Pokazuje rezultate 1 do 19 od 19

Tema: IMA LI NEKOGA ZA MARIBOR U SEPTEMBRU

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    10

    Početno IMA LI NEKOGA ZA MARIBOR U SEPTEMBRU

    DRAGE MOJE,
    DA LI JOS NEKO IMA ZAKAZAN TERMIN ZA SEPTEMBAR ZA MARIBOR I DA LI STE DOBILE PLAN ZA STIMULACIJU?

  2. #2
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Ne čekaj plan, nego zovi ako trebaš sad skoro startat - planovi znaju kasnit, a pogotovo ako imaš duge cikluse neće ti stić. Javi se 1. dc menge ili zovi i požuri da ti stigne. Ne frkaj se, na kraju bude sve u redu, ali treba isto malo pogurnit, masu naroda se tamo već liječi i sve to teledirigirano pa bi i boljoj logistici trebalo malo proaktivno pripomoć. Ako ništa, reci sestri kad bi ti treba menga da ti da upute kako i kad startat s antibebi, to ti je najhitnije, možeš birat između stedirile i yasmine, čega god kod vas ima, u Hrv. teško nać stedirile pa mi po yasminu više "lupamo". Sretno .

  3. #3
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Evo ti sanjinice mojih memoira (nisam bila uspila, al nema veze, masu njih je). Tu ti je sva pomoć oko logistike, nemoj taj cijeli roman iščitavat nego skrolaj do sebi bitnih poglavlja, to je više a la manifest, ali naći ćeš otprilike kako protokol ide ili bar brojeve za nazivat sistematizirano na jednom mjestu. Biće to sve OK . Sori ako si već iščitala moje memoire, valjda će ti se neko od rujanske tranše javit da se umrežite.

    http://www.roda.hr/forum/viewtopic.php?t=35749

    (topic - Maribor - opis jednog postupka - detaljno sve na jednom mjestu).

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    novi sad-beograd
    Postovi
    65

    Početno

    Sanjinice evo nadjosmo se i na ovom forumu-ti znaš da sam ja u avgustu, a pre deset dana sam meilom dobila obaveštenje o I fazi ciklusa odnosno započinjanje antibebi pilulama, meni su napisali mycroginon tbl-pre tri dana sam dobila ceo protokol tako da se ne sekiraš, za septembar verovatno još nisu slali. Inače javila mi se devojka koja je samnom u avgustu, ona još nije dobila nikakvo obaveštenje-.zvala ih je da proveri i sve je u redu, na listi je za avgust a kažu da će joj uskoro stići-to ume da iskida živce, ali ti ih čuvaj imaš još vremena. Tek toliko od mene malo sam htela da te umirim.
    Pozdrav i sretno.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    184

    Početno

    i ja sam u 9. u MB i hvata me nervoza.... a sestra Jasna je rekla da joj se javim ako ne dobijem protokol do 15. 7.
    Idem sad citati inine memoare.
    vidimo se :D

  6. #6
    nela37 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    227

    Početno

    I ja sam dobila protokol sad u ponedjeljak, a idem u 8mj.
    Sve je taman na vrijeme !!!

  7. #7
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Paničarit i tražit protokol trebaju samo "ciklusno sporovozne" (tj. dugi ciklusi - 32-35 dana i više) jer neće stić zavrtit 2 ciklusa antibebi - u biti, nema panike jer kad dođe menga javit se i dobit ćete tel. uputu za antibebi. Normalne žemskinje lijepo ukalupljene u šprancu ciklusa manjih ili jednako 28 dana neće imat problema. Ma ni ove druge, ali je kod njih veća nervoza zbog protokola i realna šansa da prvo dočekaju respective mengu od protokola. Sretno vam!

  8. #8

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    184

    Početno

    a bi li mi netko mogao poslati taj protokol na pp ili mail (ako je attachment) ili public ..........pretpostavljam da je općenit.....samo da vidim slijed..........jer me vec zbunjuje ..........s. jasna je rekla da cu ici jedan mjesec na kontracepciju.........Znaci li to da od 21. dana toc ciklusa na pililama krecem s decapeltylima? i kada idem na konzulatacije za lijekove? Moji su ciklusi od 24 do 28.... a jednom godišnej se zalomi i 21, 22.......... i dobit cu oko 25.6. pa onda oko 20.7.......

    uf , dosadna sam znam, a ne da mi se gnjaviti s. jasnu.... pa tlačim cas

  9. #9
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Ne, od drugog dc piješ antibebi, kasnije počinješ s decapeptylom. Ako imaš faks, pp-aj mi broj faksa pa ću ti faksirat svoj protokol pa ćeš vidit kako se tranše žena grupiraju. Ovisno kad ti upada menga, piješ antibebi 1 ili 2 mjeseca i započinješ sa supresijom. Nazovi ih i pitaj.

  10. #10
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Biće ti dobro rekla, meni je bila kontrac. 2 mjeseca, ali ako mi ppaš broj faksa, faksnem ti svoju kopiju protokola na ravnanje, a najbolje bi bilo da njih zamoliš da ti oni faksaju svoju - ko je proaktivan, toga servisiraju prije, to ti je uvijek princip.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    184

    Početno

    ina posalala sam ti pp

  12. #12
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    i ja tebi. još na poslu, protokol doma, faksam sutra - mere? imaš moj mobi u pp.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    184

    Početno

    sve ok

  14. #14

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    novi sad-beograd
    Postovi
    65

    Početno

    Nela37 vidimo se onda u mb sredinom avgusta, da li sam ja dobro razumela da prvi UZ kod njih pada 16.08? Jel ste rezervisali smeštaj ili ćete vi putovati na preglede, punkciju i ET iz hr

  15. #15
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Zagrepčani ti u pravilu putuju, Riječani odsjedaju u MB-u.

  16. #16
    nela37 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    227

    Početno

    Meni na protokolu pise da je 1. UZV 09.08.!
    A mi cemo putovati, jer je to samo 100 km !

  17. #17
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Kao nakon transfera ne putovati preko 150 km, ako se dobro sjećam brošure, znači ZG is safe.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    novi sad-beograd
    Postovi
    65

    Početno

    Vidim ja da je prvi uz 9.08. ali taj možeš raditi i u svome gradu, onaj što je malo markiran 16.08 je prvi uz koji trebaš odraditi kod njih, bar sam ja tako razumela.
    VIDIMO SE I SRETNO OBEMA BILO

  19. #19
    nela37 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    227

    Početno

    Da, ali ako 09.08.pocinjemo s pikanjem, ja bih radije da mi tamo doc. odredi koliko ampula treba !!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •