Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 104 od 104

Tema: Kratki protokol MENOPUR - CETROTIDE

  1. #101

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,860

    Početno

    moj kratki protkol sa cetrotideom je bio 4 menopura 4 dana od 2. dana ciklusa, zatim 5 dana po 3 gonala, uvedena 4 cetrotidea, štoperica. imala 9 folikula, 4 jajne stanice, oplodili 3 i vratili 3. beta 5,4

  2. #102

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    tamo tamo daleko
    Postovi
    135

    Početno

    Uskore kreće moj 3. IVF, ovaj puta kratki protokol. Prvi put je bio dugi protokol na VV, a drugi put u Mb.

  3. #103
    Runa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Postovi
    289

    Početno

    Ja sam u kratkom protokolu - gonal F/ cetrotide. Jučer mi je bio peti gonal i prvi cetrotide i imam onaj ovulacijski iscjedak Jel to normalno? + luđački me rasturaju jajnici

  4. #104
    spodoba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    679

    Početno

    meni taj antagonist uopce ne lezi. probala sam ga dva puta. prvi put sam imala na prvom UZ imala na lijevoj strani dva, na desoj sve u nesto u velicini antralaca. na kraju je lijevo poceo rasti jos jedan, a jedan sto se vidio na UZ par dana prije je ocito prsnuo. rezultat: tri folikla nejednake velicine i bilo je jasno da ce se samo jedna oploditi, takve su bile i E2 vrijednosti prije stoperice.
    drugi put smo poceli s 150I pergoverisa i nakon 3 dana stimulacije sam imala dva folikla, ostalo je bilo u fazi antralaca. inzistirala sam na prekidu stimulacije jer bi dosli na isto kao i prvi put. steta zdravlja i lijekova. nastavili smo samo s 75IE gonala da hranimo ova dva folikla ali i 2x2mg estrofema koji sam uzimala i nakon transfera. punktirane su tri js, dvije iste velicine i jedna dosta manje. dvije se oplodile, vracene dvije blastice, jedna je bila super, druga s smedjim rubovima. beta je pozitivna.

    meni cini mi se lezi vise kratki protokol - dakle supresija od 1dc do stoperice jer mi folikli rastu ravnomjernije ili pak blage stimulacije u okviru prirodnjaka. i prosli put kad se desila T i ovaj put smo poceli stimulaciju (zadnji put s klomifenima uz estrofem). mozda je kod mene estrofem kljuc jer kad pogledam prijasnje E2 vrijednosti na 7dpo, i nisu bas neke.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •