Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: dječje peraje - di ih kupit u splitu?

  1. #1
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno dječje peraje - di ih kupit u splitu?

    luda sam od peraja i potrage za istima.
    ne mogu više tražit ko guska u magli.
    jučer sam kupila jedne, br. 27-30 i mojoj L. (koja nosi br 29) su velike. prvi ulazak u more su joj ispale s nogu.

    koje god sam joj probala su ili velike ili široke. a probam joj samo ove u broju 27-30 (tako idu oznake na svima koje sam gledala) jer na manje i nisam ni naišla. sve su u četvrobroju - nigdi pronać dvobroj peraja :?

    lani je imala jedne predivne (ne izgledom koliko su joj bile taman), ali su joj male. i sad nemam blage veze di su te od lani da samo vidim koji su bile broj.

    najsličnije su ovima:
    http://www.aukcije.hr/item.php?id=549217

    ako netko zna di ih ima (peraje u dvobroju i to manjih brojeva) ili ih ima za prodat neka mi se javi.
    pliiiizzzzz.

    lani je proplivala, ali s perajama. i ove godine mi ne pada na pamet vratit joj mišice samo zato jer ja ne mogu pronać peraje. a neophodne su mi i zbog toga što ja ne mogu s njom na plažu. ići će s mojom mamom, pa da i jedna i druga budu sigurnije na plaži. a mama i nije baš carl lewis da se zatrčava u more za njom kad se L. makne iz plićaka

  2. #2
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno Re: dječje peraje - di ih kupit u splitu?

    Citiraj Loryblue prvotno napisa
    lani je proplivala, ali s perajama. i ove godine mi ne pada na pamet vratit joj mišice samo zato jer ja ne mogu pronać peraje. a neophodne su mi i zbog toga što ja ne mogu s njom na plažu. ići će s mojom mamom, pa da i jedna i druga budu sigurnije na plaži. a mama i nije baš carl lewis da se zatrčava u more za njom kad se L. makne iz plićaka
    Pazi, dijete neplivač ne smije nikada u duboko sa perajama bez odrasle osobe jer se često desi da im tamo sklizne peraja sa noge, pa bi se mogli utopiti. Općenito, peraje daju i djeci i roditeljima lažni osjećaj sigurnosti.
    Zato je najbolje da netko uvijek bude u vodi uz nju, pa da joj malo po malo tijekom ljeta kratite peraje kako bi ona zaista proplivala.

    Inače, ne znam da li vi u Splitu imate Pevec, tamo sam lani vidjela lijepe kvalitetne peraje u dvobroju i nisu bile skupe.
    Pogledaj još i Intersport i Turbo sport.

  3. #3
    JaMajka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    501

    Početno

    Ja sam lani u Metrou kupila peraje u dvobroju.
    Ove godine u TL, ali u trobroju.
    I jedne i druge su joj dobre (samo joj je ove godine noga 3 broja veća )

  4. #4
    JaMajka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    501

    Početno

    Citiraj JaMajka prvotno napisa
    Ja sam lani u Metrou kupila peraje u dvobroju.
    Ove godine u TL, ali u trobroju.
    I jedne i druge su joj dobre (samo joj je ove godine noga 3 broja veća )
    Mislim ove od lani joj više nisu dobre , ali su joj lani odgovarale po veličini, širini, baš u skladu s brojem. Kao i ove godine nove.

  5. #5
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno Re: dječje peraje - di ih kupit u splitu?

    Citiraj piplica prvotno napisa
    Citiraj Loryblue prvotno napisa
    lani je proplivala, ali s perajama. i ove godine mi ne pada na pamet vratit joj mišice samo zato jer ja ne mogu pronać peraje. a neophodne su mi i zbog toga što ja ne mogu s njom na plažu. ići će s mojom mamom, pa da i jedna i druga budu sigurnije na plaži. a mama i nije baš carl lewis da se zatrčava u more za njom kad se L. makne iz plićaka
    Pazi, dijete neplivač ne smije nikada u duboko sa perajama bez odrasle osobe jer se često desi da im tamo sklizne peraja sa noge, pa bi se mogli utopiti. Općenito, peraje daju i djeci i roditeljima lažni osjećaj sigurnosti.
    Zato je najbolje da netko uvijek bude u vodi uz nju, pa da joj malo po malo tijekom ljeta kratite peraje kako bi ona zaista proplivala.

    Inače, ne znam da li vi u Splitu imate Pevec, tamo sam lani vidjela lijepe kvalitetne peraje u dvobroju i nisu bile skupe.
    Pogledaj još i Intersport i Turbo sport.
    isuse piplice naravno da je s njom uvik (ali uvik) netko kad ide u duboko. u plićaku nije i nema potrebe jer mi se brćka pod nogama (aj ovo lito neće meni nego onome ko je bude vodio na kupanje). lani su joj peraje bile idealne jer ni uz najbolju volju nisu mogle spuznit s noge i stvarno je super plivala. bez peraja nije najbolja. i zato ih tražim. a i L. ti jako pazi na svoje dupe - ako nije sigurna u nešto neće ti ona to napravit. pa i otić u duboko bez nekoga - nema šanse.

    a koje ću joj peraje kratit kad ne mogu nać ni jedne

    Pevec imamo i u njemu sam gledala, ali prije nekih misec dana i nije ih bilo. u TL sam našla samo neki komplet (peraje, maska i disalica), ali u broj 29 mogu i ja stavit svoju debelu nogu. i te iz kompleta imaju nazad kaiš za regulaciju, ali dio di idu prsti je katastrofalno širok. tako da te otpadaju.

    cijena mi više nije bitna, samo da nađem peraje u dvobroju i da joj fino drže nogu.
    sad sam uzela maresove i eno će čekat neka druga vremena. velike joj.

    od lani do sada L. je narasla noga niti cijeli broj :? ali joj te od lani ipak ne mogu jer su lani bile skroz na knap. zato i jesu bile dobre.

    ah, otići ću opet u Peveca, možda mi se posreći.

    problem je što ja više ne mogu hodat okolo i tražit. jedva stojim na nogama.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •