Stranica 11 od 11 PrviPrvi ... 91011
Pokazuje rezultate 501 do 505 od 505

Tema: Prenatalna dijagnostika, utjecaj društva i etička pitanja

  1. #501
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

  2. #502
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    zašto samo dijete s DS, zašto ne i zdravo dijete bez DS svake majke koja se odluči na abortus?

    pikula, jer sad shvaćaš zašto se nerviramo?

    a ako ćemo filozofirati na nivou prolife-prochoice, zašto ne?

    al onda ću te ja pitati, odnosno pinguicu, zašto o zašto niti jedan transparent prolife ekipe nisam vidjela ispred tvornice oružja? ispred kasarni? nego samo ispred klinika koje su spasile više života (osvrni se na kaae-in post) nego itijedna prolife organizacija. zašto više vrijedi nerođeni nego rođeni život?
    i onda ću biti totalni offtopik.
    Ja stvarno ne znam zašto si me nakon deset godina na forumu zamjenila za pinguicu Ja sam svoje mišljenje o načinu na koje pinguica piše napisala odmah kad je krenulo na prvoj temi - to i dalje mislim. Zato što se ne slažem ne znači da je imam potrebu informirati o tome svaki put kad nešto napiše niti mi je zbog toga ugodno čitsti osobno vrijeđanje dotične forumašice.
    Pa filozofiraj na temu čega god želiš, ja sam napisala naravno ono što ja mislim na temu, a ako tebe zanima neka druga tema,pa piši, zatšo inicijativa mora biti od nekog drugog?
    seni, ne nisam napisala da odgovaraš na bitne postove,nego da većina ignorira kontrukitvnu raspravu a kači se na provokativne pa i besmislene u svrhu ventilane ili čega već,ne kužim
    sirius, ti pišeš divne postove koji su mi dragocjeni za pročitati , naravno da ne mislim na tvoje pisanje, mislim da oni koji samo navrate nekom reć kravo i kozo tu i tamo jako dobro znaju da to rade i da ih boli ćoše za temu.

  3. #503
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Ja ne vidim da se ovdje dogada osobno vrijedanje. Jasno mi je da tvoja ili necija druga percepcija moze biti drukcija od moje.
    Sto se tice krivih informacija (dakle ne stavova, već nečeg sto se iznosi kao činjenica, a činjenica nije), ja mislim da je jako potrebno na njih ukazivati.
    Pogotovo kad se ne radi o slucajnostima koje se događaju svima nama, već o pravilu, da 95% onoga sto na ovoj temi predstavljas kao cinjenicu, to nije.

  4. #504
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    Citiraj pikula prvotno napisa Vidi poruku
    Ja stvarno ne znam zašto si me nakon deset godina na forumu zamjenila za pinguicu Ja sam svoje mišljenje o načinu na koje pinguica piše napisala odmah kad je krenulo na prvoj temi - to i dalje mislim. Zato što se ne slažem ne znači da je imam potrebu informirati o tome svaki put kad nešto napiše niti mi je zbog toga ugodno čitsti osobno vrijeđanje dotične forumašice.
    Pa filozofiraj na temu čega god želiš, ja sam napisala naravno ono što ja mislim na temu, a ako tebe zanima neka druga tema,pa piši, zatšo inicijativa mora biti od nekog drugog?
    seni, ne nisam napisala da odgovaraš na bitne postove,nego da većina ignorira kontrukitvnu raspravu a kači se na provokativne pa i besmislene u svrhu ventilane ili čega već,ne kužim
    sirius, ti pišeš divne postove koji su mi dragocjeni za pročitati , naravno da ne mislim na tvoje pisanje, mislim da oni koji samo navrate nekom reć kravo i kozo tu i tamo jako dobro znaju da to rade i da ih boli ćoše za temu.
    Pratim dosta tema na forumu, i ako vidim da netko umije nešto lijepše i pametnije napisati nego ja, radije čitam nego sudjelujem. Uživam u konstruktivnim raspravama kakva je bila i ova kad su pisale Ronin, Nena i Seni i nemam potrebe se miješati kad im ide i samima dosta dobro. Stalo mi je do ove problematike i zato reagiram ponekad i temperamentno, a nekad sugovornik i zasluži da mu se reće svašta, jer kad se ne reagira na konstruktivnu kritiku što i ja ne bi malo zatrolala pa probala nekonstruktivno, čisto da vidim kako je to.

  5. #505
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    isvetica je zaradila opomenu, pretpostavljam da ima još onih koji su je zaslužili ali nemam volje niti vremena čitati svih 11 stranica

Stranica 11 od 11 PrviPrvi ... 91011

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •