Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Hrđa na šeširiću

  1. #1
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno Hrđa na šeširiću

    Ako slična tema već postoji ispričavam se - ja je s ovim pretražnikom nisam našla.

    Dakle, već drugu godinu kupujemo MVG šeširiće sa zaštitom od sunca.
    E sad, jako sam se razočarala jer nisam ni znala da postoji razlika, ali ispalo je da je naš ovogodišnji model čisti poliamid za razliku od lanjskog (50% pamuk, 50% poliester).
    A ono najgore - mali metalni krugovi (ona 4 na šeširiću) puštaju hrđu. Jučer sam to skidala stvarno super jakim sredstvom za skidanje fleka (pasta-clean) jer ništa drugo nije pomagalo i skinulo se, donekle. Nakon toga sam šešir oprala u mašini i imam što vidjeti, još više hrđe po njemu (flekalo mi i drugu robu)
    Pretpostavljam da se hrđe ne mogu riješiti i da je šeširić spreman za smeće, ali zanima me događa li se to i vama. Ja sam lani bila prezadovoljna, lijep model, bez hrđe, bez problema... a ove godine - 0 bodova.
    Baš sam razočarana. Još kad uzmemo u obzir da šešir košta nemalih 160 kn (npr. očito puno kvalitetniju i ljepšu kapicu sam u Fox-u platila 40 kn).

  2. #2
    bebelina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,609

    Početno

    Proslogodisnji MVG sesiric nam je pokazao tragove (ali samo tragove) hrde na jednom metalnom botunu, ali vjerojatno jer smo se kupali s njim pa je duze bio mokar nego je predvideno.
    Ovogodisnji je jos uvijek savrseno bijel.

  3. #3
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    A zašto im ne napišeš mail i obrazložiš u čemu je problem, možda ti ga zamjene ili nešto?

  4. #4
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj Maslačkica prvotno napisa
    A zašto im ne napišeš mail i obrazložiš u čemu je problem, možda ti ga zamjene ili nešto?
    Pa razmišljala sam o tom...

    Zato me i zanimalo je li to normalna pojava na ovogodišnjim šeširićima. Jednako smo čuvali lanjski i ovaj, ako se šešir slučajno smoči od mora odmah ga isperem slatkom vodom i sušim. Lanjski je proslijeđen dalje kao nov, a ovaj već sad izgleda grozno. To nije mali trag, nego baš puno hrđe i kao da stalno izlazi nova iz tih metalnih prstenića.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    97

    Početno

    I naš je 160 kn vrijedan MVG šeširić - "zahrđao". Na vrhu šeširića je metalni gumbić obložen tkaninom i već prilikom prvog pranja se oko gumba pojavio žuti krug. Sa slijedećim pranjem krug je postao još veći... Da stvar bude bolja, šeširić je bijele boje. Uglavnom, promašena investicija, tim više što ga je malac nosio svega par puta - ne podnosi nikakva pokrivala za glavu...

    U svakom slučaju, prilikom kupnje MVG šeširića trebalo bi izbjegavati modele sa bilo kakvim gumbićima.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •