Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: kako se borite protiv voluharica

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Sveti Ivan Zelina
    Postovi
    479

    Početno kako se borite protiv voluharica

    eto, nama je sve super niknulo, ali su se ove male štetočine namjerile na mahune i kako je koja biljka niknula tako se i osušila!! molim ako je netko imao uspješan rat protiv njih da mi pomogne!!

  2. #2
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    kaže mi stzriko kad sam došla po sjeme Dragoljuba, da je on baš protiv vuluharica

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Sveti Ivan Zelina
    Postovi
    479

    Početno

    hvala! moram ga nabaviti i probati, sutra se bacam u traženje zbilja nisu više podnošljive, sve više i više nam vrta nestaje

  4. #4
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    MOj tata je stavljao u njihove rupe grla od staklenih boca (onak razbijenih) - kao, to im stvara čudnjikave zvukove pa bježe... (neznam jesam li najbolje opisala..)

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Sveti Ivan Zelina
    Postovi
    479

    Početno

    probali smo, ali nismo primjetili ništa novo, ne reagiraju na to imamo par rupa i unutra su ta grla..

  6. #6
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Kod nas ih nema više toliko kao prije otkad je došao mačak (ili si ja samo zamišljam). Mačak redovito patrolira po našem brdu i zadnje 2 godine voluharice mi nisu pojele korijenje mladih voćki (prije su mi uništile većinu trešnji). Vrt nemam.

  7. #7
    klija avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Duga Resa
    Postovi
    169

    Početno

    Citiraj tonili prvotno napisa Vidi poruku
    MOj tata je stavljao u njihove rupe grla od staklenih boca (onak razbijenih) - kao, to im stvara čudnjikave zvukove pa bježe... (neznam jesam li najbolje opisala..)
    Štos je zakopati cijele staklene boce, tako da im van vire samo grla (čep skinuti) i to djeluje. Zakopati pod kutem cca 45 stupnjeva (odokativno).
    Sretno!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •