Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: pomozite savjetom

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    2

    Početno pomozite savjetom

    Molim vas da mi pomognete savjetom,prvo dijete sam rodila u 38 tjednu,i moj anđeo je živio sat vremena,nakon čega je umrla .Bilo je teško,ali uspjeli smo to preživjeti.Nakon dvije godine rodila sam krasnog dječaka i sva sreća bilo je sve u redu,tako da sada ima tri i pol godine i divan je.Nakon dugo pokušavanja uspjela sam opet ostati trudna i nadam se da će i ovaj put sve biti u redu.Možda netko zna da li imam pravo koristiti rodiljni dopust 3 godine.Hvala

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    jessy žao mi je što ti se to dogodilo, ne znam ništa o tome, ali postavi pitanje i pogledaj na temi "rodini pravni savjeti", ima dosta linkova koji ti mogu pomoći , a i cure su max. upućene
    čestitam ti na trudnoći

  3. #3

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    42

    Početno

    Jessy za ostvarivanje tri godine porođajnog potrebni su ti rodni listovi tvojih bebica. Vjerujem da je tvoj anđeo prijavljen i imaš svu njegovu dokumentaciju tako da imaš pravo na 3 god. porođajnog.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Tu i Tamo
    Postovi
    272

    Početno

    jessy žao mi je.

    I mene ovo zanima, jer nisam željela/mogla vaditi rodni list za dijete koje je umrlo nakon jednog dana. Možda sam trebala. U stvari ne znam jesam li u nekom pravnom prekršaju.

  5. #5
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Jessy pretužno...

    Nism razumjela, da li je prošlo 5 godina od kad si rodila vašu curicu? Mislim da si tada trebala iskoristiti porodiljni ne? Ne razumijem kako bi ga sada mogla iskoristiti?
    Meni su dali samo 3 mjeseca, jer su bebe umrle...navodno se više ne može dobiti za umrlu bebu :/ Onda sam išla na postporođajnu depresiju 40 dana, a onda ostala opet trudna pa sam sada na komplikacijama...

    Želim ti puno sreče i da bude školska trudnoća

    Ps: koliko si trudna?

  6. #6
    Ria avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Srcem na jugu!
    Postovi
    669

    Početno

    Roza, mislim da si je pogrešno shvatila.
    Nju zanima dali nakon 3. rođenog dijetea ima pravo na 3 godine porodiljnog iako je prva bebica umrla.
    Moja frendica je imala...njena beba u mrla je od SIDS-a s 20 dana.

    Cure, jako mi je žao

  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    42

    Početno

    Franica rodni list se može sigurno naknadno izvadit. Mojoj poznanici umrla je druga bebica dva sata nakon poroda i nakon treće cure koristila je porođajni od 3 godine.
    Probaj se malo raspitat na hzzo-u koja dokumentacija ti je potrebna.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    2

    Početno

    hvala vam puno,nadam se da će sve biti u redu

  9. #9
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    ne znma odgovor na pitanje, ali samo ću reći da mi je jako žao zbog gubitka malog anđelčića!

    i od sveg srca želim ti prekrasnu, zdravu novu bebicu!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •