Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Smještaj u Splitu

  1. #1
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno Smještaj u Splitu

    Moji prijatelji mole preporuku/ savjet gdje boraviti u Splitu za vrijeme postupka u Citu. Pošto mislim da će i drugima koristiti savjeti (jer pretpostavljam da će se više putovati u Split zbog novog zakona, nego npr. u Prag), otvaram novu temu. Dakle, najbolje bi bile preporuke za neki apartmančić gdje je neko već boravio ili nešto za što znate da je provjerene. Naravno, pitam za apartmane koji su povoljni. Nadam se da je ova tema u skladu s pravilima foruma jer već imamo temu Smještaj u Mariboru i Smještaj u Pragu (koju smo pretvorili u web stranicu), a ako bude van gabirita uvijek je tu budno oko/metla naše drage adminice.
    Hvala!

  2. #2
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    Malo se nelagodno osjećam, kao da radim reklamu, al nek to bude kao kakav TripAdvisor.
    Ja mogu preporučiti Apartmani M i to A2 i A3 (bila sam u oba, skoro su isti):
    http://www.split-apartmani-m.com/h_cijene.htm
    Od 1.11. do 31.3 su zbilja povoljni. Nisam više 100% sigurna, ali čini mi se da sam dobila za 30 eura/noć, jer sam dulje ostala (čini mi se 2 tjedna), inače je 35 eura. Imjau samo 2 apartmana za 2 osobe po relativno niskoj cijeni, ostali su veći i skuplji. Mali imaju super dvorište, a veći lijep pogled. Kad sam ja bila, bilo je jako toplo tako da sam cijelo vrijeme vani sjedila. Apartmani su udaljeni od Cita 10 minuta pješice, a od mora 2 minute. To je blizu "papinom križu", Žnjan. Ima i solidan dućan blizu. Kuhinja je dobro opremljena, jedino što nema ni soli ni ništa, sve trebate sami donijeti. Sve je prilično novo i u usporedbi s nekim apartmanima koje sam viđala, ovi su super mladenački namješteni (molim bez prevelikih očekivanja). Ima i dosta TV programa.

  3. #3
    mostarka86 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    579

    Početno

    Mare41, na stranici booking.com (nije reklama te stranice, nego imaju velike popuste za smještaj u splitu) smo našli odličan apartman, ustvari sobu, u Podstrani, 8 km od Splita. Naime, mm i ja smo uvijek išli automobilom, on je uvijek bio sa mnom, pa nam nije ništa predstavljalo to što smo malo udaljeniji od cita. Motel Amigos je preeeeedobarrrrr... mi smo oduševljeni sa uslugom, čistoćom, hranom, vlasnicima, ma sve je savršeno. Sobe gledaju na more, a more je udaljeno 3 metra od soba ( ne igra ulogu, ali nije loše, kada smo tako osjetljive, plačljive, ranjive, ugoditi i sebi, barem pogledom i mirisom mora).
    a cijena za dvije osobe je 400 kn, ali preko spomenute stranice, kada se prijavite za ove extra ponude, smještaj za dvije osobe sa doručkom dođe 200 kn.
    Mislim da se niko ne bi razočarao...
    Sretno

  4. #4
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    znam za kuću blizu cita koja ima 4 stana(jedan je manji) i izdaju se,ako hoćes posaljem na pp broj jer nebih ovako

  5. #5
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    laky, moze na pp naravno

  6. #6
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Malo se nelagodno osjećam, kao da radim reklamu, al nek to bude kao kakav TripAdvisor.
    ne moraš se osjećati neugodno...

    teme o smještaju u gradovima u koje se odlazimo liječiti smo zasad dopustili

    pa onda kao i na drugim temama o smještaju koje smo dopustili da bi vam/nam bili od koristi...možete pisati o smještaju koji preporučujete, gdje ste bili, koji će biti od pomoći onima koji dolaze u postupak i kojima je blizina Cita ili bolnice važna isto kao i povoljna cijena ili urednost i slično...da ne lutaju sami ...pomoć...kao i u svemu drugome u vezi postupaka

    dakle, to ne smatramo reklamom

    reklamom smatramo reklamu radi reklame, samoreklamu, kao i postanje, ili čak registriranje novih korisnika da bi 'preporučili' neki sadržaj

  7. #7
    medena8 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    337

    Početno

    Dakle, 5 km od Cita ukoliko dodjete osobnim automobilom, u prigradskom mjestu Stobrec mogu preporucit ovaj smjestaj: www.brunoholiday.com . Stanujem u blizini pa znam da su apartmani i sobe novi, izutetno uredni, a i u jakom lijepom ambijentu sto je netko vec spomenuo kao nelos "dodatak" cijeloj situaciji Imaju pristupacne cjene, a vjerujem da bi se lako s njima dogovorili, pogotovo van sezone kad zapravo i krenu nasi postupci, za nesto jako prihvatljivo na 2, 3 tjedna, koliko bi vjerovatno trajao boravak tu zbog postupka (mladi ljudi su vlasnici). Motel Amigos je takodjer odlican izbor, al' iz iskustva znam da vam ta 3km razlike u udaljenosti mogu, zbog prometnih guzvi koje nastaju upravo nakon raskrizja za Stobrec, zadati silne glavobolje i izazvati neocekivana kasnjenja na dogovorene termine (zaista jedina primjedba!). Ukoliko zatreba jos nekakva info, slobodno pisite tu ili na pp! Sretno!!!
    nici)

  8. #8
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    Na čistoću se nisam osvrnula, ali ovi "moji" M apartmani su bili oba jako čista kad sam došla, kupaona prilično velika, ukusno uređena i nova, a ima i veš mašina. Meni je muž dolazio samo za vikend, a ja sam srećom uspjela složiti si posao da mogu ta dva tjedna raditi online u apartmanu. Došla sam avionom u ST, tako da mi je bilo super što je CITO tako blizu. Doma smo autom išli. Još sam se povremeno navečer našla s nekim prijateljicama i šetala uz more. To mi je bio najljepši postupak
    Jedan je bio nedostatak, a to je da nikako nisam mogla naći osvježivač prostora u apartmanu, a bila sam turbo osjetljiva na mirise. Tek treći dan sam ga uočila u kupaoni iza ručnika

  9. #9
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Slažem se s mostarkom86, motel Amigos je oličan i povoljan. Tko je s autom odličan je izbor. Još bih preporučila Apartmane Biočić - Stobreč. Udaljenost od ST je 7,5 KM, udaljenost od mora je 100 m, a svi apartmani su studio apartmani. Jedina mana je što nemaju interneta Apartmani su ugodno namješteni,a higijenski uvjeti su na visokom nivou.

  10. #10
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    I meni treba informacija...
    Znate li još koji smještaj baš blizu Cita, osim ove Jelenine preporuke?
    Bez auta. Može biti i manji...za jednu osobu (M dolazi samo na jednu noć).
    Puno znači preporuka da je smještaj OK.

  11. #11
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    Evo mog doprinosa...moja topla preporuka iz vlastitog iskustva
    http://www.apartmanija.hr/apartmani/...ni-priska/6536

    - blizina Cita (preko puta...manje od 2 minute hoda)
    - super domaćini, na usluzi, ljubazi...za odvesti, dovesti, pokazati...
    - stan u kojem ste sami (nije u sklopu stambenog prostora domaćina)
    - stan opremljen kao stan u kojem se živi...ne treba gotovo ništa nositi sa sobom
    - lijep i prostran balkon
    - blizina dućana, ljekarne, banke, pošte, busne stanice za centar, a može se i do žnjana i dalje prema zenti, pa sve do bačvica uz more pješke...ako ste za duže šetnje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •