Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: pomoć!

  1. #1
    mikica

    Početno pomoć!

    bok,
    molim malu pomoć,
    m sam dobila 14.6., trenutno sam na menopuru i superfaktu, nešto mi je dr. L. rekao da bi punkcija bila od 25.6. - 27.06.
    Zanima me kad bi onda bio transfer?

    Da li je dovoljno ostati po 1 dan doma poslije transfera, naime radim i malo mi je problem sa slobodnim danima....

    thanks

  2. #2
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Helou. Transfer će ti biti ili 3 ili 5 dana nakon punkcije, ovisno hoće li se ići na zametke 3. ili 5. dana. Na VV-u obično preporučaju 3 dana mirovanja, ali što i kako ispitaj detaljno svog doka.

  3. #3
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    mikice ako sve bude u redu ET može biti od 3-5 dana. Što se tiće mirovanja ne znam što bi ti rekla. do sada sam svaki put mirovala svih dva tjedna pa nije bilo ništa.To ćeš morati sama odlućiti.Sretno!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    306

    Početno

    Slažem se s inom33.
    Uglavnom na dan punkcije ne ideš raditi. Nakon transfera se preporučuje mirovanje minimalno 3 dana. Najbolje da odmiruješ i vikend. U svakom slučaju imaš pravo na bolovanje.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    244

    Početno

    Cure su ti sve rekle, preporuka za ležanje je 3 dana i ja sam prva tri puta to radila a 4 mi je Lučinger rekao probaj ležati do bete i eto upalilo.
    želim ti puno sreće

  6. #6
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    ... uh, meni to ležanje koma pada... točnije, uštaknu me leđa. 3 dana je moj maksimum, osim ako mi ne vrate tisuću predivnih blastocisti... svako po svojoj savjesti mora napravit, nema jednoznačne veze ležanje-uspjeh.

  7. #7
    kikic avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,163

    Početno

    Ma sve je to relativno, preporuča se mirovanje, ne ležanje, ono laganini. Ako ti je posao uredski drugi dan iza transfera možeš raditi ako ne želiš otvarati bolovanje na koje imaš pravo. Ja sam čula za svakakve priče, mirovanje od 14 dana pa ništa i opet s druge strane na posao pa trudnoća. Sjetimo se naše Daniele32 koja je tražila cipele po cijelom gradu nakon transfera i eto Luke..
    Ili Katka naša koja je stalno išla na pijacu, hodala uz stepenice i eto mali Noa...
    Samo se pripazi, ne nosi teško, ne radi nagle pokrete i to

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •