfeta ,bravo
    Duska obavezno joj reci da nam se priključi,ovdje može doznati što god je interesira ,a i mi ćemo joj pomoći da smogne snage za dalje.

  8. #8
    iva_luca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,905

    Početno

    Duska, dr. B s Posušja je ok doktor ali ipak on nije kliničar! Niti je MPO doktor usprkos njegovom praćenju noviteta na polju reporduktivne medicine.
    Dakle, tvoja frendica treba napraviti dvije stvari: logirati se na forum i steći osnovne informacije a onda s dosadašnjim nalazima pravac nekom od dr. koji se ovdje spominju. A loš spermiogram nije nikakav poseban problem - postoje metoda koje premošćuju i veće kanjone od lijenih spermića! Samo hrabro, sedam godina nesreće je dovoljno za jedan život.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    St
    Postovi
    422

    Početno

    Potpisujem cure, ovdi je stvarno pravi izvor svih informacija. Sretno

  10. #10

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    mostar
    Postovi
    28

    Početno pozz

    VELIKO HVALA HVALA
    Reci cu joj da se registrira, ali imam jos jedno pitanje, ona je dobila men. nakon te prve iseminacije IAKO JE UZIMALA NEKE TABLETE I VAGINALETE i sutra ide u ginekologa, sta bi joj on mogao reci tocnije sta joj dalje slijedi,
    Nemojte mi sta zamjeriti na pitanjima
    HVALA

    Pozdrav

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    402

    Početno

    Ona je koristila Utrogestan, ali kad nije T u pitanju normalno je da krene krvarenje. Neće joj reći ništa novo, osim da pauzira jedan mjesec, pa onda ponovo na inseminaciju. Pokušaj je nagovoriti da se registruje na forum, dalje ćemo je mi preuzeti

  12. #12
    ia30 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    710

    Početno

    I ja se slažem s curama....poželjna je prijava,svakako!
    O dotičnom doc B iz Posušja mogu napisati par riječi,jer imam nažalost loša iskustva!
    On se kao navodno razumije u problematiku neplodnosti,pa sam i ja davne neke godine na nagovor nekog kome je potrefilo pa uspio,zalutala kod njega!Slijedilo je ovako:'prvi korak-najprije radio inseminaciju(oko 150 €,ne sjećam se točno)a da nije uradio spermiogram MM ni pojma imao kakav je!Onda dao klomifen,a pojma nije imao o mojim hormonima,brisevima,kao ni ja!I to platila ne znam točno ali mnogo...E onda se sjetio da bi mi mogao uraditi HSG,privatno u nekoj sobici(oko 200-300 €),poslao me kući zaboravivši izvaditi tampon kojeg sam imala 3 dana u sebi, ne znajući ni sama što se događa-temperatura čas 37 čas 41!
    Bolje rečeno temperatura SEPSE!Preživjela i to,očistio me alkoholom nekakvim pa mi to naplatio 20 €!Nakon svega toga predložio uraditi IVF negdje u Dubrovniku...Tada sam rekla STOP!
    Ovo sam napisala s ciljem da svoju prijateljicu uputiš u drugom smjeru,što dalje od Posušja i prepametnog liječnika jer će joj u protivnom rješavanje njenog problema ići ovim redosljedom što je skroz pogrešno!
    Pozz

  13. #13
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    potpisujem ia30...ja kad sam ga pitala jel radi HSG nasmija se i rekao :"Ma radim sve"...u najmanju ruku kao automehaničar


    A od nekih cura sam čula samo pozitivne stvari o njemu tako da :? ...najbolje ako ti je frendica iz mostara da počne od tamo,ja sam iskreno oduševljena dr.Kneževićem a uporedo da kontaktira i klinike u RH...ako te što još interesira pitaj a nije problem i na pp broj telefona ako joj mogu pomoći

  14. #14

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    mostar
    Postovi
    28

    Početno pozdrav

    DRAGE MOJE OD SRCA ZAHVALJUJEM NA POMOCI
    DIVNE STE MI, ZELIM VAM SVU SRECU I SVE NAJ NAJ NAJ NAJBOLJE
    HVALA PUNO


    moja draga kolegica je bila na pregledu i samo joj je rekao da joj ponovi
    inseminaciju, ona je trenutno odustala

  15. #15
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    duška draga znamo mi i bolje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •