Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Projekt "I ja mogu imati solarne kolektore"

  1. #1
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno Projekt "I ja mogu imati solarne kolektore"

    Projekt "I ja mogu imati solarne kolektore"

    Zagrebačka županija u suradnji s Fondom za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost krenula je s realizacijom projekta „Uvođenje korištenja obnovljivih izvora energije u kućanstvima Zagrebačke županije“.

    Projekt predviđa ugradnju solarnih sustava za grijanje i pripremu potrošne tople vode u 50 kućanstava na području Zagrebačke županije uz sufinanciranje Zagrebačke županije i Fonda u iznosu do 11.200 kn po kućanstvu. Natječaj za prikupljanje ponuda zainteresiranih korisnika otvoren je do 15. listopada 2009.

    Na natječaj se mogu javiti fizičke osobe koje imaju prebivalište na području Zagrebačke županije i posjeduju dokaz o vlasništvu nad objektom na kojeg planiraju ugraditi solarni sustav. Troškove opreme i ugradnje solarnih kolektora, Županija i Fond će sufinancirati u iznosu od 40 posto nepovratnih sredstava odnosno do maksimalnog iznosa od 11.200 kn po kućanstvu.

    Iz Zagrebačke županije pozivaju sve zainteresirane da se jave na natječaj do 15. listopada 2009.

    Više informacija možete dobiti u Regionalnoj energetskoj agenciji Sjeverozapadne Hrvatske na broj telefona 01/3098 315 ili elektronskom poštom info@rega.hr te na web stranicama Regionalne energetska agencije Sjeverozapadne Hrvatske www.regea.org.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    280

    Početno Re: Projekt "I ja mogu imati solarne kolektore"

    "I ja mogu imati solarne kolektore"

    kad se sjetim koliko iskesiram za drva, gornju recenicu bi mogla upisati kao mantru na onom tvom drugom topicu

  3. #3
    aqua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    889

    Početno

    Obratite pažnju da se radi o Zg županiji, a ne o Gradu Zagrebu.

    Druga stvar, radi se o 50 kućanstava.. (ne bi htjela ispasti pesimist, ali nekako mi to zvuči kao situacija u kojoj se već više-manje unaprijed zna kome će to biti odobreno)

  4. #4
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    ja ne znam
    da imam namjeru ove godine dosita postaviti solarne kolektore ja bi se javila
    pa ak dobijem super
    ak ne hbga

    50 x 11.200 kn = 560.000 kn tj vis eod pola miliona kuna
    po meni to nije malo love i to je dobar pocetak

  5. #5
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    i meni je fakat tesko zivjet ako cu stalno i neprekidno mislit da je svaka hebena stvar u ovoj drzavi za nekog vec unaprijed narihtana

    mislim da nije
    vjerujem da nije
    i vjerujem da ako se ljudi jave da ce i dobiti sredstva

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •