Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 53

Tema: vodice

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno vodice

    idemo tamo slijedeći tjedan, stoga pucajte iz svih oružja

    gdje su zmije, a gdje ljudožderi ?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,417

    Početno

    I jedno i drugo u malom Akvariumu na rivi

    Zgodno za djecu (i odrasle)

    Za ostlo ne znam ...

  3. #3
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Zadnje kad smo bili na moru, bili smo u Vodicama. Nije nam se dopalo. Gužve užas, plaža čovjek na čovjeku, skupo,... Na kupanje smo na kraju hodali u Srimu ili čak u Primošten (on nas je oduševio).
    Jedino je bila ok hrana za pojesti večeru npr. mislim da se restoran zvao Fish&Steak (valjda).
    Smještaj smo platili masno preko agencije Morsko Prase i smještaj je bio koma, a skupo.
    Gužve za parkiranje užasne, svaki dan poslije 18 sati je nestalo struje na pola sata ili sat vremena, jer se onda priključivalo previše potrošaća.
    Koji dio idete?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    nemam pojma

    pozvana sam... vele da je na kraju mjesta, što god to značilo

  5. #5
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    nemam pojma

    pozvana sam... vele da je na kraju mjesta, što god to značilo
    Niti ja nemam pojma gdje je "kraj mjesta".
    Uglavnom iz večine dijelova morate autom do plaže, a gužve užas, ili idete pješice duuuugo bez hlada. To je bio veliki minus. Mi npr. bi valjda krepali da smo išli pješice na plažu, a apartman s pogledom na more, ali nisu rekli da trebaš vatrogasne ljestve i dalekozor.
    Pozitivno je bilo što su namirnice, voće, povrće bile istih cijena kao i u Zgb. (naravno mislim na velike dućane u Vodicama - ima ih više).

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    uglavnom podnošljiv horor

  7. #7
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    uglavnom podnošljiv horor
    Ma naravno, ima tu i pozitivnih stvari. Skoro sam sigurna da nemaju opasnih morskih pasa.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    martaaaaaaaa 8)

    de i ti prilipi koju pa da se veelo pakiram, gdje je tamo glavna kanalizacija

  9. #9
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    čuj u vodicama je gužva, ali ti ne moraš ići na najfrekventnije plaže. sve zavisi gdje ćeš biti smještena. koliko ja znam ove godine nema nestanaka struje.

    cijene u dućanima su veće nego u zagrebu ili karlovcu. evo potvrde
    http://www.supermarketi.info/index.p...azili&izvId=35

    ako imaš volje, iz vodica ti je super otići na izlet redovitom brodskom linijom na otok prvić (mislimda ima 15 minuta vožnje brodom) gdje je predivno.

  10. #10
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    2. i 3. kolovoza u vodicama je fešta. ako ne voliš gužvu zaobiđi u širokom luku.

  11. #11
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj anamar prvotno napisa

    ako imaš volje, iz vodica ti je super otići na izlet redovitom brodskom linijom na otok prvić (mislimda ima 15 minuta vožnje brodom) gdje je predivno.
    I posjetiš Fausta Vrančića

  12. #12
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj anamar prvotno napisa
    2. i 3. kolovoza u vodicama je fešta. ako ne voliš gužvu zaobiđi u širokom luku.
    4.8. je dan Fešte
    ova dva dana prije su nešto novo http://www.grad-vodice.hr/

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    iedm za tjedan dana, i sad nitko ne bi rekao gdje se je glavni odvod kanalizacije...

  14. #14
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    prema Prviću

    ma ne, šalim se
    glavni odvod kanalizacije je na 50m dubine mora, tamo je tlak dovoljno velik da sve ostaje na dnu, a spust kanalizacije prema moru je između Vodica i Tribunja

  15. #15
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    ja ne idem više na srimarske plaže jer je gužva prevelika
    tako da ću se tamo kupati u post-sezoni

    trenutno uživamo u miru na jezeru

  16. #16
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    ma maria ne sekiraj se, pirovac ti je blizu pa možeš tamo na kupanjac

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa
    ma maria ne sekiraj se, pirovac ti je blizu pa možeš tamo na kupanjac


    jedino zanimljivo u pirovcu je marta, ali tamo mi pol zbornice ima aprtmane pa rađe ne bih

  18. #18
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,729

    Početno

    mozes ih nanervirati sa smecem
    tako marta kaze

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    Vodice su cool misto za mlade i one sa dobrom rezervom živaca; ako imaš malu dicu najbolje je ujutro ići na plažu , vratiti se "doma" na ručak, odmoriti , pa opet popodne oko 17-18 h nazad; sve to ovisi u kojem dijelu mista si stacionirana; gužva je za poludit, na plaži nema mista za šugaman stavit, sa autom od kraja do kraja mista triba 1/2 sata, riva je navečer kao da si u Bombayu ili Tokiu; 04.08. je fešta, 2-3 poznate face pivaju i vatromet u ponoć, sa dicon obavezno dogovori strateško misto za nalaženje u slučaju da se netko izgubi (jer se svake godine netko izgubi, čak se i nam mještanima dogodi da nam se pogube dica ); cijenama se čude kontinentalci, zašto mi dižemo cijene priko lita :shock: , malo sutra, imamo takve cijene cilu godinu, čim si malo udaljeniji od većeg grada cijene su urnebesne; plaže u Tribunju, Pirovcu, Sovlju, Murteru, na Prviću su ti malo manje pretrpane, ali opet za to trebaš gmizati po magistrali ili se zaputiti brodom ;slapovi Krke, Kornati spadaju u obavezne izlete, Šibenik-stara jezgra, Zadar za 40-ak min; a sad vedrija strana : ako želiš noćni život i provod, Vodice su pravo misto za tebe, kafići na sve strane, Hacienda nadomak ruke, do Aurore 40-ak km ; plaže prepune otkačene mladeži, svi posloženi kao srdele u konzervi, neopterećeni i veseli; znači : sve ovisi iz koje prespektive gledaš
    dobro došla ( i ako ti nešto triba slobodno se javi )
    ( ne znam zašto spominjete kanalizaciju, jedino kad su velike kiše postanemo Venecija , inače što se tiče mora nema zagađenja )

  20. #20

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    http://www.grad-vodice.hr/ pobliže o zbivanjima

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    mandy

    snaći ćemo se već nekako

  22. #22
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    Kad se već ide na Prvić preporučam i Zlarin.....meni osobno je prekrasan. Mi se u Vodicama kupamo prvih par dana dok ne dobijemo boju, a nakon toga ovisno o dobu kad se spremimo idemo ili na otoke ( Prvić, Zlarin-nadam se da je karta još uvijek 10 tak Kn ) ili blizu Tribunja ( tam mi je tak slatka jedna plažica, ali ima isto puno kupača :/ i zeznuto je kad puše jugo ili bura :? pa nanese trave i svega- vi domaće bolje znate koji vjetar je u igri ).

    Mandy- baš živiš u Vodicama ili dolaziš preko ljeta ? Na kojoj si strani, prema Tribunju ili Srimi ?

  23. #23

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    karta za vapor ti je još uvik 10 kn, baš sam bila prije 2 dana, inače mi domaći idemo najprije na otoke ,jer je poznato da se na otocima dobije najbolja boja i ima puno osamljenih plaža (ne sićan se kad sam se zadnji put sunčala u toplesu :D ), a tek onda na gradske plaže; , ja sam ti u vd, skoro pa u centru

  24. #24
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    Citiraj mandy prvotno napisa
    karta za vapor ti je još uvik 10 kn, baš sam bila prije 2 dana, inače mi domaći idemo najprije na otoke ,jer je poznato da se na otocima dobije najbolja boja i ima puno osamljenih plaža (ne sićan se kad sam se zadnji put sunčala u toplesu :D ), a tek onda na gradske plaže; , ja sam ti u vd, skoro pa u centru

    je tak je i mene MM prije 15 g. čim smo došli odvuko na Prvić pa sam izgorila ko p*, naravno da se nisam namazala a ni imala šlape za vodu jer kao to se ne nosi :? ( sad i on nosi šlape i tracka se s kremama )

  25. #25

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    371

    Početno

    joj mgrubi pa nema ti nikoga na srimi
    djete i ja samo tamo svakodnevno i bas svima komentiram kako sam u soku jer su plaze doslovno puste
    ponekad mi se cini da ime vise domorodaca nego turista
    mozes misliti kad auto uspijem parkirati na parkingu pored plaze, toliko mi je blizu da niti stakla podizem niti ga zakljucavam jer je doslovno pokraj mene

    maria ako imate auto uvijek mozete svratiti do Tribunja, Jezera ili Murtera, tamo su plaze stvarno fantasticne
    ili pak prema Splitu, do Primostena, samo je tamo parking katastrofa, oderalo me u subotu, 10 kn/h, platila sam 30 kn, eto da djete vidi Primosten ali pitanje je kad ce iduci put

    maria ako trebas bilo kakvu info slobodno pitaj, tu smo da pomognemo

  26. #26
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    Ja sam svake godine u Vodicama, i smatram ga svojim drugim gradom U visokoj sezoni je gužva, a 6. i 9. mjesec su divni. Iz Vodica svaki dan imaš redovne linije do Prvića, Zlarina, Šibenika..pa svaki dan negdje drugdje, a pješice se može i do Tribunja. Ako si s autom, sve ti je blizu, mi obično svaki dan idemo na neko drugo mjesto. I svako mi je lijepo! Ako ne želiš u gužvu, recimo nikad nema gužve između Plave plaže i Tribunja!

  27. #27

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    hvala svima...

  28. #28
    mia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    514

    Početno

    luclyu ma jel to sala da u srimi nema nikoga?!
    ajde pliz otkrij mi gdje to ima pustih plaza u srimi?
    bila danas u vodicama i na srimskim plazama - katastrofa od guzve!!!!

  29. #29

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    371

    Početno

    ja sam ispred birgardena ili 100 m nize prema vodicama, parking uvijek nademo bez problema, rucnik uredno sa svom aparaturom smjestimo prvi red do mora
    uvijek mjesta i nikad puno ljudi
    ne onako kako je znalo biti proslih godina kad je doslovno bio covjek na covjeku
    sad je pravo osvjezenje

    a kojem ste vi djelu?

  30. #30
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    anima
    Ako ne želiš u gužvu, recimo nikad nema gužve između Plave plaže i Tribunja!

    :? ja ne pamtim kad sam uspjela staviti ručnik na Vičevici, svake godine smo sve bliže Tribunju i to doslovno uguravamo ručnike između tuđih :/ . Moram priznati da baš i ne znam plažu u Vodicama koja nije prebukirana i koju bih preporučila u 7 ili 8 mj.

    lucylu- Kolko plačaš parking? Jel tam po satu ili cijeli dan :? . Mi prošle godine parkali u mjestu, što iz nedostatka slobodnog par.mjesta što zbog uštede .

  31. #31
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ja bih kavu. Ostalo ne bih komentirala.

  32. #32
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj lucylu prvotno napisa
    ja sam ispred birgardena ili 100 m nize prema vodicama, parking uvijek nademo bez problema, rucnik uredno sa svom aparaturom smjestimo prvi red do mora
    uvijek mjesta i nikad puno ljudi
    ma je?
    ja sam zadnji put bila prije 15-ak dana , prošla sam od biergartena nisam našla parking, pa sam ošla to tete koja se kupa na Lovetovu, i bome tamo je bilo pregužvano

  33. #33
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj MGrubi prvotno napisa
    Citiraj lucylu prvotno napisa
    ja sam ispred birgardena ili 100 m nize prema vodicama, parking uvijek nademo bez problema, rucnik uredno sa svom aparaturom smjestimo prvi red do mora
    uvijek mjesta i nikad puno ljudi
    ma je?
    ja sam zadnji put bila prije 15-ak dana , prošla sam od biergartena nisam našla parking, pa sam ošla to tete koja se kupa na Lovetovu, i bome tamo je bilo pregužvano
    Pravo pitanje ne glasi gdje se lucylu kupa nego KAD.

  34. #34
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    od 18,30 se ekipa kupi sa plaže, okio 19h je bilo predivno

    ali mi smo došli oko 17,30

  35. #35
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    zato ja u srpnju i kolovozu gotovo nikad ne idem na plažu prije 17 sati

  36. #36

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    371

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa
    Citiraj MGrubi prvotno napisa
    Citiraj lucylu prvotno napisa
    ja sam ispred birgardena ili 100 m nize prema vodicama, parking uvijek nademo bez problema, rucnik uredno sa svom aparaturom smjestimo prvi red do mora
    uvijek mjesta i nikad puno ljudi
    ma je?
    ja sam zadnji put bila prije 15-ak dana , prošla sam od biergartena nisam našla parking, pa sam ošla to tete koja se kupa na Lovetovu, i bome tamo je bilo pregužvano
    Pravo pitanje ne glasi gdje se lucylu kupa nego KAD.
    od 16.30 pa na dalje
    parking sam platila samo jednom, dalje me nitko nije pitao niti imaju aparata

    evo ja bas cijelo vrijeme govorim kako sam u soku ove godine jer stvarno tamo ima mjesta, za razliku od prijasnjih godina kad je bio covjek na covjeku
    i kako imam osjecaj da ima vise domorodaca nego turista

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa
    Ja bih kavu. Ostalo ne bih komentirala.
    bit će kava :D :D :D :D :D

  38. #38

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    uglavnom podnošljiv horor
    Ako te ne grizu komarci, bit će ti čist ok...

    Mi bili prošle godine (završetak Vodica, početak Srime), planirali ostati 7 dana, četvrti dan popizdili i vratili se u Zagreb. Sin za 20ak uboda, ja sa 35 uboda komaraca... ne pomaže ni svijeća, ni tableta, ni tekućina ni autan sprej. Ni sve skupa... Uglavnom, rekoh nikad više tamo...

  39. #39

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    :shock:

    to je gore od somina u kupoi, mrežnici i korani


    uhvatio neki čiča na kupi soma od 2 m

  40. #40

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    tajchi73"
    ja ne pamtim kad sam uspjela staviti ručnik na Vičevici,
    kava?
    svaki dan iza 17,30, najprije se malo uguram, a nakon 18,30 već oni na cjelodnevnom boravku idu doma; ovih zadnijh par dana je nenormalna gužva, ali se nekako stisnemo;oko 19,30 nastupa zatišje i na ciloj rivi bude 5 ljudi, sve se umiri i tada je najlipše plivati
    što se tiče parkinga : triba malo prolunjati po mistu, naći neke uličice blizu plaže i eto besplatnog parkinga
    Srima : nakon prošlogodišnjih novinskih članaka u kojima stoji da S. Bilić lituje na Srimi, postala je naglo okupirana mladim, zamamnim ženskim bićima u potrazi za dobrim sponzorom

  41. #41
    a zakaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,149

    Početno

    ako ces navracat do tribunja na kavu, javi se obavezatno

  42. #42
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    kad smo u Vodicama NIKAD se ne kupamo ni na Srimi ni na drugim vodičkim plažama (razlozi su gore navedeni)...
    radije se uputimo do Prvića, Tijata, Zlarina, Kaprija...
    puuuno je ljepše...
    al' moraš imat' barku

  43. #43
    SpOOklica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    326

    Početno

    Evo da se i ja nadovežem. Ja sam u Tribunju, a za Vodice mogu reći:
    - Plaža Hangar ispod Olimpije je ludilo za mlađe, party je skoro svaki dan i čovik na čoviku
    - Plava plaža je isto tako katastrofa, gazi se po ljudima
    - Cijeli dio Blata (naselje iznad Plave plaže) sada smrdi kao kuga po septičkim jamama koje se procjeđuju
    - gužve ste već spomenuli, preporučujem šoping ujutro čim se trgovine otvore, onda ima mjesta na parkingu, na blagajnama nije gužva, Lidl se za sada pokazao najjeftiniji i solidne kvalitete

    Ispust kanalizacije bi trebao biti gdje kaže MGrubi ali to je zanemarivo u odnosu na sve ono šta ulazi u more ilegalnim putevima. Kolektor još ne postoji niti je grad spojen na kanalizaciju (bar većina) tako da se premalene septičke pune na dnevnoj bazi, a prazne ne baš tako često. Dakle negdje kakići cure.
    Preporučujem odlazak na Prvić, blizu je i ima dobre veze, a može i kod nas u Tribunj, plaža Bristak je napučena ali neusporedivo sa susjednom Plavom plažom, a ima sadržaja. Čak ni Zamalin, glavna plaža, nije tako nakrcana.


    I javljam se za kavu

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    svima zainteresiranam šaljem mob na pp :D

  45. #45
    SpOOklica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    326

    Početno

    BTW ja se ne kupam u osmom misecu ne pamtim više od kada. Pregadljivo mi je vidit tu masu ljudi. Neki dan je na našoj maloj plaži susjeda izbrojala ni više ni manje nego 83 ljudi, dok se u moje doba (prije 20 god) tu kupalo 10 ljudi. Meni se činilo da je prenapučeno kad se broj popeo na 20-ak

  46. #46
    mia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    514

    Početno

    meni je u vodicama definitivno bila prevelika guzva gdje god krenula i zato vam sada iz straska, novalja, pag.
    kamp je samo za goste pa je uzitak. ali ovo je vec OT....

  47. #47
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    SpOOklica
    Ispust kanalizacije bi trebao biti gdje kaže MGrubi ali to je zanemarivo u odnosu na sve ono šta ulazi u more ilegalnim putevima. Kolektor još ne postoji niti je grad spojen na kanalizaciju (bar većina) tako da se premalene septičke pune na dnevnoj bazi, a prazne ne baš tako često. Dakle negdje kakići cure.

    a što je onda ona kućica ili štoveć kod parapeta tj. tam di se kupuju karte za otok :?

  48. #48
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    eto nazvala muža i on rekao da je to kolektor i da je većina sad na kanalizaciji......pitao me i dal sam luda kad ga zovem sam zbog tog na posao , ali to je sad već OT.

  49. #49
    SpOOklica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    326

    Početno

    U pravu si, krivo smo se razumjeli, taj kolektor postoji već duže vrijeme, ja sam mislila na pročišćivač, koji će se tek graditi i biti će (navodno) na brdu između Vodica i Tribunja. Ali isto veeeeliki dio Vodica nije spojen na taj kolektor

  50. #50

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    kave žene volim vas



    a najvažnije je da mi je marko proplivao i proronio ,i to uz utjecaj mrske

    nam televizije ,tko hoće cijelu priču neka viče i da mi se neće

    ostvarit najgora noćna mora da mi 14 godišnji dlakavi klipan gaca po

    moru do koljena a izbezumljeni roditelji ga nagovaraju da bar uđe do

    gaća......

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •