Pokazuje rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Outleti: Helena vs Začretje

  1. #1
    zumbulmama avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zg, Kvatrić
    Postovi
    839

    Početno Outleti: Helena vs Začretje

    Razmišljam o oobnovi garderobe svoje i dječje u jednom od spomenutih outleta pa me zanima: koji je bolji, gdje je veći izbor odjeće za djecu, itd...

  2. #2

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Mislim da nema puno razlike, bila i u jednom i drugom, tek toliko da vidim šta ima, ne u nekom šopingu, ali čini mi se da je izbor tu negdje.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,417

    Početno

    ma niti jedan ...
    cijene su ti sada kao u gradu na sniženju ...
    a i nemaš neki izbor dućana...

    U Sv. Heleni ima neki skupi dječji u kojemu su cijene i na sniženju paprene - ali ono stvarno tipa majica za bebicu od 300kn pa naviše

  4. #4
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Ne znam...mi smo bili u Začretju prije pola godine. U Heleni smo bili prije nekih 2 mjeseca. I u Začretju smo nakupovali svega i svačega, dok u Heleni nismo kupili ni jednu jedinu stvar. Puno je više trgovina u Začretju nego u Heleni. Sad, jedino ako se u Začretju nešta nije promjenilo od zadnjeg puta kad sam bila :/

  5. #5
    Juroslav avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Agram - centar, jug i negdje između
    Postovi
    1,509

    Početno

    Citiraj Ninči prvotno napisa
    Ne znam...mi smo bili u Začretju prije pola godine. U Heleni smo bili prije nekih 2 mjeseca. I u Začretju smo nakupovali svega i svačega, dok u Heleni nismo kupili ni jednu jedinu stvar. Puno je više trgovina u Začretju nego u Heleni. Sad, jedino ako se u Začretju nešta nije promjenilo od zadnjeg puta kad sam bila :/
    potpis

  6. #6

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    228

    Početno

    Pošto mi je posao vezan i za Helenu i Roses,odgovorno tvrdim da je Roses puno bolji.
    U Heleni nema apsolutno ničeg-u biti jadno.
    U Rosesu ima bar veliki izbor dućana-pa svatko može barem nešto naći.
    O cijenama neću,jer svatko ima svije kriterije što mu je skupo.

  7. #7
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Dakle, nije se promjenilo.

    Ne znam, ja sam u Začretju nakupovala beneton majica svojoj curici za 20-30 kn. To mi se baš i ne čini skupo Da se naći svega

  8. #8
    Djenka avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    311

    Početno

    Začretje (Roses) je sasvim OK, bila sam neki dan u Sv.Heleni prvi put i nema ničeg... 5-6 dučana, više ih ima na mom lokalnom placu.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    ja sam bila u Heleni prije 3,4 mjeseca jer smo morali tam nešto obaviti i činilo mi se da ima dosta dućana, jedino što je možda manje od Rosesa. Ali inače uopće ne volim takve centre i ne kupujem tamo. Isto tako ne volim trgovačke centre.

  10. #10
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    neki dan sam bila kod frendice i pokazivala mi stvari koje je kupila u onom centru prema krapini (nemam pojma koji je) i stvarno su našli super stvari po povoljnim cijenama.

  11. #11
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    u heleni nisam bila ali roses mi je totalno razocarenje. isla sam prekjucer kupiti cipele za marka i ako ima jeftinije onda ia samo po dva para brojeva npr 22 i 25 ali niti jedne jedine 30. cipela ima ali po cijeni kao i u gradu pa tako ima cipela po 420 kn ili 380 kn.
    nasla sam jedva jedne za 280 kn ali kad zbrojim cestarinu i kavu koju sam popila iscrpljena od obilazenja ducana mogla sma ih isto tako kupiti u zg.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Citiraj Lu prvotno napisa
    u heleni nisam bila ali roses mi je totalno razocarenje. isla sam prekjucer kupiti cipele za marka i ako ima jeftinije onda ia samo po dva para brojeva npr 22 i 25 ali niti jedne jedine 30. cipela ima ali po cijeni kao i u gradu pa tako ima cipela po 420 kn ili 380 kn.
    nasla sam jedva jedne za 280 kn ali kad zbrojim cestarinu i kavu koju sam popila iscrpljena od obilazenja ducana mogla sma ih isto tako kupiti u zg.

    zato ja izbjegavam takve centre, jer sve nađem u svojoj neposrednoj blizini. Ili na internetu

  13. #13
    lelica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    94

    Početno

    Bila sam u Rosesu u Zacretju, lijepo izgleda ali ponuda je jad i bijeda. Jedino sto sam pronasla odlican badic u calzedoniji po super cijeni.
    Potpisujem lu, fali jako puno brojeva za cipele i tenesice, a sto se tice odijece imam osijecaj da prodaju samo ostatke koje nisu uspijeli prodati u Zg.

  14. #14
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    meni su oba bezveze, uopce mi je bezveze taj koncept dignuti shopping grad u sredini nicega. u Zacretju su totalni kiceraj one kule i dvorci, polukruzni stupovi na nekom kao trgicu, a 100 metara daljle zuje auti po autocesti za Krapinu
    sjeli smo pojesti pizzu, ja htjela popiti kavu, ali nema vode pa uopce ne kuhaju kave, vodu mozes kupiti samo flasiranu, i to po cijeni 3x skupljoj od one na kiosku (1/2l Jane 12 kuna)

    sto se tice ducana, potpisujem sve gore napisano, modeli stari, ono sto lici na nesto: snizene cijene meni i dalje nedostupne (ali tu je vjerojatno problem moj budzet, nekom drugom je to mozda vrlo povoljno ?), medjutim bili smo u blizini pa smo samo svratili pogledati sto se to toliko reklamira, shopping nismo niti namjeravali upraznjavati

  15. #15

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    128

    Početno

    cure,
    jel radi začretje nedjeljom i kako?

  16. #16
    cinderella avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    329

    Početno

    24.6.2009
    NOVO RADNO VRIJEME
    Od sada ponovno i nedjeljom možete uživati u kupovini u Roses Fashion Outlet jer za Vas sada radimo:
    ponedjeljak – nedjelja – od 10 do 22h[/quote]

    ja još nikad nisam bila, ali se spremam jedan dan ovim busom. besplatno je, zakaj bi plaćala cestarinu i gubila živce na cesti kad mogu sjest ko kofer i tak se i iskrcat na najbližoj stanici

    BESPLATAN AUTOBUS ZAGREB – ROSES FASHION OUTLET - ZAGREB
    Od sada više ne morate brinuti kako doci do Vaše omiljene shopping destinacije.
    Svakog Vas petka i subote naime iz Zagreba u Roses Fashion Outlet i natrag vozi autobus tvrtke Autoturist – i to u potpunosti besplatno!
    Polasci iz Zagreba su u 10:00 i 15:30 sati.
    Povratak iz Rosesa za Zagreb je u 14:00 i 20:30 sati.

    Stajališta u Zagrebu su:
    10:00 (15:30) Terminal Savski most (podvožnjak -peron do Jastrebarskog
    10:05 (15:35) Savski gaj (ugibalište)
    10:10 (15:40) Inina Zgrada (ugibalište)
    10:15 (15:45) Lisinski (ugibalište nasuprot palace pravde)
    10:20 (15:50) Vjesnik (ugibalište)
    10:25 (15:55) Ljubljanica (ugibalište)
    10:30 (16:00) Precko (ugibalište kod Antunovica)

    Za dodatne informacije možete se obratiti Autoturistu na 01/3366 610.
    podaci su s njihove stranice http://www.roses-fashion-outlet.com/b2c/index.aspx[/quote]

  17. #17
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,282

    Početno

    Nisam bila ni u jednom, iako prolazim pored onog u Heleni i više nego često (vikendica je u neposrednoj blizini). Nije mi palo na pamet. A nakon ovoga što ste napisale, bome bu tak ostalo i dalje. Hvala na informacijama.

  18. #18
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    mi danas bili u heleni, mm vidio tene koje su u zg jeftinije za 100kn, potpuno iste. Ja kupila grudnjak u lisci za 39kn i ok je, i ima ih dosta povoljnih samo nema baš brojeva.

  19. #19
    Maya&Leon avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    892

    Početno

    meni se čini da su pobrkali lončiće u tim tzv. "outlet" centrima

    mislim, kako može jedna košulja, niš posebno, obična bijela sa nekim sitnim ukrasima koštati 780 kuna? po čemu je to onda "outlet"?!

    nikad više niti roses niti helena me neće vidjeti

  20. #20
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Meni je Roses super, posebno Diesel ducan.

  21. #21
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    uvijek nađem nešto po super sniženim cjenama...al primjetila sam da su u Heleni malo podigli cijene, neki dućani su zatvoreni..

    moj glas ide Rosesu

  22. #22
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa
    Meni je Roses super, posebno Diesel ducan.
    ajde u dieselu je kozna pederusa 120 kn jeftinija nego u zagrebu. ali opet se isplati kad covjek ide po vise stvari.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2

    Početno

    ja sam svaki vikend poslom u heleni i odgovorno tvrdim da tamo nema
    NIŠ! a ono što i ima, apsolutno je NEISPLATIVO.
    a s frendicom sam jedan dan onak usput skoknula do rosesa i vratila se doma s hrpom stvarčica za mene i malu ..... kako je već nektko napisao,
    benetton majce za 30ak kn, sOliver 2 košulje za 80 kn .....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •