Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 60 od 60

Tema: današnji rezultat bete...!¨?

  1. #51
    enya22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,645

    Početno

    MELISSA ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za veliku betu!

  2. #52

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    VU
    Postovi
    41

    Početno

    i ja danas izvadila svoju prvu betu, ali sam već tri dana u depri, jer sam dobila m. U dva sata idem po nalaz pa ću znati više.


    Melissa puno sreće

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    hr
    Postovi
    42

    Početno

    evo da se javim,hvala svima na potpori.danas laboratorij nije radio.pa tek sutra vadim svoju prvu betu.ali počeo mi je neki smeđi iscjedak tako da sam sva nervozna.da li se ikome događa slična situacija?MM je pozitivan puno,a ja sam na rubu očaja.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    hr
    Postovi
    42

    Početno

    moja današnj beta je završila tako da laboratorij nije radio zbog tehničkih problema.a ja sam dobila neki smeđi iscjedak,tako da sam jako nervozna.ali MM jejako pozitivan.je li imao tko slične simptome'sutra vadim betu :? :?

  5. #55
    maja8 avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    BIH
    Postovi
    429

    Početno

    MELISSA poslala sam ti PP (privatnu poruku)

  6. #56

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    hr
    Postovi
    42

    Početno

    vadila sam betu,i usput dobila mengu.od 3 odlična zametka da se nijedan nije oplodio.kad se može opet ići na icsi?KOLIKO TREBA ČEKATI?

  7. #57
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Misliš da se nije implantirao (oplodili su ih - zato su ti ih i vratili). Tajnu implantacije dr.-ovi još nisu riješili, da jesu, IVF bi bio sigurna stvar i svakoj bi prvi put odmah uspjelo, jer većina nas lako dođe do oplođenih. A jesi vadila betu - ako nije negativna ne možeš biti sto posto sigurna da možda ipak nisi trudna. Ako nisi trudna - žao mi je. Ovisno gdje si bila (u kojoj klinici), koliko si veliku stimulaciju primila i kako će ti tijelo reagirati, u novi stimulirani IVF možeš za cca 5-6 mjeseci. Ali, ako budeš imala normalnu ovulaciju (nekima se menge nakon IVF-a poremete, pogotovo ako i inače imaš dugi ciklus), možeš već za 2 ciklusa na prirodni IVF. Drži se, pazi i na psihu, prije oporavka psihe nemoj ništa radit, to ti je moj savjet.

  8. #58
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Ups... Melissa - Elissa? Nisi ta?

  9. #59

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    hr
    Postovi
    42

    Početno

    DA NIJE SE IMPALNTIRAO,POGREŠAN IZRAZ.RADILA SAM ICSI U PETROVOJ KOD DR.KASUMA.OVO MI JE PRVI POSTUPAK,A REKLI SU MI DA PREKO HZZZO MOŽE SE SAMO JEDANPUT GODIŠNJE .PA SAM MISLILS SAD IĆI UZ SVOJE LIJEKOVE.DA LI SE TAKO MOŽE?

  10. #60

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    VU
    Postovi
    41

    Početno Za Melissu

    Žao mi je Melissa. Moj dr je rekao da se javim na jesen. Tako da nevjerujem prije Nove godine da će me uzeti. Nisam znala da se samo jednom godišnje može preko HZZO. Nisam pitala dr, jer sam samo preko telefona javila negativnu betu.

    I mene interesira kakvi su postupci u drugom pokušaju. Da li daju drugačiji sastav inekcija? Ja sam primala Menopur navodno najslabiju dozu a reagirala sam jako (puno js dobijeno, a nisu mi rekli koliko je bilo kvalitetnih).

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •