Stranica 1 od 12 12311 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 568

Tema: Da li ćete kupovati u H&M na Cvjetnom?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    131

    Početno Da li ćete kupovati u H&M na Cvjetnom?

    Eto u naslovu je pitanje na koje me zanimaju odgovori.

    Zbog svega što se događalo ja ne mislim tamo kupovati i nadam se da neću pokleknuti.

  2. #2
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Ne vidim razloga zašto bojkotirati H&M?

    Nisu oni problem, njima je investitor predočio valjanu građevinsku dozvolu, uredne papire...nije na njima da ocjenjuju kako ih je dobio, nego na mjerodavnim institucijama.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    131

    Početno

    Ne mislim bojkotirati H&M nego njihovu trgovinu na Cvjetnom, kao i sve ostalo što će tamo biti......
    a razlog -> ako to zdanje propadne možda će neki budući investitor odustati od takvog načina ulaganja?!
    a možda će i neki ljudi promijeniti mišljenje o vrijednosti tog projekta?!
    a možda sam ja samo previše naivna?!

  4. #4
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Da, naivna si. Nažalost. I ja bi radije da je drugačije, ali mislim da nema smisla osvećivati se nekom trećem da bi se možda netko pedeseti drugačije ponašao. Osim toga,takav način nije etičan, pa se spuštan na nivo onih protiv kojih se "boriš".

    Ali realnost je takva. Vjerujem da će 7.4. u 8h već biti red pred dućanom.

  5. #5
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    Meni je tako žao da se to dogodilo - da je devastiran stari dio, centar grada...

    Jako mi je žao jer volim Zagreb.

    Znam da će 7.4. već u 8 h biti red pred H&M tamo.

    Ali, moja malenkost neće biti tamo.

  6. #6
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Ja ne mogu prežaliti stari Cvjetni trg.
    Nakon one devastacije prije dvadesetak godina,ovo sad mi se čini kao pozitivna stvar.
    I ne,neću kupovati u tom shopping centru,ali ne radi bojkota,nego iz čisto pragmatičnih razloga.Kraj toliko odličnih shopping meka,ne pada mi na pamet ići u gužvu centra i još plaćati parking.

  7. #7
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Ja ću kupovati, meni se baš sviđa kako je ispao Cvjetni prolaz. Ako je to devastacija, onda ne znam što nije
    Jeste li kad vidjeli staru jezgru Münchena, Kölna??? Pa ovakvih prolaza ima po cijeloj Europi, i nimalo ne nagrđuju središta gradova, dapače.

    A ako se dobro sjećam zgrade koja je tamo stajala prije sa strane Cvjetnog, sva je bila zasrana od golubova, izbjegavala sam proći pored nje.

  8. #8
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    ja ne namjeravam tamo kupovati upravo zbog te devaastacije i mislim da neću ništa izgubiti jer ću otići u H&m u Areni koji mi je ionako bliži
    ne slažem se da H&m nema ništa s time, znali su GDJE dolaze

  9. #9
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno

    Kupovat ću na cvjetnom jer volim centar grada a ne ove velike centre.
    Kaj ti misliš da ćeš ti njemu naštetiti kaj nećeš kupovati u centru????

    daj molim te!

  10. #10
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Mi ćemo kupovati....

  11. #11

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ću kupovati, meni se baš sviđa kako je ispao Cvjetni prolaz. Ako je to devastacija, onda ne znam što nije
    Jeste li kad vidjeli staru jezgru Münchena, Kölna??? Pa ovakvih prolaza ima po cijeloj Europi, i nimalo ne nagrđuju središta gradova, dapače.

    A ako se dobro sjećam zgrade koja je tamo stajala prije sa strane Cvjetnog, sva je bila zasrana od golubova, izbjegavala sam proći pored nje.
    X

  12. #12
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ću kupovati, meni se baš sviđa kako je ispao Cvjetni prolaz. Ako je to devastacija, onda ne znam što nije
    Jeste li kad vidjeli staru jezgru Münchena, Kölna??? Pa ovakvih prolaza ima po cijeloj Europi, i nimalo ne nagrđuju središta gradova, dapače.

    A ako se dobro sjećam zgrade koja je tamo stajala prije sa strane Cvjetnog, sva je bila zasrana od golubova, izbjegavala sam proći pored nje.
    održivi razvoj nikad nije problem
    problem je put do njega i način

  13. #13
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Krumpiric, slažem se, način je bio ružan. No ne vidim H&M-ovu krivicu u tome, a za moj džep je on ipak najbolji.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    kad su od šarmantnog Cvjetnog napravili onu megakupaonicu tj sobu za očevid u CSI bila sam zgranuta.....


    ovo prvo moram vidjeti u živo da bih imala neki stav, a kupovina, ako , ikad , opet dođem u zg, najvjerojatnije ću ući taj HM

  15. #15
    NetkoMiOteoNick avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    608

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa
    Ja ću kupovati, meni se baš sviđa kako je ispao Cvjetni prolaz. Ako je to devastacija, onda ne znam što nije
    Jeste li kad vidjeli staru jezgru Münchena, Kölna??? Pa ovakvih prolaza ima po cijeloj Europi, i nimalo ne nagrđuju središta gradova, dapače.

    A ako se dobro sjećam zgrade koja je tamo stajala prije sa strane Cvjetnog, sva je bila zasrana od golubova, izbjegavala sam proći pored nje.
    Isto.

    Citiraj krumpiric prvotno napisa
    održivi razvoj nikad nije problem
    problem je put do njega i način
    U Lijepoj našoj, samo je Tomica imao problematičan put?

  16. #16
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj NetkoMiOteoNick prvotno napisa Vidi poruku
    U Lijepoj našoj, samo je Tomica imao problematičan put?
    što bi značilo da je-ako je rašireno-opravdano? :D

  17. #17
    NetkoMiOteoNick avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    608

    Početno

    Citiraj krumpiric prvotno napisa Vidi poruku
    što bi značilo da je-ako je rašireno-opravdano? :D
    Ne. To bi značilo - borite se protiv svih koji su problematični.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ću kupovati, meni se baš sviđa kako je ispao Cvjetni prolaz. Ako je to devastacija, onda ne znam što nije
    Jeste li kad vidjeli staru jezgru Münchena, Kölna??? Pa ovakvih prolaza ima po cijeloj Europi, i nimalo ne nagrđuju središta gradova, dapače.

    A ako se dobro sjećam zgrade koja je tamo stajala prije sa strane Cvjetnog, sva je bila zasrana od golubova, izbjegavala sam proći pored nje.
    ista stvar sa amstedamom. u haarlemu gdje zivim obavljaju se opet radovi po centru, stalno se nesto radi. osim sto grad raste kroz te radove ljudi imaju posao, primaju place

    mislim da grad mora rasti i napredovati. smjesno mi je da u zg svi brundaju oko parkirnog prostora po centru, niko ne odustaje od automobila i ne pada ljudima na pamet ostaviti auto kod kuce i doci ZET-om a istovremeno svi kukaju kako je parking preskup.

    da li cu kupiti u h&m na cvjetnom ovisi od ponude i od guzve. u nasem h&m kupujem samo stvari od organskog pamuka i to ce mi i u zagrebu biti kriterij za kupovinu

  19. #19
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ću kupovati, meni se baš sviđa kako je ispao Cvjetni prolaz. Ako je to devastacija, onda ne znam što nije
    Jeste li kad vidjeli staru jezgru Münchena, Kölna??? Pa ovakvih prolaza ima po cijeloj Europi, i nimalo ne nagrđuju središta gradova, dapače.

    A ako se dobro sjećam zgrade koja je tamo stajala prije sa strane Cvjetnog, sva je bila zasrana od golubova, izbjegavala sam proći pored nje.
    ne radi se o zgradi nego o tome da su ušli u pješačku zonu. Umjesto da grad širi pješačke zone u centru grada on ih smanjuje.

    Ja neću kupovati iz praktičnih razloga, H&M mi ne treba zbog mene same, nego zbog djece, a koliko sam shvatila na cvjetnjaku neće biti dječje robice

  20. #20

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ću kupovati, meni se baš sviđa kako je ispao Cvjetni prolaz. Ako je to devastacija, onda ne znam što nije
    Jeste li kad vidjeli staru jezgru Münchena, Kölna??? Pa ovakvih prolaza ima po cijeloj Europi, i nimalo ne nagrđuju središta gradova, dapače.

    A ako se dobro sjećam zgrade koja je tamo stajala prije sa strane Cvjetnog, sva je bila zasrana od golubova, izbjegavala sam proći pored nje.
    Veliki potpis na Angie75!!

    Bože cure, nemojte se ljutiti ali vaši komentari tipa ''Ja tamo neću kupovati iz principa'' su stvarno smješni i na nivou osnovnoškolaca.
    Dajte se probudite i realno gledajte na život.

  21. #21
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj stray_cat prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da grad mora rasti i napredovati. smjesno mi je da u zg svi brundaju oko parkirnog prostora po centru, niko ne odustaje od automobila i ne pada ljudima na pamet ostaviti auto kod kuce i doci ZET-om a istovremeno svi kukaju kako je parking preskup.
    amen.

  22. #22
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    ja ću kupovati sigurno i zapravo jedva čekam da se otvori!
    osobno mi se ne sviđa vanjski izgled te građevine (ko šaka u oko mi je u odnosu na druge zgrade na Cvjetnom), ali...

  23. #23
    NetkoMiOteoNick avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    608

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    ne radi se o zgradi nego o tome da su ušli u pješačku zonu. Umjesto da grad širi pješačke zone u centru grada on ih smanjuje.

    Ja neću kupovati iz praktičnih razloga, H&M mi ne treba zbog mene same, nego zbog djece, a koliko sam shvatila na cvjetnjaku neće biti dječje robice

    Kada je Gundulićeva bila pješačka zona (osim u obećanjima)?

  24. #24
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj umiljata prvotno napisa Vidi poruku
    Bože cure, nemojte se ljutiti ali vaši komentari tipa ''Ja tamo neću kupovati iz principa'' su stvarno smješni i na nivou osnovnoškolaca.
    Dajte se probudite i realno gledajte na život.
    Ja hrpu stvari ne radim iz principa, jer globalno mišljenje mogu odraditi samo lokalnim djelovanjem.
    I da, mislim da sam vrlo odrasla
    To se kod mene ne odnosi na kupovinu u HMu u centru, tamo neću kupovati zbog drugih razloga ali odnosi na druge stvari, svejedno, poštujem one kojima se to odnosi i na kupovinu u HMu u centru.
    Posljednje uređivanje od krumpiric : 25.03.2011. at 09:25

  25. #25
    kata.klik avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    814

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    ne radi se o zgradi nego o tome da su ušli u pješačku zonu. Umjesto da grad širi pješačke zone u centru grada on ih smanjuje.
    a koliko su to ušli u pješačku zonu? oprosti ali kad god sam ja bila u centru u tom djelu nikad nije bilo šetača, samo prolaznici, pa sad tih dvadeset metara rampe za garaže nije neki problem.
    još nisam vidjela kako to sve skupa izgleda, ali u globalu smatram da takvih stvari treba u centru, da se unutrašnjosti dvorišta u centru općenito trebaju srediti a ne da izgleda sve ko smetlište

  26. #26
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    I ja ću kupovati.

    Veća mi je devastacija bilo prvo "preuređenje" Cvjetnog.

    Mada mi je taj stakleni dio šaka u oko.

    Ali zar nisu veća sramota stari, smrdljivi, trošni dvorišni dijelovi većina zgrada u centru? Zgrozim se svaki put kad uđem unutra, ali važno je da se živi u centru grada.

  27. #27
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Mene baš veseli da će napokon neki dućan koji mi je zanimljiv bit u centru pa da mogu sama obić što me zanima, a ne čekat vikend da bi išla s autom s mm-om (a i inače ne volim šoping centre). Nisam bila dugo na Cvjetnom, jedva čekam na tramvaj pa s kolicima i malim u đir

  28. #28
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    necu, ali zbog toga sto nema djeciju robicu. za sebe nikad ne nadjem nesto u H&M-u (ups lazem imam jednu haljinu). iskreno mene smeta taj centar, smeta me nacin na koji je nastao, ne svidja mi se izgled, ali ne mogu staviti ruku u vatru da zbog svega toga necu tamo uci nikada i da necu mozda u nekom drugom ducanu nesto kupiti. vjerojatno cu poput vecine nas jednostavno zaboraviti. ne ponosim se tim, ali covjek se na svasta navikne.

  29. #29

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    ja kupujem

  30. #30
    NetkoMiOteoNick avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    608

    Početno

    Citiraj pepi prvotno napisa Vidi poruku
    I ja ću kupovati.

    Veća mi je devastacija bilo prvo "preuređenje" Cvjetnog.

    Mada mi je taj stakleni dio šaka u oko.

    Ali zar nisu veća sramota stari, smrdljivi, trošni dvorišni dijelovi većina zgrada u centru? Zgrozim se svaki put kad uđem unutra, ali važno je da se živi u centru grada.
    Imaš li koju sliku prije prvog preuređenja? Na internetu ih ne mogu naći, ali prema mom sjećanju prije nije bilo ničeg lijepog na tom trgu.

  31. #31
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    nisam znala da neće držati dječju robicu!
    otkud vam ta info?

  32. #32
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Od kud vam informacija da neće biti na Cvjetnom dječje robice? Pa dućan ima 3 kata?!? Što će staviti tamo? Prazne vješalice?
    Ja sam dugogodišnja obožavateljica H&M-a i ići ću tamo. Dapače presretna sam što će mi taj dućan biti usput, nakon posla, iza subotnjeg placa itd. Inače ne vozim i ne volim biti ovisna o MM-u da me vozi vikendima u centre...

  33. #33
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    http://www.poslovni-savjetnik.com/tr...eplavio-zagreb

    Tu piše za Arena centar, ali mislim da će dječje robe biti i na Cvjetnom
    Posljednje uređivanje od TrudyC : 25.03.2011. at 10:03

  34. #34
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    potpis na Angie75, naravno da ću kupovati tamo! pogotovo baby robicu sad kad sam u veselom isčekivanju

    i nije T. H. najveći devastator (kaže li se tako?) Zagreba, Zagreb je izgubio dušu davno prije, ovim je možda čak opet i dobije! i da, slažem se da su puno veći problem od njega i tog zdanja lijeni vozači koji autom moraju u sam centar. baš mi neki dan put u gundulićevoj prepriječila frajerica parkiravši pokraj ulaza u garažu kako bi ušla u onaj butik sa strane... ne daj bože da malo prohoda od druge javne garaže i nekog parkirnog mjesta...

  35. #35
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    http://www.hm.com/hr/store-locator#store=HR0401

    iz ovog se vidi da neće biti dječje robice.

  36. #36
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno

    http://www.hm.com/hr/springtime

    A ŠTO ONDA OVO ZNAČI?

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Moja noga neće kročiti tamo. Mislim na cijeli centar.

  38. #38
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    evo dijela rasprave s teme H&M

    Citiraj anavi prvotno napisa Vidi poruku
    Izgleda da na cvjetnom neće biti dječje robice... koji promašaj
    http://www.hm.com/hr/store-locator#store=HR0401
    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo je točno, potvrdila mi žena koja će raditi na Cvjetnom.

  39. #39
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Citiraj NetkoMiOteoNick prvotno napisa Vidi poruku
    Kada je Gundulićeva bila pješačka zona (osim u obećanjima)?
    Tko je spominjao Gundulićevu

    Radi se o Varšavskoj i ulaznoj rampi

  40. #40
    NetkoMiOteoNick avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    608

    Početno

    Ulazna rampa je problem? A dobro. Fakat je u pješačkoj zoni, ali da ja odlučujem - dozvolila bih ju.

  41. #41
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Glavno nek ima u Areni.
    Dječje robice, mislim.
    Odavno sam izgubila naviku kupovanja u centru grada.

  42. #42

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    mislim da je sljedeci korak online shop za hr. ako izbombardirate hm mailovima pokrenut ce i to. ista je stvar za linije sa organskim pamukom

  43. #43
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Citiraj NetkoMiOteoNick prvotno napisa Vidi poruku
    Ulazna rampa je problem? A dobro. Fakat je u pješačkoj zoni, ali da ja odlučujem - dozvolila bih ju.
    na žalost i oni koji odlučuju dijele tvoje mišljenje

    A još mi je žalosnije što ne prepoznaješ problem, (ovo nije osobmno, ali čitajući te vidim kako vjerojatno dosta stanovnika našeg grada razmišlja)

    A baš me zanima kako će izgledati promet po Gundulićevoj (i bez ovoga je stalno krkljanac na križanju s Ilicom)

    A da ne velim da je u Varšavskoj i osnovna škola - sigurno su i djeca i roditelji i djelatnici škole "oduševljeni).
    Koliko sam čitala Gundulićeva će na dijelu biti dvosmjerna. Ali mene taj projekt toliko užasava da nisam niti čitala. I opet, meni ne smetaju nove zgrade u staroj jezgi, ali me jako smeta loša organizacija prometa u centru grada.

    Zbog Gundulićeve i ulaza u garažu u Ilici iza Frankopanske tramvaji od trga do britanca voze brzinom ljudskog koraka

  44. #44

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj krumpiric prvotno napisa Vidi poruku
    Ja hrpu stvari ne radim iz principa, jer globalno mišljenje mogu odraditi samo lokalnim djelovanjem.
    I da, mislim da sam vrlo odrasla
    To se kod mene ne odnosi na kupovinu u HMu u centru, tamo neću kupovati zbog drugih razloga ali odnosi na druge stvari, svejedno, poštujem one kojima se to odnosi i na kupovinu u HMu u centru.
    Moj komentar se odnosio na one koje su rekle da neće iz princima kupovati u H&M zbog preuređenja Cvijetnog - zar ne misliš da je to malo djetinjasto? Kakve veze H&M ima s načinom na koji je Horvatinčić dobio dozvolu za gradnju i kako je to sve na kraju ispalo?

  45. #45
    NetkoMiOteoNick avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    608

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    na žalost i oni koji odlučuju dijele tvoje mišljenje

    A još mi je žalosnije što ne prepoznaješ problem, (ovo nije osobmno, ali čitajući te vidim kako vjerojatno dosta stanovnika našeg grada razmišlja)

    A baš me zanima kako će izgledati promet po Gundulićevoj (i bez ovoga je stalno krkljanac na križanju s Ilicom)

    A da ne velim da je u Varšavskoj i osnovna škola - sigurno su i djeca i roditelji i djelatnici škole "oduševljeni).
    Koliko sam čitala Gundulićeva će na dijelu biti dvosmjerna. Ali mene taj projekt toliko užasava da nisam niti čitala. I opet, meni ne smetaju nove zgrade u staroj jezgi, ali me jako smeta loša organizacija prometa u centru grada.

    Zbog Gundulićeve i ulaza u garažu u Ilici iza Frankopanske tramvaji od trga do britanca voze brzinom ljudskog koraka
    A kada je garaža trebala biti privatna, opet nije valjalo. Gdje da parkiraju ljudi koji žive u Varšavskoj, Bogovićevoj, na Cvjetnom?

  46. #46
    ivanche avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    454

    Početno

    Pa garaža i je privatna, nije u vlasništvu Zagrebparkinga.
    HM plaća najamninu za prostor, znači da od svake kupljene stvari u tom dućanu dio novaca ide vlasniku nekretnine. Isto kao i u svim drugim centrima. Znači, samo je pitanje kojem investitoru želite davati svoje novce.

    Mi ionako kupujemo samo njihovu dječju robicu, a obzirom da je tamo nema vjerojatno ćemo ići u one dućane koji je imaju. Ako nam neće uvaliti neke ostatke iz drugih zemalja.

  47. #47
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Citiraj NetkoMiOteoNick prvotno napisa Vidi poruku
    A kada je garaža trebala biti privatna, opet nije valjalo. Gdje da parkiraju ljudi koji žive u Varšavskoj, Bogovićevoj, na Cvjetnom?
    ti sigurno neće parkirati u toj garaži

  48. #48
    NetkoMiOteoNick avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    608

    Početno

    http://www.vecernji.hr/vijesti/prvi-...-clanak-268319
    U njoj je ukupno nešto više od 400 parkirališnih mjesta na šest etaža – 106 mjesta su garaže stanara, popločene keramičkim pločicama i proporcionalne veličini stana. Za građanstvo je predviđeno 320 mjesta. Garaža neće ići u najam, a parkiranje će se, doznajemo, naplaćivati, ali će, iako cijena još nije definirana, biti jeftinije od parkiranja u prvoj zoni.

  49. #49
    priscila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Ja ću ući tamo čisto da vidim jel drže dječju robicu

  50. #50
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    DA!
    Hoću!
    Jedva čekam da otvore.

Stranica 1 od 12 12311 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •