Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 62 od 62

Tema: Postupci na teret HZZO-a u Poliklinici IVF u ZG i Poliklinici Cito u ST do 31.03.13.

  1. #51
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    M@tt, jesi li ti nju dobro skužio, pa i u kratkom protokolu se može dobiti (i obično se dobiva) više od 20 gonala? Razlika je u tome što se u dugom duže dobiva supresija, što vama baš puno ne igra ako ti je draga low responder...

  2. #52
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    M@tt, jesi li ti nju dobro skužio, pa i u kratkom protokolu se može dobiti (i obično se dobiva) više od 20 gonala? Razlika je u tome što se u dugom duže dobiva supresija, što vama baš puno ne igra ako ti je draga low responder...
    A onda sam ju ja krivo shvatio očito. Ja sam mislio da kratki protokol znači manja količina gonala ili menopura. Znači razlika između kratkog i dugog protokola je samo u supresiji i ničemu drugome ili?

  3. #53
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    M@tt, ako je draga spremna, idite i zgrabite taj postupak u privtnoj poliklinici.

  4. #54
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    M@tt, ako je draga spremna, idite i zgrabite taj postupak u privtnoj poliklinici.
    Mislim da hočemo. Šteta bi bilo ne iskoristiti to...

  5. #55
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    čudno.... prečudno!
    posto se ovo odnosilo na moj post da objasnim,
    nema tu sta biti cudno , opce poznato da se preko hzzo u cita dogovara godinu dana unaprijed zbog velike potraznje, da je tamo dobit mjesto slobodno bas trebas imat srece, toliko je parova koji idu na ivf u cito , ili koji idu u kbc st ili koji putuju u zg jer nemaju novaca za cito pa ako se saznalo zadnjih dana da je produzeno do kraja 3mj to je brzinom munje popunjeno, ili ako su se neki parovi vec na ljeto upisali za 2013

    potpisujem macu u svemu

    ne vidim nista lose u tome sto dr. da prednost svojim pacijentima , sta je tu lose, netko je dole ostavio 50 000kn i vise ,zasto sad ne bi taj par imao prednost , a nije bas da dr. da svima prednost

    i posto to dr. poljak odlucuje i vodi onda se treba s njim o tome razgovarat a ne sa sestrom ,

  6. #56
    niki78 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    61

    Početno

    Citiraj M@tt prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da hočemo. Šteta bi bilo ne iskoristiti to...
    moj savjet je da odete na konzultacije i pregled i da se probate dogovoriti da možda vi sami kupite još lijekova ako će vam trebati. sretno!

  7. #57
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Upravo mi je prijateljica rekla da je zvala Cito i da nemaju više slobodnog mista....

  8. #58
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj M@tt prvotno napisa Vidi poruku
    A onda sam ju ja krivo shvatio očito. Ja sam mislio da kratki protokol znači manja količina gonala ili menopura. Znači razlika između kratkog i dugog protokola je samo u supresiji i ničemu drugome ili?
    Dugi protokol ti je supresija od 21. dana (prethodnog) ciklusa kojem se 3dc - dakle za cca 10-ak dana - pridružuje stimulacija.
    Ima varijacija na temu, tipa početak supresije/stimulacije koji dan prije ili poslije, prethodna kontracepcija, ali ovo je mislim najčešća varijanta dugog u Hrvata.
    Kratki je supresija od 1dc uz pridruživanje stimulacije 3dc (sve u istom ciklusu), taj ste zapravo vjerojatno već i imali.

    I iksam Inesz, trk po postupak, možda vam promjena ruke donese sreću!
    Ovo što je niki78 napisala za dokup lijekova je razbudilo moj paranoični um pa samo da dometnem - ne zaboravite primjere prijašnjih protokola, da ne bi bilo nekih eksperimenata s manje lijekova...
    Posljednje uređivanje od Argente : 19.02.2013. at 19:04

  9. #59
    niki78 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    61

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo što je niki78 napisala za dokup lijekova je razbudilo moj paranoični um pa samo da dometnem - ne zaboravite primjere prijašnjih protokola, da ne bi bilo nekih eksperimenata s manje lijekova...
    nisam uopće razmišljala da bi se to moglo zloupotrebljavati...samo bi voljela da i oni koji imaju dugi protokol, možda dobiju šansu i kod privatnika

  10. #60
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj corinaII prvotno napisa Vidi poruku
    Upravo mi je prijateljica rekla da je zvala Cito i da nemaju više slobodnog mista....

    Hvala na javljanu C.

  11. #61
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno u ovoj godini više nema postupaka u privatnim klinikama na teret HZZO-a


  12. #62
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj BHany prvotno napisa Vidi poruku
    Ako si zvala za postupak do kraja 3. mjeseca...u Citu postoji lista za HZZO postupke i posljednje dvije godine koliko rade preko HZZO-a bila je popunjena nekoliko mjeseci unaprijed. Nema šanse da u 2. mjesecu do kraja 3. nije popunjena.

    A dr. P je taj koji vodi sve vezano za HZZO. Sestre ti jedino mogu zakazati konzultacije ili spojiti na njega ili za neku drugu stvar dr. Š. One ti sigurno neće davati informacije o terminima postupka - bilo plaćenog, bilo preko HZZO-a - barem je u toj klinici takva politika.
    Samo da se nadovežem na ovo moja prijateljica je bila u Citu na konzultacijama u 2. mj ili krajem 1. i dobila je termin preko HZZO u Citu i drago mi je radi nje (inače je tamo bila nekoliko puta) a ja kad sam pitala lani preko maila dr. mi je odgovorio da više nema mjesta. Eto mislim da to sve govori!

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •