Stranica 12 od 12 PrviPrvi ... 2101112
Pokazuje rezultate 551 do 590 od 590

Tema: Intimni život uz majčinstvo

  1. #551
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Ptice umiru pjevajući LOL

  2. #552
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj pikula prvotno napisa Vidi poruku
    Ptice umiru pjevajući LOL
    Bez seksa? aa, bilo je, bilo. Iako je tamo više trebao njoj nego njemu.

  3. #553
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Ah onda nisam dovoljno ozbiljno pratila

  4. #554
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    tema taman za mene!!! nema želje, nema volje, nema strasti...a još do prije 4 godine ja sam bila ta koja se frnjila na muža kad mu se nije dalo...sad je obrnuto i pitam se može li gore.. imamo dvoje djece i svi zajedno spavamo. A što je najgore to mi služi kao izgovor. i u onim rijetkim trenucima kad do seksa konačno i dođe..uopće to nije to..ne osjećam ono što sam nekad osjećala, samo da obavim i mir. I onda kad kažu da je to faza i da će proći..pitam se kad??

  5. #555
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj kristina_zg prvotno napisa Vidi poruku
    tema taman za mene!!! nema želje, nema volje, nema strasti...a još do prije 4 godine ja sam bila ta koja se frnjila na muža kad mu se nije dalo...sad je obrnuto i pitam se može li gore.. imamo dvoje djece i svi zajedno spavamo. A što je najgore to mi služi kao izgovor. i u onim rijetkim trenucima kad do seksa konačno i dođe..uopće to nije to..ne osjećam ono što sam nekad osjećala, samo da obavim i mir. I onda kad kažu da je to faza i da će proći..pitam se kad??
    neće proći baš samo, treba uložiti truda i vremena.

  6. #556
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    klinci su dovoljno veliki da imaju svoj krevet ili krevete, naravno da mogu došetati i da se mogu maziti prije spavanja i ujutro i kad ružno sanjaju, ali time što imaju svoje spavaće mjesto odvojeno od vas ipak dobivare barem dio noći i manevarskog prostora za malo spontaniji pristup. Ne kažem da morate odustati od spavanja hrpimice, ali eto i tehnički dio može pomoći. Ja sam u toj fazi često zaspala kraj njih pa se vratila usvoj krevet, a oni pred jutro opet u moja, nije nam tio bio nikakav bed, polako do škole svako voli svoj krevet

  7. #557
    mayato avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,033

    Početno

    Citiraj kristina_zg prvotno napisa Vidi poruku
    tema taman za mene!!! nema želje, nema volje, nema strasti...a još do prije 4 godine ja sam bila ta koja se frnjila na muža kad mu se nije dalo...sad je obrnuto i pitam se može li gore.. imamo dvoje djece i svi zajedno spavamo. A što je najgore to mi služi kao izgovor. i u onim rijetkim trenucima kad do seksa konačno i dođe..uopće to nije to..ne osjećam ono što sam nekad osjećala, samo da obavim i mir. I onda kad kažu da je to faza i da će proći..pitam se kad??
    ...ajme, kod mene ista situacija, samo ja imam 1 dijete...kao da je svaka želja u meni nestala...grozim se i od sam epomisli na sex

  8. #558
    eris avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Doboj
    Postovi
    859

    Početno

    Mi se već godinama ne "jubimo" u krevetu Svaki kutak našeg doma je mjesto za nas dvoje, samo svaka 2 mjeseca kupujemo novu dasku za wc šolju

  9. #559
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Citiraj kristina_zg prvotno napisa Vidi poruku
    tema taman za mene!!! nema želje, nema volje, nema strasti...a još do prije 4 godine ja sam bila ta koja se frnjila na muža kad mu se nije dalo...sad je obrnuto i pitam se može li gore.. imamo dvoje djece i svi zajedno spavamo. A što je najgore to mi služi kao izgovor. i u onim rijetkim trenucima kad do seksa konačno i dođe..uopće to nije to..ne osjećam ono što sam nekad osjećala, samo da obavim i mir. I onda kad kažu da je to faza i da će proći..pitam se kad??
    Meni je mm najprivlacniji kad posteno oriba kupaonu

    mozda je problem u tome da si ti premorena od svakodnevice u kojoj on bas i ne sudjeluje pa dolazi da nesrazmjera u volji i energiji za intimu.

    Posten i otvoren razgovor moze puno pomoci. I olovka i papir da zapisete tko sta kad i kako odradjuje pa svakodnevni poslovi vise nece biti prepreka.

    I obrati paznju da otvaracica teme sad pise na pdf trudnoca.
    Bilo je i prije ovakvih tema. Neke su zavrsile na jednoroditeljskim.

    A ako nista drugo, ovdje ces vrlo vjerojatno dobiti poprilicno slikovite upute sta i kako pa vise neces imati ispriku da ne znas od kud krenuti lol

  10. #560
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj kristina_zg prvotno napisa Vidi poruku
    tema taman za mene!!! nema želje, nema volje, nema strasti...a još do prije 4 godine ja sam bila ta koja se frnjila na muža kad mu se nije dalo...sad je obrnuto i pitam se može li gore.. imamo dvoje djece i svi zajedno spavamo. A što je najgore to mi služi kao izgovor. i u onim rijetkim trenucima kad do seksa konačno i dođe..uopće to nije to..ne osjećam ono što sam nekad osjećala, samo da obavim i mir. I onda kad kažu da je to faza i da će proći..pitam se kad??
    Proći će kad ti to odlučiš. Kad budeš malo manje umorna od cjelodnevne brige za djecu, kad budete malo sami, kad se prisjetiš što si mislila i kako si gledala muža prije djece. Sva ljubav je vjerojatno još negdje, skrivena pod svakodnevnim poslom, a uz ljubav je sigurno i strast.

    Možda da malo vremena posvetiš sebi kao ženi, a ne samo mami. Postoji li koja baka, teta da pričuva malene? Da ti napuniš baterije.

    Može i gore, ne bi bila ni prva ni zadnja kojoj se dogodilo da nakon strasti nestane i ljubav. Nisam Žuži, ali sjeti se da je intimnost sa mužem i zadovoljstvo za tebe (sjećaš se?), a ne samo da obaviš i mir. Iako ni to nije loše-njemu, ali tu ste dvoje.

  11. #561
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    ?
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 25.08.2011. at 16:41

  12. #562
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    greška, sorry

  13. #563

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,143

    Početno

    Pročitala napokon knjigu koju sam bila spomenula Žasto muškarci žele samo seks a žene sanjaju o ljubavi", toliko je bila zanimljiva i zabavna da sam krenula čitati navečer, i završila pred zoru.

    Puno konkretnih primjera iz znanstvenih istraživanja začinjeno s dobrim humorom, barem jedna šala negdje na stranici na temu muško-ženskih odnosa. Poneka rijetka iluzija koja je zaostala razbijena je, al treba prihvatiti život i ljude takvi kakvi jesu.

    Uglavnom, vezano uz temu, sa hormonalne strane objašnjavaju da muškarci prirodno imaju više testerosterona koji je kjlučan za jak seksualni nagon, dok žene imaju više oksitocina, koji potiče na brigu za druge. U periodima trudnoće, poroda, dojenja razina oksitocina se kod žena još više povećava, a razina testerosterna skroz snižava i to objašnjava česti nedostatak interesa za seks kod novopečenih mama. (Po mom nekom mišljenju, trebala bi malo narasti razina oksitocina i kod muškaraca ako sudjeluju dosta u brizi oko djeteta, o tom ne piše). Kad se tome doda i nedostatak sna, puno više obaveza nego inače nije ni čudo da nastanu problemi.

  14. #564

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    119

    Početno

    [QUOTE=genius;1933826]trina veliki x ,slažem se sa svime. kod nas je situacija takva duže vrijeme i zaista sam razmišljala o svemu,iako se iskreno nadam da če se ipak nesto pokrenuti na bolje. znam dosta osoba kojima se brak raspao i ne zelim da se to nama desi,ali uvijek sam mislila da su muski ti koji imaju velike apetite,a ne žene.izgleda da je u našem slučaju obrnuto. i naravno da sam onda nervozna ,ljuta i da su mi svi krivi.... pa čovjek sam od krvi i mesa.

    Ja također imam s time problema. Već razmišljam da nekoga nađem. Mm je stalno umoran

  15. #565
    kik@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    768

    Početno

    Citiraj kristina_zg prvotno napisa Vidi poruku
    tema taman za mene!!! nema želje, nema volje, nema strasti...a još do prije 4 godine ja sam bila ta koja se frnjila na muža kad mu se nije dalo...sad je obrnuto i pitam se može li gore.. imamo dvoje djece i svi zajedno spavamo. A što je najgore to mi služi kao izgovor. i u onim rijetkim trenucima kad do seksa konačno i dođe..uopće to nije to..ne osjećam ono što sam nekad osjećala, samo da obavim i mir. I onda kad kažu da je to faza i da će proći..pitam se kad??
    X

    kod nas je još i gore nema želje ni s jedne strane ,često se pitam dokle ce to tako i dali brak uopce moze tako funkcionirati

  16. #566

    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    zagreb,virovitica
    Postovi
    74

    Početno

    pa mozda može funkcionirati jedno kratko vrijeme.... ali ..trebate se oboje potruditi da bude sve po starom kao u danima zaljubljenosti ..ali ako se oboje okrene na svoju stranu doći će do zahlađenja odnosa...pa i kraja braka...
    treba se naći uvijek vremena za dvoje i pobjeći od svega pa makar i na 5 minuta...
    ali teško je funkcionirati pogotovo u mom slučaju kada MM samo radi i radi i nema ga danima pa čak se ne mozemo ni posvađati ko ljudi, nekad imam osjećaj da smo si cimeri....

  17. #567

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    24

    Početno

    Citiraj kik@ prvotno napisa Vidi poruku
    kod nas je još i gore nema želje ni s jedne strane ,često se pitam dokle ce to tako i dali brak uopce moze tako funkcionirati
    Lijepo je kada dvoje ljudi funkcioniraju na svim područjima, pa tako i u seksu. Život između muža i žene bi se prvenstveno trebao bazirati na ljubavi i poštovanju jednog prema drugom a seks bi trebao biti čin u kojem će se oboje lijepo osjećati. Svatko od nas u svojim brakovima/vezama prolazi kroz različite faze.

    I ja sam bila u fazi kada mi se nije dalo seksati, kada sam bila premorena, kada sam bila nervozna, kada sam bila tužna...tisuću razloga mogu navesti. Bez obzira na sve to mogu reći da u seksu sa svojim mužem uživam i nakon 10 godina zajedništva (2-3 x tjedno je čist dovoljno ).

    Tako da ne daj se smesti i začini svoj seksualni život nečime što oboje volite ili...jednostavno ga iznenadi...možda se i sama iznenadiš s rezultatom.

  18. #568
    Banned
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    1,455

    Početno

    dobra tema, mislim da dosta žena ima isti problem nakon poroda pa kroz neki sljedeći period, kod nekog kraći kod nekog duži, sve zavisi od hrpe okolnosti svakog pojedinačnog.

    kod nas se isto prorjedilo i to dosta. volim sex, volim intimu, nemam s tim problem, ali ovako umorna u životu nisam bila. n eda mi se, nemam snage, pusti me samo da konačno legnem i zaspim, a i to ne traje dugo, od kada smo skinuli pelene budi se naravno po noći tražiti piškiti pa onda nekad neće odmah zaspati, a inače jako malo spava itd...a malecka je inače jako živa i zahtjevna, jako puno traži pažnje i interakcije, plus sve ostale obaveze pa još i posao i ja sam na kraju dana zgužvana hrpa i naprosto nisam u stanju nekad oprati zube što mi je nezamislivo, a kamoli pokrenut se i uživiti i uopće prebaciti psihićki na kolosjek idemo vodit ljubav.
    kad se uspijem ufurati u onim još uvijek rijetkim trenutcima kad malena slučjano u komadu odspava 8 sati pa sam donekle još pri snazi sljedeći dan uvečer, super mi je, ali to je baš rijetko.

  19. #569
    Banned
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    1,455

    Početno

    osobno mislim da brak može funkcionirati i bez sexa ako je to doista ono pravo i ako sex prije nije bio neki možda problem i naravno ovisi i do muškarca kakvog je kova i mislim da to nije neka tragedija čak i ako se desi ovo kao i kod kik@ da i kod muža malo šteka volja. pri tome sad ne mislim naravno na, ne znam, 5 godina bez sexa uopće. možda je i on premoren i libido mu je na koljenima, ništa novo kod muškaraca kad su izloženi velikom stresu, kontinuiranom umoru koji ne prestaje i slično.

  20. #570

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    190

    Početno

    definitivno mislim da ni veza ni brak ne mogu funkcionirati (bar ne dobro i sretno) bez sexa, mazenja i ostalog...

  21. #571

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    99

    Početno

    Citiraj kristina_zg prvotno napisa Vidi poruku
    tema taman za mene!!! nema želje, nema volje, nema strasti...a još do prije 4 godine ja sam bila ta koja se frnjila na muža kad mu se nije dalo...sad je obrnuto i pitam se može li gore.. imamo dvoje djece i svi zajedno spavamo. A što je najgore to mi služi kao izgovor. i u onim rijetkim trenucima kad do seksa konačno i dođe..uopće to nije to..ne osjećam ono što sam nekad osjećala, samo da obavim i mir. I onda kad kažu da je to faza i da će proći..pitam se kad??
    ista stvar i kod mene! Neda mi se!!!

    Nemam potrebu za seksom... Jednostavno se prisilim da MM-u udovoljim, što znam da nije uredu.

    Da postoje neke tablete kupila bi ih.
    Posljednje uređivanje od diona : 05.03.2012. at 19:55

  22. #572

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    301

    Početno

    Kod nas je stvar premorenosti,nedostatak želje i kod jednog i kod drugog oscilira s periodom premorenosti.Čekam da se nešto promijeni u životnom ritmu,pa da i to dođe na svoje mjesto

  23. #573
    uvijekvedra avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    12

    Početno

    Citiraj SaraRi prvotno napisa Vidi poruku
    definitivno mislim da ni veza ni brak ne mogu funkcionirati (bar ne dobro i sretno) bez sexa, mazenja i ostalog...
    Slazem se.. Jer ako toga nema, ocigledno nesto ne štima u braku.

  24. #574
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    Citiraj SaraRi prvotno napisa Vidi poruku
    definitivno mislim da ni veza ni brak ne mogu funkcionirati (bar ne dobro i sretno) bez sexa, mazenja i ostalog...
    potpisujem,
    mislim, to je fiziološka potreba, ne
    mislim da se baš zbog tog stresa kojeg i muškarci i žene doživljavaju u svojim poslovima treba rasteretiti seksom
    jer često dolazi do začaranog kruga, zbog stresa se ne mogu ševiti, a zbog frustracije sam pod stresom, i tako u krug

    meni je bed što sam ja stalno u nekim akcijama, stalno nešto radim, trčim po kući, pa se ni ne pogledam kako izgledam, pa se derem na ovog svog jadnička za svaku sitnicu, onda njemu sve prisjedne i guta, guta, pa zaspe... i tako.
    Ili ona glupa rutina, otiširamo se oboje, obučemo u pidžame s namjerom da ćemo se seksat. I onda kao mala djeca.
    Baš smo imali katarzičan vikend, stvari su sjele na mjesto.

    Mislim da vi kojima se ne da ševiti, da ne treba odmah ići s tim. Jednostavno sjednete jedno kraj drugog, pa onda pitaš muža da te izmasira, ili ti njega. Polako, onako, bez neke namjere i pritiska. I doći će samo od sebe.
    A puno znače i zagrljaji, dodiri preko dana, nagovještaji da bi večer mogla donijeti nešto više.
    A i malo šlatanja nije na odmet.

  25. #575
    Banned
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    1,455

    Početno

    sve to ok, ali preko kojeg to crnog dana, šlatanje dodiri i to, nije kod svih isto boga mu dragog, mog muža na primjer nema doma prije 19, odlazi u 7, mala nam visi za vratom do 22 , 22 i 30, po noći nas budi, čovječe ne znamo za sebe, adje molim vas vi golupčići pored male djece, sretni smo kad u komadu uspijemo odspavati 5 sati. ostaju nam jedino vikendi, ali se mala sad trenutno nalazi u takvoj fazi da nas drži čitavo vrijeme pod strujom, ne znaš kad je gore preko tjedna ili preko vikenda, osim toga toliko smo krepani od tog tempa da smo sretni da imamo uopće sna, da spavamo, a ljubav kod stabilnih veza/brakova, nigdje neće pobjeći, ako je to pravo pravo je pravo će i ostat pa makar sex izostao neko vrijeme. makar ajde dobro mi smo već dionosauri, 20 godina skupa, tak da se mi valjda i ne računamo, ako smo preživjeli tolike godine, preživjet ćemo sigurno i ovaj neplanirani kurzschluss...

    ali da bi mi masaža dobro došla, o da da, ali i to je na čekanju

  26. #576
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    Citiraj moia prvotno napisa Vidi poruku
    sve to ok, ali preko kojeg to crnog dana, šlatanje dodiri i to, nije kod svih isto boga mu dragog, mog muža na primjer nema doma prije 19, odlazi u 7, mala nam visi za vratom do 22 , 22 i 30, po noći nas budi, čovječe ne znamo za sebe, adje molim vas vi golupčići pored male djece, sretni smo kad u komadu uspijemo odspavati 5 sati. ostaju nam jedino vikendi, ali se mala sad trenutno nalazi u takvoj fazi da nas drži čitavo vrijeme pod strujom, ne znaš kad je gore preko tjedna ili preko vikenda, osim toga toliko smo krepani od tog tempa da smo sretni da imamo uopće sna, da spavamo, a ljubav kod stabilnih veza/brakova, nigdje neće pobjeći, ako je to pravo pravo je pravo će i ostat pa makar sex izostao neko vrijeme. makar ajde dobro mi smo već dionosauri, 20 godina skupa, tak da se mi valjda i ne računamo, ako smo preživjeli tolike godine, preživjet ćemo sigurno i ovaj neplanirani kurzschluss...

    ali da bi mi masaža dobro došla, o da da, ali i to je na čekanju
    uh, da, teško
    ne mogu zamisliti da MM nema tako puno kod kuće

  27. #577

    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    zagreb,virovitica
    Postovi
    74

    Početno

    koliko i kada se mazite sa svojim MM nakon iscrpljujućeg dana i noći s bebama...meni fali naseg mazenja i odnosa prije trudnoće
    a vama????

  28. #578
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    Postoji jedna jako dobra izreka, ako je tako mogu nazvati;

    Ako u braku sex funkcionira onda je on 10% veze, a kada ne funkcionira onda je 90% veze!

    Kod mene i je takav slučaj, vjerujem da bi trebali imati puno više vremena za intimnost ali nas često jednostavno pomete umor, a nakon vođenja ljubavi jednostavno smo bliži jedno drugome i sretniji ,zadovoljniji narednih dana, a što se tiče učestalosti nema pravila ,nekada je jedanput tjedno, nekada je svaki dan a nekada 2 puta mjesečno to nam nažalost diktira ovaj ludi ritam života

  29. #579
    nenaa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,570

    Početno

    Citiraj kristina_zg prvotno napisa Vidi poruku
    tema taman za mene!!! nema želje, nema volje, nema strasti...a još do prije 4 godine ja sam bila ta koja se frnjila na muža kad mu se nije dalo...sad je obrnuto i pitam se može li gore.. imamo dvoje djece i svi zajedno spavamo. A što je najgore to mi služi kao izgovor. i u onim rijetkim trenucima kad do seksa konačno i dođe..uopće to nije to..ne osjećam ono što sam nekad osjećala, samo da obavim i mir. I onda kad kažu da je to faza i da će proći..pitam se kad??

    Potpuno identično, samo što ja to drugo dijete tek želim, ali muž mi kaže da bih trebala za to bar skinut gaće za početak. Jednostavno mi se više ne da. I pitam se isto može li gore?

  30. #580
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    djeca zaspu u 20.30 i onda we got a whole world to ourselves

  31. #581
    eris avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Doboj
    Postovi
    859

    Početno

    Ja navijem sat ujutro u 5....

  32. #582
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    Citiraj eris prvotno napisa Vidi poruku
    Ja navijem sat ujutro u 5....
    Tko želi pronađe način, tko ne želi pronađe izgovor.

  33. #583
    Doga avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    468

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    He he he, mogla sam si misliti da će me netko zazvati...

    Evo linka na taj topic: http://forum.roda.hr/threads/66287-a...ght=silverinne
    Odličan link!

  34. #584
    mayato avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,033

    Početno

    Ja se samo javljam da objavim kako mi se libido probudio...ima jedno 2 mjeseca...i na putu sam da opet budem ona stara pohotnica....
    Možda je sunce zaslužno za to, a možda i činjenica da se MM zaposlio pa ga ne viđam često pa ga se zaželim.
    Bilo kako bilo, I am back in the game

  35. #585
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    mayato,

  36. #586

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Meni to jaaako fali, spontanost, uzbuđenost, sloboda izbora, kad i gdje.
    Ali svjesna sam da ne mogu promjeniti situaciju i da je obitelj tu, u svakom slobodnom izboru i ponekad uzimam stvar u svoje ruke, dok svi spavaju pretvaram se u sexy mamu i napadam muža, i vratim nas u one dane kad se nismo mogli zasititi.
    I to me onda drži danima.

  37. #587
    naniluc avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Prigorje
    Postovi
    381

    Početno

    Citiraj nenaa prvotno napisa Vidi poruku
    Potpuno identično, samo što ja to drugo dijete tek želim, ali muž mi kaže da bih trebala za to bar skinut gaće za početak. Jednostavno mi se više ne da. I pitam se isto može li gore?

  38. #588
    eris avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Doboj
    Postovi
    859

    Početno

    Samo ću nadodati kada ima volje ima i uživancije! Živjelo majčinstvo i hvala mu što me oslobodilo! Nikada mi nije bilo bolje!

  39. #589
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Ovo je zvučalo postekstatično

  40. #590
    eris avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Doboj
    Postovi
    859

    Početno

    Bilo je divno! Naravno, Jurana, da si u pravu! Želim vam svima da slijedite naš primjer!

Stranica 12 od 12 PrviPrvi ... 2101112

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •