Pokazuje rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Kozmetika green je IN!

  1. #1
    Njetočka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    88

    Početno Kozmetika green je IN!

    Našla sam stranicu za prodaju kozmetike "green je IN". Čini mi se okej i cijene im nisu pretjerane. Da li je tko probao njihove proizvode? Sve mi nekako izgleda da nema nekih nepoželjnih supstanci. I usput ne mogu se odvažiti na izradu domaćeg sapuna jer nekako imam osjećaj da ću puno potrošiti na sastojke i negdje opako faliti i sve baciti u trash. Gdje mogu kupiti kakav dobar domaći sapun? Lush?

  2. #2
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    meni je netko bio preporucio sapunomaniu. ja inace kupim u mulleru od welede, zadnje sam kupila neki od lavande.

  3. #3
    ribice avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    928

    Početno

    Ja sam napravila domaći sapun 4 puta i svaki put mi je uspio, radim ga od domaćeg masilovog ulja, kokosovog ulja koje kupim u slo u hoferu po siće novaca i palminog ulja koje kupim u metrou 3 l 40 kn, malo destilirane vode, malo kaustične sode i dodataka po želji..eterična ulja ili kokos ili mak.. brat bratu 15 min posla.
    radila sam i topli i hladni postupak i oba uspjela..
    Svi su bili oduševljeni s sapunima kao poklonima za Božić

  4. #4
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    ribica gdje nabavljas kausticnu sodu?

    sto se green je in tice- savrseno! zena radi i po narudzbi, ja se nisam mogla naci u ponudenom pa mi je napravila kremicu bas za mene, a cijene su stvarno povoljne. to mi je dosta bitno. ima i naturaleza kozmetika ali za moj džep malo preskupo

  5. #5
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Ja sam dobila prirodni sapun "Mad in China", jako fino miriše, ali mi je tesktura malo... nakon što sam jednom s njim prala ruke, cijeli se smekšao, razgnjecao, izgleda dosta ružno. Poslije se to opet stvrdne, ali ako se koristi redovito, većinu vremena je tako gnjecav. Je li se svi prirodni sapuni tako ponašaju?
    Inače, kako sam čula, Lush se samo pravi da je prirodan.

  6. #6
    Njetočka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    88

    Početno

    Ja sam naručivala sapune iz Mad in china jer to rade cure iz mog grada i prezadovoljna sam. Stvarno im zarada nije imperativ jer su im sapuni i ostalo stvarno povoljni. Usto i znam koje sastojke stavljaju. Dok mnogi koji rade sapune u kućnoj radinosti stavljaju obično suncokretovo ulje oni nabavljaju hladno prešano suncokretovo. I baš paze na kvalitetu sastojaka koje stavljaju. Bila sam kod njih i super su otvoreni dali su mi recept za domaći eko prašak za veš. I meni se dogodilo isto da mi se jedna vrsta ful razgnjeckala. To je bio onaj od čajevca. Ali me to baš nimalo ne smeta jer da bi bili kruti i čvrsti treba im dodati malo kemije, a oni to ne žele.
    tangerina, imaš njihov sapun od lavande koji nije gnjeckav, barem meni nije, a ONO NEŠTO čini mi se da je od klinčića je moj favorit. Muž ga koristi i prezadovoljan je mirisom i kožom. Ja sa tim sapunima i kosu znam oprat i predivna je. Ne koristim šampone od Božića i kosa mi se preporodila...

  7. #7
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    Njetočka i ja sam dugo godina koristila sapun za pranje kose,točnije Lushove krute šampone i meni su bili super,kosa nikad zdravije izgledala,(sad poslije poroda imam malo problema s mašćenjem,pa mi treba nešto žešće )...
    p.s.- ne znam koliko se Lush "pravi prirodan" ili ne (imaju upitnih sastojaka),ali meni su njihovi proizvodi savršeni

  8. #8
    Njetočka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    88

    Početno

    Iris, ja sam išla na ukidanje šampona i 10 dana sam prala kosu samo sa vodom. Ne moram ti opisivati kako je moja kosa izgledala nakon tih 10 dana. Nikad viđeno masna. Uzela sam žlicu sode bikarbone i žlicu vode i od toga napravila pastu. Smočila kosu i istrljala s tim. Nakon što sam dobro istrljala, isprala sam i splahnula kosu sa vodom u koju sam stavila 1 žlicu jabučnog octa. Nakon toga sam sve opet isprala vodom. Mokra kosa je mirisala po octu, ali kada se osušila miris je nestao. Nikada čišća kosa. Pokušaj. Možeš bez šampona imati finu čistu kosu. To koristim od Božića i kosa se oporavila mnogo mnogo. Puno rjeđe se masti.

  9. #9
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    hvala na savjetu,Njetočka. probat ću,moram nabaviti jabučni. grozno mi se masti kosa s kojim god šamponom perem trenutno...

  10. #10
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    Ja ih moram pohvaliti. Brzi, korektni. Naručila sam kremu za ruke i kremu za lice.
    krema za ruke je nešto najfinije što sam do sada stavila na ruke. Vrijedi isprobati.

  11. #11
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    podižem temu sa pitanjem: ne mogu nać više ovu stranicu, green je IN,. imate li kakav link?

  12. #12
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,486

    Početno

    Meni osobno je super Lilith Prirodna kozmetika...Miriši fenomenalno i moji koži je baš sve što sam do sada naručila odgovaralo..a naručila sam podosta toga, he,he...

  13. #13
    gugolina avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj nahla prvotno napisa Vidi poruku
    podižem temu sa pitanjem: ne mogu nać više ovu stranicu, green je IN,. imate li kakav link?
    Ja sam isto tražila i ne mogu naći. Očito više ne postoji.

  14. #14
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    šmrc...

  15. #15
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Moram se nadovezati na Lush.
    Istina je da se samo prave da su prirodni tj procitajte sastojke. Sve puno parabena i ostalih naftnih preradjevina i kojekakvih dodataka. Svega onog sto se pokusava izbjeci kupnjom prirodne kozmetike.

    Njetocka, daj podijeli taj recept za prasak za robu.

  16. #16
    gugolina avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    194

    Početno

    Pa da, kod LUSH-a je jako neobično da ta prirodna kozmetika toliko miriši. Prirodna kozmetika nema tako intenzivan miris.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •