Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Duphaston (Dabroston) i menstruacija

  1. #1
    Lua avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    474

    Početno Duphaston (Dabroston) i menstruacija

    Bok cure,

    kako imam neredovite cikluse uvijek bi s Duphastonom -pila bi 10 dana po 2 tbl i u roku 2-3 dana dobila M. Sad je već prošlo 5 dana i ništa Simptomi za M kao jesu tu,ali sad više ne znam da li umišljam ili ne I to baš sad kad je jedva čekam pa da krenemo u novi postupak...

    Da li je netko,molim Vas,imao slična iskustva puno bi mi pomogle?

    Veliki pozdrav!

  2. #2
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Lua,ja sam imala slično iskustvo sa Duphastonom i to nedavno-ali nisam ga pila zbog neredovitih menstruacija..I meni je bila panika jer je prošlo cca 4 dana od zadnje tbl i ništa!!
    Onda sam "nadobudno"postavila pitanje dr.Radončiću i on mi je objasnio da to ne bi trebao biti neki problem,i da ako u roku 7 dana ne dobijem da se javim doktoru..No,čitala sam da je nekim curama kasnila i po 14 dana-no nemoj se sada uplašiti,mislim da je to više psihološki efekt-kad silno želiš da konačno dođe,a ona..
    Jel trebam napomenut da onaj dan kad sam mu postavila pitanje i kad me smirio sa odgovorom da sam odmah drugi dan procurila..Da sam znala,ranije bih ga pitala..
    Sretno!

  3. #3
    Lua avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    474

    Početno

    Mia74, puno hvala na odgovoru Da,malo me jesi smirila. Vjerojatno ima taj psihološki faktor svoje prste u tome. Pričekat ću još koji dan...

  4. #4
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    meni je prošlo 12 dana od zadnje tablete dok nisam dobila,rekla je dr.da je do 10 dana ok onda poslje da se treba javit njima...
    Posljednje uređivanje od nivesa : 27.09.2010. at 23:14

  5. #5
    Lua avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    474

    Početno

    Evo cure, nakon 9 dana napokon stigla....

    P.S. još jednom-hvala na odgovoru.

  6. #6
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Super Lua,sretno u novom i zadnjem postupku!

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    Podižem temu:
    Kod mene je sve ok osim začepljenog jajovoda i godine,pila sam prošle godine duphaston radi vodene ciste 17mm koja nije pukla unatoč tabletama sad meni treba neki savjet ali za nešto posve drugo:
    planiram postupak krajem 6 mjeseca odlazim vani raditi i vračam se taman kad dobijem bila sam kod dr.A i sve dogovorili,moji ciklusi su redoviti dolaze svakih 30-31dan,no kad sam bila na dogovoru nitko nije ni pomislio da 2 mjesec ima 28 dana i da se ciklus pomiče tako da sam dobila ovaj mjesec 1.4.,razmišljam ponukana tome što sam pročitala u jednom postu da na vv za postupak se primaju pacijenti do 1.7.,ako ja dobijem 1.7. treći dan ciklusa je 3.7. što znači da sam propustila vlak,meni je najviše radi godina,moje pitanje je
    kako mogu ciklus pomoću duphastona pomaknuti ima li neko neki svajet pitam vas a sutra ču izgleda zvati i dr.,hvala

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •