Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 54 od 54

Tema: PET boce

  1. #51
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    Sto radite sa ostalom PET ambalazom? Dakle ne ovim bicama koje mozete vratiti u ducanu, nego flase od praska, ulja, omeksivaca, sredstva za ciscenje, case od jogurta i slicno?

    Ja sam do sada to ostavljala u kontejneru za plastiku, ali odnedavno nema vise niti jednog u kvartu :? ostali su samo oni za staklo i papir.

  2. #52
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj srecica prvotno napisa
    Sto radite sa ostalom PET ambalazom? Dakle ne ovim bicama koje mozete vratiti u ducanu, nego flase od praska, ulja, omeksivaca, sredstva za ciscenje, case od jogurta i slicno?

    Ja sam do sada to ostavljala u kontejneru za plastiku, ali odnedavno nema vise niti jednog u kvartu :? ostali su samo oni za staklo i papir.
    isto pitanje. ne da mi se non stop trčat do reciklažnog dvorišta!!!
    samo tražim da nam lijepo vrate kontejnere za pet... Mislim, kod mene u kvatu ima 2 ali ih nitko ne prazni a unutra su već mjesecima 2 velike vreće smeća koje je netko, eto, odlučio baciti baš tamo

  3. #53
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    Mozda da pisemo mail na Cistocu?

    ... iako mene 'nerviraju' prekopavaci smeca u potrazi za bocama za povrat, jer cesto bacaju cepove izvan kante i ako uz bocu izvuku jos nesto obicno to i ostave pored kontejnera

  4. #54
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj srecica prvotno napisa
    Sto radite sa ostalom PET ambalazom? Dakle ne ovim bicama koje mozete vratiti u ducanu, nego flase od praska, ulja, omeksivaca, sredstva za ciscenje, case od jogurta i slicno?

    Ja sam do sada to ostavljala u kontejneru za plastiku, ali odnedavno nema vise niti jednog u kvartu :? ostali su samo oni za staklo i papir.
    nosimo u reciklazno 1x mjesecno!

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •