Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: eko mavrović

  1. #1
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno eko mavrović

    Gdje točno kupiti njihove suhomesnate proizvode, ali da ste vidjeli svojim očima da ima? Lokacija?

    Kupili u city centru na štandu ispred spara, kulenovu seku, pa nam se jako svidjela (iako skupo) pa bi kupili još na brzaka.
    Izgleda štand samo vikendom tamo, a trebam ujutro

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    210

    Početno

    vidjela sam njihova peciva u konzumu, ne znam za ove druge proizvode...

  3. #3
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Web stranica kaze: Eko Mavrović posluje i ima ugovore gotovo sa svim većim i značajnijim trgovačkim kućama u Hrvatskoj te svoje proizvode prodaje i putem interneta.

  4. #4
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    imaju web shop
    http://www.eko-mavrovic.hr/em_webshop.php

    najbolje da ih nazoveš pa pitaš u kojim dućanima šta prodaju

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Konzum, Billa, Prehrana rade sa Mavrovićem, vidjela sam kruh i peciva. Suhomesnate proizvode nisam ni tražila, pa ih nisam niti vidjela, ali možda ih ima.

  6. #6
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    mi bili u petak ujutro u cc1 i bio je tamo neki dečko koji je prodavao te suhomesnate proizvode

  7. #7
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Prije nekog vremena sam ja pitala ovdje na forumu jel tko probao njihovu hranu. Na kraju sam i ja kupila nešto. Super su im stvarno među ostalima ti suhomesnati prozvodi. Baš je fin okus i ne osjete se nikakvi konzervansi. Preporučujem.

    A kruhovi, bliz

  8. #8
    Lukina mamma avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    1,238

    Početno

    Ja vidjela u City-ju onaj veliki debeli špek. Ajme, što nisam dugo jela špek. Ali, nije mi baš izgledao jako privlačan. Imao je debeli bijeli masni sloj.
    Njihovi pekarski proizvodi su mi fini, ali moram priznati da se od suhomesnatog nastojim suzdržavati. Nekad sam znala tamaniti...njam-njam...ali zato mi je to sve otišlo u guzu.

  9. #9
    sade_74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    uz dravu
    Postovi
    219

    Početno

    da li ima i kruh mavrović u billi ili konzumu? koliko sam ja skužila konzum ima kruh samo od "lokal patrot pekara ", ali ne uzimajte mene za kompetentnu, jer kruh uglavnom kupujem u pekari ili u merkatoru gdje je je vlastita proizvodnja.
    probala sam njegov kruh na moru (ima ga neki lokalni dučančić) i predobar mi je!

  10. #10
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Citiraj sade_74 prvotno napisa
    da li ima i kruh mavrović u billi ili konzumu? koliko sam ja skužila konzum ima kruh samo od "lokal patrot pekara ", ali ne uzimajte mene za kompetentnu, jer kruh uglavnom kupujem u pekari ili u merkatoru gdje je je vlastita proizvodnja.
    probala sam njegov kruh na moru (ima ga neki lokalni dučančić) i predobar mi je!

    Mavrovićev kruh se pekao u Klari i prodavao u Konzumu. Osim toga, konzum peče svoj kruh, osim svoga imaju Mlinarov i Klarin, ovisi o poslovnici.


    koji su to lokal patrot pekari? ako je to neki pogrdni naziv za Albance molim te da se suzdržiš jer na forumu nije dozvoljeno vrijeđanje i omalovažavanje bilo kojeg korisnika Foruma, kao i bilo koje religijske/etničke/seksualne ili slične grupe ili pojedinca.

  11. #11
    sade_74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    uz dravu
    Postovi
    219

    Početno

    Citiraj Frida prvotno napisa

    koji su to lokal patrot pekari? ako je to neki pogrdni naziv za Albance molim te da se suzdržiš jer na forumu nije dozvoljeno vrijeđanje i omalovažavanje bilo kojeg korisnika Foruma, kao i bilo koje religijske/etničke/seksualne ili slične grupe ili pojedinca.
    ma no! lokal patrioti i jesu klara i slični, tj. svaki grad ima svog velikog pekara. mi u slavoniji, npr. u konzumu možemo kupiti samo kruh od pekare kruna, to je najveći lokalni opskrbljivač pekarskim proizvodima, nekad je to kod nas bila "Sloboda", tvornica keksa i kruha (sad je samo tvornica keksa), u zg je bila i ostala Klara, itd...

    zaboravih reći da sam iz OS pa me na ovim područjima zanima mavrovićev kruh...

  12. #12
    sade_74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    uz dravu
    Postovi
    219

    Početno

    nitko ne zna, ne kupuje, ne jede, ne zanima ga???...šmrc

  13. #13
    sade_74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    uz dravu
    Postovi
    219

    Početno

    inače, trenutno sam na moru i jedem ga non stop i nosit ću si jedan u OS!!!
    kak je super kad imaš web'n'walk, osim što mi je crko već tri puta kad sam htijela poslati post

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •