Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Ideje za poklone, decko 10g., cura 14 g. - molim

  1. #1
    mia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    514

    Početno Ideje za poklone, decko 10g., cura 14 g. - molim

    Kao sto sam naslov kaze - molim vas ideje za poklone za decka od 10. godina i curku od 14. godina.

    On je umjetnicka dusica, svira klavir, nije bas nesto zainteresiran za klasicnu skolicu

    Ona je kosarkasica, super ucenica, nije bas "barbi" orijentirana.

    Nemam bas doticaj s djecom njihovih godina pa bas ne bi htjela totalno fulati u odabiru poklona.

    Pokloni su povodom njihovih rodjendana.

  2. #2
    Kavin avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    Možda neki poklon bon...možda od city centra, pa nek sami izaberu što im se sviđa, ja kad ne znam tako napravim.

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno

    Mi smo sad rođakinjama od 12 i 14 godina kupili ruksake za školu, tehničke olovke, gumice i slične potrepštine za školu.
    Kriza je, kupuju se potrebne stvari.
    Da pitaš roditelje kaj im treba?

  4. #4
    mia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    514

    Početno

    ak pitam roditelje reci ce da im nista ne treba.
    vec isprobana metoda.
    do sada sam im znala kupiti neke sitnice (za skolu, pa neku majicu) i dati nesto love, ali sada sam naprosto ostala bez ikakve ideje....

    ma mislim lovu cu im dati, taj dio mi je bolji od bona jer su onda osudjeni samo na jedan ducan, ali htjela bi jos nesto "opipljivo" a ne znam sto bi bilo OK za tu dob.

  5. #5
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Citiraj brigita2 prvotno napisa
    Mi smo sad rođakinjama od 12 i 14 godina kupili ruksake za školu, tehničke olovke, gumice i slične potrepštine za školu.
    Kriza je, kupuju se potrebne stvari.
    Da pitaš roditelje kaj im treba?
    Znam da je to nekim roditeljima drago, ali iskreno-meni je totalno bezveze. Ne znam kakva da je kriza, uvijek mi je draže da se kupi djetetu nešta što će njega razveseliti, a ne ono što će razveseliti roditelje! To je ipak djetetov rođendan, jedan jedini u godini. :/

    A ne znam što da se kupi 10-godišnjem i 14-godišnjem djetetu. Ali ja bih se usmjerila na ono što znam da vole. Recimo toj curici što trenira košarku kupiti profi košarkašku loptu ili dres nekog igrača kojeg najviše voli. A za dečka mi ne pada na pamet ništa pametno jer ne znam što još od umjetnosti osim klavira voli.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •