Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 297

Tema: Sta je ekoloskije?

  1. #51
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Citiraj mama courage prvotno napisa
    no pošto često noću upalim masinu, do sutra ujutro mi veš bude zgužvan, objesim onako da je obješeno, pa moram peglati. pa ne peglam, pa se stvori toranj, pa mi stara dođe i opegla kad mene nema. pa se ja lafo ko ljutim što mi je to opeglala. a u biti sam presretna da se ja s tim ne moram zamajavati.
    Eto, kako da je sad čovjek ne potpiše

    Jedino...nikako da se odreknem 95 stupnjeva :/

  2. #52

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    nego da nastavimo;

    dilema druga - tetrapak ili plastična boca?!

  3. #53
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ja plastičnu bocu
    jer nju recikliram
    a tetrapak samo povremeno (jer mi se nekada ne da otkidati onaj plastični otvarač i ispirati)

  4. #54

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    A ako je bez plasticnog otvaraca?

  5. #55

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Tko je ono rekao da je ova tema bezvezna?

  6. #56
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj ovca_i_janje prvotno napisa
    nego da nastavimo;

    dilema druga - tetrapak ili plastična boca?!
    tetrapak uvijek
    jeftiniji je za kunu, manje trosi prostora kod transporta zbog oblika i manje ambalaze u tim paletama kako su slozeni
    i cijeli ide u reciklazu
    kod boce ostaju etiketa i cep
    (moram se osloboditi ovog, preokupiralo me :/ , to je ono sto sam jednom bila napisala da mm to sve nekako razumnije radi)

  7. #57
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    ja plastičnu bocu
    jer nju recikliram
    a tetrapak samo povremeno (jer mi se nekada ne da otkidati onaj plastični otvarač i ispirati)
    kako se može reciklirati tetrapak? Gdje ga odneseš na reciklažu?

    A za plastične čepove ja imam vezu koja to nosi preko granice (Italija) gdje se to otkupljuje i reciklira a dobit ide u humanitarne svrhe

  8. #58

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb,Trešnjevka
    Postovi
    1,581

    Početno

    Ja namjestim kraći program a jaču temperaturu, manje praška i manje vode, vrlo malo omekšivača (fino mi miriše ) i/ ili ocat, fleke skidam tako da na ruke perem običnim sapunom za ruke (skida sve osim masnih mrlja a njih perem deterdžentom za suđe), perem kad je struje jeftinija i čekam da mašina završi da mogu objesiti odmah da se ne zgužva, sinoć do 23,30 preksinoć do 24. Peglam sve Sonjino što treba (ono što se vidi) i to isto noću uglavnom dok čekam da mašina odvrti svoje. Mljeko i sokove kupujem u tetrapaku jer je reciklaža kartona ipak "ekološkija", mineralnu uglavnom u staklenim bocama (osim ak ne kupujem odmah iza posla pa ne stignem po boce. Moram priznati da takvih dilema ima stvarno dosta (kao ono s božičnim drvcima) i ponekad zaista nije jednostavno dati jedinstven odgovor nego iz dva zla pokušavam izabrati ono manje.

  9. #59

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb,Trešnjevka
    Postovi
    1,581

    Početno

    Citiraj pomikaki prvotno napisa
    Citiraj apricot prvotno napisa
    ja plastičnu bocu
    jer nju recikliram
    a tetrapak samo povremeno (jer mi se nekada ne da otkidati onaj plastični otvarač i ispirati)
    kako se može reciklirati tetrapak? Gdje ga odneseš na reciklažu?

    A za plastične čepove ja imam vezu koja to nosi preko granice (Italija) gdje se to otkupljuje i reciklira a dobit ide u humanitarne svrhe
    Unija papir ima postrojenje za reciklažu tetrapaka, odložiti se može u plave spremnike skupa sa starim papirom.

  10. #60
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj yaya prvotno napisa

    Unija papir ima postrojenje za reciklažu tetrapaka, odložiti se može u plave spremnike skupa sa starim papirom.
    vrijedi li to samo za ZG ili i šire?
    Tetrapak bacate u običan kontejner za papir? (koliko sam luda mogla bih početi skupljati zalihe za put u zagreb... nekako se bojim da kod nas i taj običan papir nose na smetlište a kontejneri su samo za štos :/ )

  11. #61

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    ali u tetrapaku nema svježeg mlijeka, već samo trajnog

    a ono se radi od mlijeka u prahu

    a mlijeko u prahu se proizvodi na nekim brutalno visokim temperaturama

    i u hrvatskoj se takvo mlijeko u prahu isključivo uvozi


    pa u konačnici stvarno ne znam je li tetrapak zapravo jeftiniji



    :?

  12. #62

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb,Trešnjevka
    Postovi
    1,581

    Početno

    Citiraj ovca_i_janje prvotno napisa
    ali u tetrapaku nema svježeg mlijeka, već samo trajnog

    a ono se radi od mlijeka u prahu

    a mlijeko u prahu se proizvodi na nekim brutalno visokim temperaturama

    i u hrvatskoj se takvo mlijeko u prahu isključivo uvozi


    pa u konačnici stvarno ne znam je li tetrapak zapravo jeftiniji



    :?
    Ne, krivo, imaš i svježe mlijeko u tetrapaku i dukat i zbregov (možda još koji?) i neka pakiranja (nisam sigurna koja) nemaju čak ni nikakav plastični čep

  13. #63

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb,Trešnjevka
    Postovi
    1,581

    Početno

    Citiraj pomikaki prvotno napisa
    Citiraj yaya prvotno napisa

    Unija papir ima postrojenje za reciklažu tetrapaka, odložiti se može u plave spremnike skupa sa starim papirom.
    vrijedi li to samo za ZG ili i šire?
    Tetrapak bacate u običan kontejner za papir? (koliko sam luda mogla bih početi skupljati zalihe za put u zagreb... nekako se bojim da kod nas i taj običan papir nose na smetlište a kontejneri su samo za štos :/ )
    Imaš i šire ali za svaki slučaj ću pitat ljude koje to prate za druge gradove pa ti javim. (Trenutno mi nisu tu).

  14. #64
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ja kupujem svjeze mlijeko u tetrapaku, stoji u hladnjaku a ne na policama, ima rok trajanja par dana i nema cep. vindijino je


    joj sto sam sprckala post, triput ga editirala

  15. #65

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    ja kupujem svjeze mlijeko u tetrapaku, stoji u hladnjaku a ne na policama, ima rok trajanja par dana i nema cep. vindijino je


    joj sto sam sprckala post, triput ga editirala
    to je onda kao ovo naše riječko tonka. nisam na njemu mogla naći onu zaštićenu oznaku tetrapak pa sam mislila da to onda znači da ne može

    sad znam

  16. #66
    njumi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    njumilend
    Postovi
    337

    Početno

    kupujem mlijeko u tetrapaku bez čepova, ali ga prebacujem u plastičnu bocu (isto za mlijeko), jer mi je tako puno praktičnije držati u frižideru i točiti iz boce. tetrapak se reciklira, baš kao i boca kad nam jednog dana ne bude više trebala
    što se tiče rublja, uvijek perem na jeftinoj temperaturi i koristim pola mjerice omekšivača. Također, koristim sredstvo za tvrdu vodu (nekada calgon, nekada sodu bikarbonu), čime se automatski smanjuje potreba da koristim punu mjericu praška (ovako uzimam 2/3 ili čak pola mjerice).
    koristim odstranjivač za fleke
    peglam po potrebi

    nikad ne trošim vodu kad perem zube (odnosno, trošim, ali ne nepotrebno)
    isto tako kad se tuširam, ne puštam da voda teče
    gasim svjetla za sobom
    ne mogu se više sjetiti

    ali u principu, ne, ne gledam šta je ekološki povoljnije

  17. #67

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    bila sam neki dan u svojem bio ducanu i natrcim na zenu koja doma nema frizider jer time trosi truju. kupuje samo ono sto ne ide u frizider, ako i treba nesto svjeze uzme iz ducana taj tren

    jel postoji tu na forumu neko ko doma nema frizider?

  18. #68
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    na tv-u sam jednom čula da ako namjeravate izaći iz sobe i za 10 minuta se vratiti u nju, da ne morate gasiti svjetlo. da je ekološkije ostaviti upaljeno. nego ugasiti i ponovo upaliti.

    ja imam uvijek poluprazan frizider. al to nema veze s ekologijom, nego što sam očajna kuharica.

  19. #69
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    evo ja sad tipkam u mraku

  20. #70

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    156

    Početno

    Frižider sam već odavno bacila kroz prozor kao i televiziju/ radio/ garderobni ormar/ toaletnu torbicu/veš mašinu/peglu... - you name it. Dala sam i otkaz na poslu jer ne trpim da me seljačine poslodavci/kolege gledaju poprijeko ovako zdravo neispeglanu i tako prirodnu. Još samo da sredim taj manjak vremena nastao zbog prodora prirodnih elemenata u moj život i da proučim do detalja ovu new age filozofiju pa se nadam ulasku u novonastajuću žensku elitu.
    Valjda neće smak svijeta do tada.

  21. #71
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    ok, definitivno mi je uzaludan trud sviraci

    imam frizider (u sebi ima mali dio za zamrzavanje), pa posebno frizer (ladicar) i jos jedan kombinirani - gore nesto litara frizera i dolje veeelik frizider

    i ne, ne namjeravam ih ni iskljucit, kamoli bacit. ono struje sto oni trose ne moze se mjeriti s energijom i energentima koje bi ja potrosila da svaki dan idem u ducan kupovat namirnice za svoju sesteroclanu obitelj. no way.

  22. #72

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Meni nije pravo da imam krcato uređaja na stand by(tv, dvd, komp.......)

  23. #73

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Topluvodu, a brijes li noge?

  24. #74

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Cure, kakva je sad situacija s crnim i bijelim listama firmi, testiranju na zivotinjama itd? Vidim da je dm jos uvijek na sivoj listi, Frosch takodjer. Na nekim proizvodima pise da nisu testirani na zivotinjama, na nekima ne. Kao sto ivarica negdje rece, i ja se previse gubim u nekim ovakvim dilemama i pocinje me sve skupa nervirati.

  25. #75

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    156

    Početno

    Ne brijem se jer sam prirodno ćosava. Još mi je ostao samo jedan porok, molim ne osuđujte me. Svaku nedjelju odem kod frendova istomišljenika i pogledamo red carpet da vidimo koliko smo se daleko odmakli.

  26. #76

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    156

    Početno

    Ne brijem se jer sam prirodno ćosava. Još mi je ostao samo jedan porok, molim ne osuđujte me. Svaku nedjelju odem kod frendova istomišljenika i pogledamo red carpet da vidimo koliko smo se daleko odmakli.

  27. #77
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj mama courage prvotno napisa
    na tv-u sam jednom čula da ako namjeravate izaći iz sobe i za 10 minuta se vratiti u nju, da ne morate gasiti svjetlo. da je ekološkije ostaviti upaljeno. nego ugasiti i ponovo upaliti.
    A ja gledala Mythbusterse na nekom od dokumnetarnih programa koji su pokusima dokazali da za bilo koju vrstu žarulje to vrijedi jedino ako se misliš vratiti u roku od par sekundi ili manje. :?

  28. #78
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa
    Citiraj mama courage prvotno napisa
    na tv-u sam jednom čula da ako namjeravate izaći iz sobe i za 10 minuta se vratiti u nju, da ne morate gasiti svjetlo. da je ekološkije ostaviti upaljeno. nego ugasiti i ponovo upaliti.
    A ja gledala Mythbusterse na nekom od dokumnetarnih programa koji su pokusima dokazali da za bilo koju vrstu žarulje to vrijedi jedino ako se misliš vratiti u roku od par sekundi ili manje. :?
    može biti. ne znam, ovo je bilo davno, znam da sam dobro upamtila...

    a možda je bilo 10 sekundi ma, ne, znam da su rekli 10 min.

    inače kad sam svojevremeno kupovala kuhinju, fakat sam istresla pare da svi ti uređaji budu te A kvalitete. i nastojim na stednjaku sto manje kuhati, da štedim struju.

    red carpet
    pa kad se isključe svi ti aparati, u mraku, jedino što i ostaje raditi je ono što nam žuži uvijek savjetuje.

  29. #79

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    topluvodu, bas si kul. Kad narastem, zelim biti kao ti.

  30. #80
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    Citiraj mama courage prvotno napisa
    Citiraj Cubana prvotno napisa
    Citiraj mama courage prvotno napisa
    na tv-u sam jednom čula da ako namjeravate izaći iz sobe i za 10 minuta se vratiti u nju, da ne morate gasiti svjetlo. da je ekološkije ostaviti upaljeno. nego ugasiti i ponovo upaliti.
    A ja gledala Mythbusterse na nekom od dokumnetarnih programa koji su pokusima dokazali da za bilo koju vrstu žarulje to vrijedi jedino ako se misliš vratiti u roku od par sekundi ili manje. :?
    može biti. ne znam, ovo je bilo davno, znam da sam dobro upamtila...

    a možda je bilo 10 sekundi ma, ne, znam da su rekli 10 min.

    inače kad sam svojevremeno kupovala kuhinju, fakat sam istresla pare da svi ti uređaji budu te A kvalitete. i nastojim na stednjaku sto manje kuhati, da štedim struju.

    red carpet
    pa kad se isključe svi ti aparati, u mraku, jedino što i ostaje raditi je ono što nam žuži uvijek savjetuje.
    ne kontam bas ovu pricu o stednji el. energije...
    mozebit razmisljam odvec lokalno (Bosna hvala Bogu ne zna sta ce od rijeka i hidrocentrala - zapravo zna, izvozi energiju), ali ne vidim zasto bih stedjela struju, ako je mogu koristiti vise umjesto fosilnih goriva recimo (pa bolje vise tramvaja i trolejbusa nego auta)...

    radije bih paznju posvetila koristenju vode i recikliranju.

  31. #81
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj mama courage prvotno napisa
    inače, perem između 40-60 s malo praška bez omeksivaca. no pošto često noću upalim masinu, do sutra ujutro mi veš bude zgužvan, objesim onako da je obješeno, pa moram peglati. pa ne peglam, pa se stvori toranj, pa mi stara dođe i opegla kad mene nema. pa se ja lafo ko ljutim što mi je to opeglala. a u biti sam presretna da se ja s tim ne moram zamajavati.
    Da bi sprijecila ovaj snowball effect sto ti se desava, kupi tajmer za 20 kuna, namjesti da ti se masina pali u 5 ujutro i eto rijesen problem. Ves opran kad se dignes. E sad ak se dizes u 11 onda je to malo problematicno jer nes bas uhvatiti jeftinu struju prije budjenja

    Kako god, manje ce ti biti izguzvan

  32. #82
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj wewa prvotno napisa
    ali ne vidim zasto bih stedjela struju, ako je mogu koristiti vise umjesto fosilnih goriva recimo (pa bolje vise tramvaja i trolejbusa nego auta)...

    radije bih paznju posvetila koristenju vode i recikliranju.
    Među ostalom jer se plaća po potrošnji

  33. #83
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa
    Citiraj wewa prvotno napisa
    ali ne vidim zasto bih stedjela struju, ako je mogu koristiti vise umjesto fosilnih goriva recimo (pa bolje vise tramvaja i trolejbusa nego auta)...

    radije bih paznju posvetila koristenju vode i recikliranju.
    Među ostalom jer se plaća po potrošnji
    ali to je cisto finansijski kriterij, s ekologijom nema zive veze. zato mi nije jasno zasto se na njemu toliko insistira.

  34. #84
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj wewa prvotno napisa
    Citiraj Cubana prvotno napisa
    Citiraj wewa prvotno napisa
    ali ne vidim zasto bih stedjela struju, ako je mogu koristiti vise umjesto fosilnih goriva recimo (pa bolje vise tramvaja i trolejbusa nego auta)...

    radije bih paznju posvetila koristenju vode i recikliranju.
    Među ostalom jer se plaća po potrošnji
    ali to je cisto finansijski kriterij, s ekologijom nema zive veze. zato mi nije jasno zasto se na njemu toliko insistira.
    Pa dobro, tvoja usporedba izmedju fosilnih goriva i energije iz hidroelektrane je na mjestu, ali nažalost ne dobivamo svi energiju na tako čisti način.

  35. #85

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    156

    Početno

    Uf Zorana, ovo je bilo opako cool. Škorpija? IQ over 175?

  36. #86
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj topluvodu prvotno napisa
    Ne brijem se jer sam prirodno ćosava. Još mi je ostao samo jedan porok, molim ne osuđujte me. Svaku nedjelju odem kod frendova istomišljenika i pogledamo red carpet da vidimo koliko smo se daleko odmakli.

    ti misliš da ćemo te osuditi jer štediš struju gledajući skupno tv

    ccc

  37. #87

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    negdje izmedju
    Postovi
    248

    Početno

    Sto se financijske strane tice - aparati drzani na stand by, punjaci mobitela i sl. koji ostanu u uticnici i kad ne pune... i sl. nakupe cifru od oko 500 kn godisnje za struju.

  38. #88
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    ako ne kupim čokoladu svaki 3 dan (12 kn)
    na godinu ću uštedjeti cca 1500kn, odbijem standby i opet sam na dobitku 1000kn
    koje mi odnese banka zbog svih onih kartica

    nikako na zelenu granu

    ne opterečujem se potrošnjom električne struje, ionako će se razviti zelena energija (ne zbog grižnje savjesti ili globalnog zatopljenja, nego zbog cijene nafte), pa nemaš beda

    no, u planiranju svoje kuće, gledam "zeleno" : kuća koja troši minimum energije, koja skuplja kišnicu ...

    koristim ekološki deterđent i omekšivač
    pod perem sa uljem čajevca i toplom vodom
    octom rješavam kamenac

    radim kompost, razvijam bio vrt i bio voćnjak

    sitne nijanse ... treba dobro razmisliti šta staviti na vagu

  39. #89
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Uh... ja perem sav donji ves, koji uglavnom nije bijeli na 90C ...I sarene rucnike na 90...(mozete si misliti kako to izgleda ).

    Ostali ves uglavnom na 40.

    Od detergenata koristim Frosch (po davnoj preporuci Lutonjice), nije bas da cisti bolje od Domestosa, ali barem manje smrdi.

    Moram priznati da nisam bas ekoloski osvijestena, ekoloski proizvodi su uglavnom skuplji, teze se nabavljaju, tako da obicno posustanem vec na 1. koraku. :/

  40. #90

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Topluvodu,Skorpija jeste, ovo drugo ne bih znala.
    McGrubi, a koji ti je to ekoloski omeksivac, umirem od znatizelje.

  41. #91

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Za one koje zanima, dm proizvodi za kucanstvo su preporucljivi, mozda cak i vise nego ovi od Froscha. A nije zanemariva ni razlika u cijeni. S obzirom na to da Frosch proizvodi ciste u najboljem slucaju prosjecno dobro, meni osobno se dm-ovi cine kao bolji izbor. Jedino nisam sigurna vrijedi li to i za sredstva za pranje robe.

  42. #92

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Hoce mi netko objasniti zasto je dm na sivoj listi kad je u pitanju testiranje zivotinja, a na njihovoj stranici eksplicitno pise da ne koriste nikakve sirovine koje su testirane na zivotinjama?

  43. #93
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ako se dobro sjecam, to je zato sto nisu odgovorili na direktni upit prijatelja zivotinja o testiranju na zivotinjama.

  44. #94
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj Zorana prvotno napisa
    McGrubi, a koji ti je to ekoloski omeksivac, umirem od znatizelje.
    Frosch
    rozi, plavi, bijeli i zeleni
    cca 10kn, superkonzum

  45. #95
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj MGrubi prvotno napisa
    Citiraj Zorana prvotno napisa
    McGrubi, a koji ti je to ekoloski omeksivac, umirem od znatizelje.
    Frosch
    rozi, plavi, bijeli i zeleni
    cca 10kn, superkonzum
    De malo detaljnije... što on to nema, a da ne bi trebao ni imati?

  46. #96

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Ne bi trebao ni postojati, za pocetak.

  47. #97
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Mislila sam da će mu McGrubi opravdati postojanje.

  48. #98
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj MGrubi prvotno napisa
    Citiraj Zorana prvotno napisa
    McGrubi, a koji ti je to ekoloski omeksivac, umirem od znatizelje.
    Frosch
    rozi, plavi, bijeli i zeleni
    cca 10kn, superkonzum
    po čemu je on ekološki?

  49. #99
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    http://www.frosch.de/en/washing/fabr...ning_freshness

    biorazgradiv
    i to se broji

    šta čudno
    "bakini" omekšivač je ocat sa par kapi eteričnog ulja

  50. #100

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Pa valjda su u konacnici svi biorazgradivi.

Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •