Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Spotting prije FET-a

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno Spotting prije FET-a

    ne mogu naci nista o svom problemu pa otvaram novu temu.
    danas mi je 13dc., od 3dc. pijem 3x1 estrofem 2mg i od danas sam krenula s utrogestanom 3x1 vaginalno. u utorak navecer sam imala roskasti iscjedak, jucer je sve bilo cisto. danas sam bila na uzv, po doktoru je sve u redu (za isjedak smo okrivili cistu koja je bila na lijevom jajnik na 3dc., danas je vise nije bilo, fet je zakazan za 12.2.), ali nakon popodnevnog utrogestana - opet rozi isjedak.
    ima li netko slicno iskustvo? inace imam pcos i nemam menstruacije bez duphastona/kontracepcijskih.

  2. #2
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    A da ti nije to nuspojava estrofema?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    i meni je to palo na pamet, ali koliko googlam, nije bas cest slucaj. zrcnut cu dr. ujutro, a dotad sam htjela lijecit zivce na ovaj nacin.

  4. #4
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Isto tako, moguće je da je potrebna veća pauza između stimulacije i FET-a. Ja sam bila s mikrocist. jajnikom, nepravilni ciklusi, dosta anovulatornih, za dobit reakciju u stimulaciji sam uzimala više lijekova nego prosječna žena (kasnija ovulacija), više bih izovulirala (i zato uvijek imala "materijala" za FET), ali su mi se, u straijoj dobi pogotovo, znali javljati ciklusi sa spotinzima i 3 mjeseca nakon stimulacije.

    Teško je sad reći što je kod tebe slučaj, čim si na estrofemima, možda je endo stanjen i nemaš ovulaciju... može ti spotting bit zbog sto razloga, nijedan nije totalno zabrinjavajući, ali ako si moja "špranca", onda bi bilo bolje napravit par mjeseci pauze pa onda u FET.

    Sretno!

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    ina moji su svi anovulatorni pa tako i ovaj. endo je danas bio 7,5mm. a svaki moj ciklus je sa spottingom, na razne dane ciklusa, cak i za vrijeme uzimanja duphastona.. mislila sam da ce estrofem to drzat postrani, ali ocito sam u krivu.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    kako doslo, tako proslo, na dan transfera endometrij odlican, sad cekanje.. rekao je dok ako slucajno opet bude sukrvice da dodam jos jedan estrofem.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •