Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 58 od 58

Tema: kako donijeti važnu životu odluku?

  1. #51
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Storma,

  2. #52
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    Ma sve ok, zive su

  3. #53
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Ajde vrit, nisam tak mislila.
    Mislim, drago mi je da su ti klinke OK ( curkama), ali šaljem ti čisto tak, jer te imam rad.

  4. #54
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    Ma znam. Gle, mogu se ili sprdat s tim, ili biti paralizirana od straha. A ovo drugo nikako nije moj đir

  5. #55
    big milky mum avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    467

    Početno

    Citiraj Storma prvotno napisa Vidi poruku
    Ranije sam vise vodila racuna o drugima koji su ukljuceni u moje odluke nego o sebi. S vremenom sam shvatila da ne mogu svima dovoljiti, a nedavno i da ako ja nisam sretna sama sa sobom nece biti ni nitko u mojoj okolini i samim time mi je donosenje odluka postalo lakse. Zvuci jednostavno, no treba "dorasti" do toga. Sve sam ja to oduvijek znala u teoriji ali je trebalo jako puno da provedem u praksi.

    Jako je malo odluka u zivotu "ili - ili". Ono, uspjeti ili propasti. Moze biti bolje, ili losije no i nakon lose odluke mogu se donijeti neke druge koje ce popraviti postojece stanje. Uci u nekakav posao, promijeniti radno mjesto, mjesto stanovanja - te odluke nisu nepromjenjive odnosno, pokazu li se nedovoljo dobrima, uvijek se mogu donijeti neke druge.
    jako lijepo rečeno

  6. #56

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    split
    Postovi
    576

    Početno

    Jednom sam na kutiji čaja pročitala pričicu o čovjeku koji se nikako nije mogao odlučiti na kojoj strani rijeke da živi. Svaki je dan prelazio sa jedne na drugu stranu. Jedan dan ga je rijeka odnila...
    Divim se ljudima koji donose odluke lako, pa taman i pogrešne.

  7. #57
    EvaMONA avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    Važne životne odluke u pravilu sam donijela bez puno razmišljanja, jer sam u tim velikm stvarima dobro znala šta želim, tako da nisam puno razmišljala. U smislu, znala sam da ne želim biti podstanar, pa sam bez razmišljanja uzela stambeni kredit, znala sam da nisam zadovoljna na poslu, pa sam jedva dočekala da ga promijenim...

    Više se dvoumim oko nekih malih i nevažnih odluka, kada je u principu svejedno šta će biti, samo je problem što ima puno opcija, pa mi razmatranje svake samo oduzme vrijeme.
    Ovako i ja, ovo malo i svakodnevno mi oduzima nevjerojatno puno energije i vremena, a najveće životne odluke sam donijela brzo i lako jel tu nekako više osjetim što je bolje, ne racionaliziram, ne propitkujem i ugl. dobro ispadne.

  8. #58

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    Mislim da je najveći problem ljudima, koji teško donose odluke, taj što se nakon donešene odluke previše osvrću i pitaju jesu li pogriješili.

    Općenito je problem svih nas što previše prevrćemo po prošlosti ili strahujemo od budućnosti...sadašnjost, u kojoj jedino vrijedi biti, je negdje izgubljena putem.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •