Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 165

Tema: Stojite li zaista iza onoga sto i kako pisete

  1. #1
    mimi 25 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    ....na moru....
    Postovi
    1,103

    Početno Stojite li zaista iza onoga sto i kako pisete

    Za pocetak samo jedno pitanje:
    Biste li bile spremne skupiti sve svoje postove na Rodi i potpisati se imenom i prezimenom ispod svojih rijeci?
    Kasnije cu malo prosiriti ovu temu.

  2. #2
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Da!

  3. #3
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj mimi 25 prvotno napisa Vidi poruku
    Za pocetak samo jedno pitanje:
    Biste li bile spremne skupiti sve svoje postove na Rodi i potpisati se imenom i prezimenom ispod svojih rijeci?
    Kasnije cu malo prosiriti ovu temu.
    A jel bi ti?

  4. #4
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Ne, ima puno postova koje bih uvijek potpisala
    ali neke bih bome rado izbrisala, svašta sam lupetala.

  5. #5
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    S obzirom da na rodi pisem vec 10 godina, vjerojatno ne bih potpisala ni pol.

  6. #6
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    Citiraj piplica prvotno napisa Vidi poruku
    Ne, ima puno postova koje bih uvijek potpisala
    ali neke bih bome rado izbrisala, svašta sam lupetala.
    x sa dodatkom da sam ih komodno i mogla potpisati koliko sam osobnih podataka podijelila

  7. #7
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Ne, iz istog razloga kao marta - mijenjam se. Ali, uvijek bih potpisala one zadnje.... u nizu, i te bih potpisala 100 posto .

  8. #8
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Da. Iako sam ih nadrobila pozamašan broj. Sad kad postam ću i vidjeti koliko.

    2.966 (!)
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 09.02.2012. at 18:07

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    Citiraj mimi 25 prvotno napisa Vidi poruku
    Za pocetak samo jedno pitanje:
    Biste li bile spremne skupiti sve svoje postove na Rodi i potpisati se imenom i prezimenom ispod svojih rijeci?
    Kasnije cu malo prosiriti ovu temu.
    Bih, u smislu da jednake stvari pričam i anonimno i potpisano.
    I ovdje i na Facebooku i svugdje. Zapravo se grozim ideje da su ljudi, kako čujem, u RL kao fini, a onda se povampire na webu.
    Ja sam svugdje mnogo, mnogo fina.
    Ne bih prikupljala s ponosom svoje postove, nisu baš tako divni i dubokoumni, dapače, neugodno mi je čitati nešto ranije napisano,
    mnoge stvari bih sada drugačije rekla, ili ne bih uopće, predomislim se, velik dio sam modificirala nakon što sam čula mišljenje drugih, a i inače nisam baš čvrsta kao stijena pa da izjavljujem ono - stojim iza svake svoje riječi u svakom trenutku života. To nikako.

    Uglavnom, ne muljam, neke stvari sam prešutjela, koje smatram nužnim prešutjeti ili samo djelomično navesti, neke sam nabrljala i previše, što drugi ne bi, ali moje postove mogu bez problema pokazati svojim prijateljicama i one znaju da sam to ja, a ne neki moj alter ego, takav ne postoji.
    Ako je to bio smisao tvog pitanja, odgovaram, ako ne, bilježim se sa štovanjem za daljnju diskusiju.

  10. #10
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    ne. otkad sam se registrirala promijenila sam stavove oko svega jedno pedeset puta

  11. #11
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    U tom trenutku dok pišem, stojim. Ali neki moju stavovi su se s vremenom malo preoblikovali pa bi sad neki moji postovi možda mrvicu drugačije izgledali.

    U stvari, ja se i ne sjećam što sam na početku pisala, a i ne istražuje mi se baš. Čini mi se da sam prilično dosljedna u svom piskaranju na forumu.
    Držim se one Đoline: "Princip je isti, sve su ostalo nijanse."

  12. #12
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Mene NEKI ljudi i osobno znaju i na fejsu me imaju za frenda....U nekim stvarima jesam možda promjenila mišljenje, ne možda, nego sigurno bi se od preko 7000 postova našlo nešto što više ne mislim tako. Ali da bih na sve što sam ikad napisala mogla pored toga staviti ime i prezime, bih, što znači da se nikad nisam predstavljala lažno ili iznosila neke stvari onakvima kakve nisu.
    Dakle ne popisati u smislu i dalje se s tim slažem, već "da to sam napisala ja A.M."

  13. #13
    pinguica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    808

    Početno

    Ne sjećam se da sam napisala nešto što danas ne bih potpisala. Ako jesam onda sam to vjerojatno već i napisala u nekom drugom postu. Nikad mi nije problem priznati grešku. Nemam ni neki veliki ego pa se uvijek mogu ispričati i u RL i na forumu. Ne mislim da sam uvijek u pravu, ali pišem ono što mislim.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    apsolutno da.
    iako mi radikalizam opada s godinama pa bi možda danas neke stvari rekla na drugi način, a neke bi možda prešutjela.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,417

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa Vidi poruku
    Dakle ne popisati u smislu i dalje se s tim slažem, već "da to sam napisala ja A.M."
    ovako
    (osim A.M. stavila bih ipak svoje ime i prezime)

  16. #16
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    da
    ionako me dosta ljudi zna imenom i prezimenom, bila sam jedno vrijeme dosta eksponirana u rodi, bilo me po medijima i sl.
    u toku godina sam mijenjala stavove i dobivala nova saznanja, naravno. sad kad se sjetim, ima jedan topic od prije 6-7 godina koji sam ja otvorila, naslov: sto je to mekonij?

  17. #17
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,910

    Početno

    U principu da.
    Mada znam nekad biti nespretna i neizrazit se dobro, pa ispadne nešto sasvim drukčije...onda mi bude krivo što sam išta i pisala.
    Naravno s godinama se mijenjamo pa se tako i neki stavovi mijenjaju, ali u tom trenu kada pišem apsolutno stojim iza toga.

  18. #18
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    u onome trenutku u kojem pišem, apsolutno stojim.

    ali nisam sigurna da bih sada potpisala sve svoje postove iz 2004.
    mijenjamo se...

  19. #19
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    dvoumim se koga potpisati, pipli ili martu...

  20. #20
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne, iz istog razloga kao marta - mijenjam se. Ali, uvijek bih potpisala one zadnje.... u nizu, i te bih potpisala 100 posto .
    u ina nizu


  21. #21
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    Citiraj Felix prvotno napisa Vidi poruku
    sad kad se sjetim, ima jedan topic od prije 6-7 godina koji sam ja otvorila, naslov: sto je to mekonij?
    hahaha da, nedavno je iskocio, kad sam vidla ko ga je otvorio mislila sam da je neka sala, a onda sam vidla datum

  22. #22
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,282

    Početno

    Potpisala bih svaki post (iako mi ponekad bude kasnije žao ako sam predirektna, pa si mislim da sam mogla naći i bolji način da kažem isto).

    Trudim se biti ovdje ista kakva sam i u 3d svijetu. Ponekad mi uspije... Dogodilo mi se više nego jednom da me u 3d svijetu prepoznaju i pitaju jesam li ja ta-i-ta s Rode. To smatram potvrdom da je moj forumski izraz blizak onome kakva sam inače. Uostalom, ne pada mi na pamet nešto glumiti, ali da čovjek tu i tamo s vremenom promijeni mišljenje - to je isto debela istina.

  23. #23
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    kako uglavnom postam na ˝prakticnom˝ dijelu foruma mogu slobodno reci da...vjerojatno tko je dugo tu i cesto se upusta na rasprave na filozofskom to ne moze to reci jer naravno da se misljenja mijenjaju...

  24. #24
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Mene zanima kako ce to mimi širit temu. Oćel npr. izvuć neki post koji sam napisala u studenom 2004 pa reci, A-HA, štas to pisala.

  25. #25
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Mene zanima kako ce to mimi širit temu. Oćel npr. izvuć neki post koji sam napisala u studenom 2004 pa reci, A-HA, štas to pisala.
    Da nisi što protiv pkk govorila?

  26. #26
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Bodulica

  27. #27

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    što se iskrenosti tiče-da, no možda su neki stavovi mrvicu modificirani.

  28. #28
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj Bodulica prvotno napisa Vidi poruku
    Da nisi što protiv pkk govorila?


    Ko zna protiv čega sam govorila. Ja sam ko Ivka, zaboravljam, al ne opraštam.

  29. #29
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,982

    Početno

    Nekad sam pisala puno više nego sad, ali nikad ništa što zbog čega bi mojoj obitelji trebalo biti neugodno (čak i ako bi moja djeca jednom u budućnosti čitali napisano), dakle imam prilično jasnu crtu pri otkrivanju privatosti.
    Neugodno mi je u RL pričati s nekim tko je na forumu otkrio pola svog života.
    Što se tiče stavova, sigurno da se poneki tijekom godina i promijene, ali takvi se većinom tiču praktične strane.
    I da, svoje bih postove uvijek mogla potpisati imenom i prezimenom (ionako me nepoznata lica često po gradu oslove s "bok, Čoksa" ako sam s djecom).

  30. #30
    genius avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ravnica
    Postovi
    685

    Početno

    da... uvijek napišem što u onom trenutku mislim i kako se osječam.iako vjerovatno nekad i lupim prije nego dobro promislim

  31. #31
    zeljana02 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    766

    Početno

    da

  32. #32

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    .....
    Neugodno mi je u RL pričati s nekim tko je na forumu otkrio pola svog života.
    .....
    I da, svoje bih postove uvijek mogla potpisati imenom i prezimenom (ionako me nepoznata lica često po gradu oslove s "bok, Čoksa" ako sam s djecom).
    ajme, dobro da se ne poznajemo,
    imam osjećaj da sam stvarno otkrila pola svog života, ali me nitko nikad nije prepoznao na cesti.

    Štoviše, i oni koji me poznaju ne daju naslutiti da znaju kako pišem na Rodi (možda od sramote)

  33. #33
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    da, dosta sam toga prešutila do sad

  34. #34
    mimi 25 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    ....na moru....
    Postovi
    1,103

    Početno

    Marta, ha ha ha, necu kopati po starim postovima i usporedjivati ih, ne pada mi na pamet. A i da mi padne nemam ja toliko vremena ni strpljenja.

    Otvorila sam ovu temu jer se u zadnje vrijeme cesto zapitam kakva to osoba stoji iza nicka?
    Svatko od nas ima odredjeno misljenje o nekom s ovog foruma na temelju postova te osobe (predpostavimo da se ne znamo u RL). Bi li misljenje ostalo isto i da se s tom osobom i susretnete u stvarnosti? Da li su svi onakvi kakvi se pokazuju kroz svoje postove?
    Kolika je vjerojatnost da je netko tko je na forumu drzak i odrjesit u stvarnosti povucen i sutljiv?
    Da netko tko na forumu cvrsto stoji iza svojih stavova u stvarnosti se okrece kako vjetar puse?
    Da netko tko svima salje vibre i smajlice u stvarnosti izgara od zavisti i ljubomore?

    Koristi li se forum da se ljudi izraze i predstave onakvi kakvi jesu ili kao neki nacin da se ispolji alter ego skriven iza nicka?
    Da li bi vasi prijatelji, da procitaju vase postove rekli da, to je ona/on?

    Dakle, da li bi sve rasprave na forumu tekle tako kako teku da se svi najdemo i oci u oci (s pretpostavkom da ne glumimo nesto sto nismo)?
    Koliko uopce k srcu uzimate komentare ostalih forumasica ( pozitivne i nagativne) znajuci da to sve moze, ali i ne mora ta osoba iskreno misliti? Utjecu li isti na vase raspolozenje tokom dana?

  35. #35
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    da, al pod uvjetom da je u datom trenutku.
    drugim rijecima uvijek sam pisala ono sto sam mislila, no ja sama sam se ovih godina puno promijenila tako da danas ne bi iste stvari pisala. ni mislila.

    iako sam nedavno guglala neke stvari i naletila na svoje postove od prije skoro 10 godina i pomislila "eh, kako sam bila pametna i danas bi se potpisala od rijeci do rijeci"

  36. #36
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    da, al pod uvjetom da je u datom trenutku.
    drugim rijecima uvijek sam pisala ono sto sam mislila, no ja sama sam se ovih godina puno promijenila tako da danas ne bi iste stvari pisala. ni mislila.

    iako sam nedavno guglala neke stvari i naletila na svoje postove od prije skoro 10 godina i pomislila "eh, kako sam bila pametna i danas bi se potpisala od rijeci do rijeci"
    Točno ovako, ali bez drugog odlomka.

  37. #37
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    da odgovorim na drugi post... vecina forumasica koje sam upoznala je u RL onakva kakva je na forumu. a mislim da sam ih upoznala dosta. ne samo na ovom forumu. ok i forumasa, da ne radimo diskriminaciju.

    vecina best frendova i sreca najvecih i dolaze s foruma. cak s nekima i nisam zapocela dobru komunikaciju, bili smo na suprotnim stranama. danas se mi druzimo, djeca nam se druze i bez problema mozemo biti na suprotnim stranama jer se ne slazemo svi oko svega podjednako. i jednako komuniciramo online i offline,

    vecina ljudi je ista, no ipak ih malo drugacije dozivljavas jer u RL ipak zagrebes ispod povrsine sto na ovako javnom mjestu ne mozes.

    da, prepoznavali su me ljudi. s drugih foruma, iz RLa, po mojim postovima. prepoznajem i ja neke.

    misljenja sam da vecina ljudi je onakva kakva zaista je i ako ima male doze da su onakvi kakvi zele biti da je to nesvjesno.
    suprotne smatram iznimkama i micem se.

    i za kraj, kao sto moje ponasanje i reakcije u RL ovise o mom raspolozenju, polozaju zvijezda u svemiru ili visokom tlaku i juzini, tako ovisi i ovo VL. i to mi je normalno

  38. #38
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Prvo da odgovorim na prvo postavljeno pitanje; da, stojim iza svake rijeci napisane u ovh 6 godina.

    A dalje...eh...mislim da na forumu uopce nisam kao u real life, po prirodi sam vise..kako bi to lijepo srocila...glasnija
    Al nekako sam navikla ovdje komunicirat jednostavno, odgovorit sta me se pita, naravno, ako znam odgovor ili bar mislim da znam, pitam sta me zanima i gotovo. Ne pamtim nickove, ne pamtim ko je sta na kojoj temi napisao...nekako se jos uvijek osjecam "nova" iako sam nalupala poprilican broj postova u ovih 6 godina. Osjecam se prilicno nevidljivo ovdje, nemam neke interne sa "starim" forumasicama iako sam s podosta njih frendica i na fejsu gdje cesto komuniciramo na nekim sasvim drugim razinama, s nekima se znam i osobno. Al ono, meni je ovaj forum izvor potrebnih informacija, postujem ta kucna pravila i ne zelim se uopce uplitat u neke rasprave i svade, ne zato sto se bojim sta ce ko mislit, nego mi je negdje duboko usadeno da se to na ovom forumu ne radi. Mozda zvuci blesavo ali bas tako osjecam.

    I cesto mi se dogodi da kad odem na neki drugi forum, nebitno jel roditeljski ili ne, da ja i tamo postujem "rodina" pravila i budem sva fina i pristojna dok drugi drvljem i kamenjem jedni po drugima.

  39. #39
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Bih, ako bi me policija pitala jesam li ih ja napisala , ne bih potpisala neke stavove jer su se promijenili, a na neke bih se dobro nasmijala, kao na one o velikoj dilemi u čemo odvesti dijete iz bolnice (dali bodi s kratkim rukavima, pa majica ili bodi s dugim rukavima pa majica) ili na one o tome dali mrkvu dati prije ili poslije brokule ...kad se samo sjetim da sam danima znala o tome razmišljati i raspravljati.

  40. #40
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Citiraj mimi 25 prvotno napisa Vidi poruku

    Otvorila sam ovu temu jer se u zadnje vrijeme cesto zapitam kakva to osoba stoji iza nicka?
    Svatko od nas ima odredjeno misljenje o nekom s ovog foruma na temelju postova te osobe (predpostavimo da se ne znamo u RL). Bi li misljenje ostalo isto i da se s tom osobom i susretnete u stvarnosti? Da li su svi onakvi kakvi se pokazuju kroz svoje postove?
    Kolika je vjerojatnost da je netko tko je na forumu drzak i odrjesit u stvarnosti povucen i sutljiv?
    Da netko tko na forumu cvrsto stoji iza svojih stavova u stvarnosti se okrece kako vjetar puse?

    Da netko tko svima salje vibre i smajlice u stvarnosti izgara od zavisti i ljubomore?

    Koristi li se forum da se ljudi izraze i predstave onakvi kakvi jesu ili kao neki nacin da se ispolji alter ego skriven iza nicka?
    Da li bi vasi prijatelji, da procitaju vase postove rekli da, to je ona/on?

    Dakle, da li bi sve rasprave na forumu tekle tako kako teku da se svi najdemo i oci u oci (s
    pretpostavkom da ne glumimo nesto sto nismo)?
    Koliko uopce k srcu uzimate komentare ostalih forumasica ( pozitivne i nagativne) znajuci da to sve moze, ali i ne mora ta osoba iskreno misliti? Utjecu li isti na vase raspolozenje tokom dana?
    Ne može nitko dugo glumiti, niti na forumu,
    nečiji karakter na kraju uvijek izviri iz osobe.
    Nekad se iznenadiš ugodno, a nekada i neugodno,
    kao i u životu, uostalom.
    Tako se brzo isprofiliraju osobe koje cijeniš i do čijeg ti je mišljenja stalo,
    o njihovim stavovima dublje promišljaš, utječu na tebe.

    Osobno se trudim biti kakva jesam, ne želim davati društveno poželjne odgovore i prikazivati se boljom nego zapravo jesam. Vjerujem da bi me moje frendice odmah prepoznale u mojim postovima da im kažem svoj nick na forumu.
    Ali neću.
    Posljednje uređivanje od piplica : 09.02.2012. at 21:52

  41. #41
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    mimi, dobra su ti pitanja. Za sebe mislim da ovdje govorim daleko više nego u RL. Da, daleko više. Ovdje je široki krug i tema i ljudi.

    Družim se ja, ali više slušam , nego što govorim. Valjda to znači da sam ili povučena ili ne volim iznositi svoju intimu. Jednostavno, ne povjeravam se. Ponekad se čudim da toliko svojih misli i poneke događaje dijelim ovdje, kao da to nitko ne vidi.

    No, jako rijetko otvaram teme, a nikada da nešto osobno pitam. Puno mi je draže nekome dati podršku ili odgovor. Tko me čita, vjerojatno to vidi. Ustvari, baš me zanima kako me tko vidi. Ili ne, ili ipak bolje ne. Da ne padnem iz svog mjehurića.

    I stojim iza svojih stavova, iako ih ne dijelim toliko u RL. Samo ako pitaju.Live and let live.

    Još bih ja pisala, ali i ovo je puno.

    I da, koksy, nisi nevidljiva.

  42. #42
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Uf ja sam valjda open book, em sam stavljala svoju e-mail adresu svukuda, mobitel, blog adresu...ali ubi me ako bi potpisala sve, ne bi, pola toga sam pisala za vrijeme trudničkog ludila, a kako sam bila trudna jedno 50% vremena, računica je jednostavna.

  43. #43
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Roza Groza, baš tako, silne trudnoće, ludila i neprospavane noći i kod mene.
    Nemam pojma šta sam pisala i uopće mi nije jasno od kud mi toliki broj postova.
    Da me netko pita da procijenim koliko postova imam, rekla bih 200-300.

  44. #44
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    je, i ja bi za sebe rekla 200-300

  45. #45
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    Na ovo drugo pitanje ne bih znala odgovor jer još nikad nisam u RL upoznala niti jednu forumašicu, a i prilično sam sigurna da krug mojih prijatelja ne prati Rodu pa ni ne znam da li bi me u ovom virtualnom svijetu povezali s onom Bodulicom kakvu znaju.

    Imam krug "omiljenih" forumašica, a i onih koji su mi "manje dragi", bolje rečeno...onih s čijim svjetonazorom se manje slažem, ali to ne znači da u svakodnevnom životu ne bih mogla uspostaviti korektan kontakt i s njima. Stvarno sam otvorena prema različitostima iako se to po mojim pojedinim postovima ne bi reklo.

  46. #46
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    I ja se pozivam na trudnićke hormone!

  47. #47
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    I da, koksy, nisi nevidljiva.

  48. #48
    prima avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,142

    Početno

    Citiraj mimi 25 prvotno napisa Vidi poruku
    ...Svatko od nas ima odredjeno misljenje o nekom s ovog foruma na temelju postova te osobe...
    ja sam samo za par ljudi stvorila mišljenje, i ne mogu se sad tomu othrvati.
    pitam se jesam li u pravu, odnosno čitam li dovoljno pažljivo i po svim temama (uglavnom ne), pa tim više ne želim nikome lijepiti mentalne etikete, agresivan, dobrica, fanatik, ovo-ono.
    u biti drago mi je da je samo par ljudi kod mene "obilježeno", ostale mogu čitati otvorena uma.

  49. #49

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj prima prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam samo za par ljudi stvorila mišljenje, i ne mogu se sad tomu othrvati.
    pitam se jesam li u pravu, odnosno čitam li dovoljno pažljivo i po svim temama (uglavnom ne), pa tim više ne želim nikome lijepiti mentalne etikete, agresivan, dobrica, fanatik, ovo-ono.
    u biti drago mi je da je samo par ljudi kod mene "obilježeno", ostale mogu čitati otvorena uma.
    Ovo zadnje, otvorena uma, je baš lijepo sročeno. Najčešće tako čitam.

    Ponekad, kad mije vruća tema, a jaaaako je želim pročitat, a još jače mi se žuri, onda skrolam po poznatim nickovima da dobijem ko par natuknica o čemu se pisalo pa da se preplatim na temu. E, onda se desi da ekipa minja avatare pa me to uništi

    Uglavnom, aljkava sam ja u pospremanju u neke mentalne ladice. Znam da su cvijeta, apricot i zdenka 2 puno pametne i da njihovu uvijek pozorno isčitam i nerijetko kimam, ima još mojih osobnih zvijezda, al se često uhvatim da ih sve izmiješam. Pa se ni ne trudim odvajat ih u zasebne ladice. Mi smo svi forumaši

  50. #50
    Ivanna avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    930

    Početno

    Ne mogu baš reći da bi se i danas složila sa svim postovima koje sam napisala u ovih 6 godina. Mijenjali su se stavovi oko nekih stvari, neki su postovi možda napisani u ljutnji, pod utjecajem "trudničkog ludila" ili nekog drugog ludila... Možda se ne bih baš potpisala, ali da me "skuži" netko iz RL, ne bi mi bio neki bed. Nikad tu nisam iznosila neke detalje iz svog života za koje bi me bilo sram ili što već da netko dozna u RL. Bar koliko se sjećam...
    Ni inače baš nisam osoba koja se svakom povjerava o svemu pa je i tu valjda tako.

    U RL sam dobro upoznala jednu forumašicu koja mi je još uvijek draga, nisam se razočarala, ali ni previše iznenadila, otprilike sam ju takvu i očekivala sudeći po postovima. Par sam upoznala površno pa nemam formirano neko mišljenje, možda samo nekakav prvi dojam, ništa više.

Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •