Stranica 3 od 10 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 474

Tema: tri anđela

  1. #101
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Rozice hvala što misliš na nas i navijaš za nas. Ljubi Špiru, nadam se da guza prolazi.

  2. #102
    andjelak avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    391

    Početno re

    samo sam došla pozdraviti optimizam naših hrabrih i jakih mama anđela.Samo glavu gore i ne odustajte od snova...s toliko snage i volje moraju se ostvariti :heart

  3. #103
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    andjelak Hvala u moje ime, a i ime ostalih mama!

  4. #104
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Neki dan mi je šogorica pričala kako je njena čerka napokon trudna i imat će bebu, u braku je već neko vrijeme ne pretjerano dugo, ali s obzirom koliko su stalno pričali o bebi čudno da nisu i prije ostali trudni, ali eto ipak su uspjeli i postati će roditelji. I tako u priči kaže meni šogorica, a kolegica od njene kčerke će imai trojke!! Ne mogu vjerovati, ali kao da me netko ubo nožem u srce kad mi je to rekla. Ne zato što sam ja sad ljubomorna ili ne daj bože želim nešto loše nekome nego nekako ne znam kako da vam to opišem imam osječaj kao da mi je netko uzeo nešto što je moje. Kao da sam do sada ja bila ta koja čeka trojke, a sada je to netko drugi i ja više nisam...ne znam uopće kako bih to opisala, samo znam da me sve to još pogađa. Svi oko mene su trudni od nećakinja do moje frizerke i svi se debljaju i uživaju u trudnoči bez straha i brige i pameti, rade, šetaju okolo, a ja sam bila kod kuće, radila nisam ništa, svake prestupne sam znala otiči autom do trgovine sa mužem da protegnem noge i to sam si kasnije prebacivala. Ako i ostanem sada trudna ja ne znam uopće kako bi se ponašala, dali bi zalegla i preležala 9. mjeseci ili se ponašala normalno i slušala savjete doktora?
    Uh sto stvari me opterečuje,...
    A samo da uspijemo u postupku možda ćemo onda biti pametniji i znati što činiti?!

  5. #105
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    draga osijek potpuno te razumijem. I ja se tako često osjećam. Kad vidim blizance srce mi se stegne. Prije sam samo plakala, sada je malo bolje, ali i dalje me boli... Ima jedna žena u našem kvartu što vozi trojčeke u onim vlakić kolicima. Stari su oko godinu dana. Tako su divni, samo sjede i gledaju dok ih mama vozi, nikada ne cendraju. Onda ih odveze na obližnje igralište baš za malu dječicu i tamo se poigraju i onda opet u vlakić. Baš sam ih u petak vidjela i suze su mi pošle na oči...
    A što se tiče ponašanja u trudnoći, mislim da nema smisla ležati 9 mjeseci ako sve bude ok. Vjerujem da su lagane šetnje i poželjne. Druga stvar ako dođe do komplikacija, ali kakve komplikacije, to nas uopće ne zanima. Mi ćemo biti sretne trudnice koje će moći ići na kavicu i u laganu šetnjicu. Može draga?

  6. #106
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    naravno da ćete biti! bit ćete vesele i sretne trudnice koje će roditi živu i zdravu djecu! ja jedva čekam da nam objavite da ste trudne!

    draga osijek mislim da ćeš ti sama osjetiti koliko možeš! slušaj samo svoje tijelo, ono će ti sve reći!
    znam draga točno kako se osjećaš! i meni su se događale takve stvari, to je kao da te netko nožem probode! a sada kad pogledam u ove tri i pol godine imam osjećaj da su sve žive cure u mom grada postale mame! samo ja ne...
    bit ćemo i mi ovdje sve mame, zato jer to zaslužujemo! i zato jer kad nešto stvarno istinski želiš, i nebo i zemlja preokrenuti će se da to i dobiješ!

  7. #107
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    Citiraj bzara prvotno napisa Vidi poruku
    bit ćemo i mi ovdje sve mame, zato jer to zaslužujemo! i zato jer kad nešto stvarno istinski želiš, i nebo i zemlja preokrenuti će se da to i dobiješ!
    draga bzara prekrasno si ovo rekla! Jedva čekam da nam još netko objavi trudoću

  8. #108
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Hvala vam cure na podršci. I ja sam se uvijek vodila time da se ponašaš onako kako se osječaš, ali svejedno kad se dogodilo ovo što se dogodilo nisam mogla, a da ne pomislim ono u stilu, a da sam možda bila u zg u bolnici ili da možda nisam nikuda hodala...
    Ali dobro što je tu je, samo znam da ću iduću trudnoću ipak voditi kod svog MPO doc-a bez obzira što moram putovati. Valjda mi neće naškoditi vožnja u ležečem stavu, uostalom sada imam 2h autoputom do zg.
    Čuj mene ja ložim vatru, a zec u šumi .
    Živio optimizam .

  9. #109
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    osijek ne bih te htjela obeshrabriti, ali ni to ti niš ne znači ako vodiš trudnoću kod svog MPO. 10 dana prije nego sam završila u bolnici bila sam kod svog MPO i rekao je da je sve super, a kad sam mu javila da sam počela krvariti i da mi je vodenjak prolabiran nije se mogao načuditi jer nije bilo nikakvog znaka niti simptoma. Najbolje da radiš onako kako osjećaš i misliš da je najbolje za tebe. Ako će ti to dati sigurnost i samopouzdanje što te gleda tvoj MPO - onda to svakako i učini...

    Ali gle, ja uopće ne želim niti pomisliti da će se to nama ponovno dogoditi. Ovaj put će sve biti super i dočekat ćemo svoju živu, zdravu i glasnu bebic/u (-e) u naručje . Evo da nam pošaljem i puno pozitivnih vibri za što skoriji uspjeh ~~~~~~~~~~~~~~~~

  10. #110
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Tibi ma znam da to nema veze, garanciju ti nitko ne može dati nažalost , ali nekako možda ću biti smirenija, svakako mislim ići i kod svoje ginekologice koja je prekrasna mislim da nijedan doktor ne napravi toliko slika na uzv-u kao ona i stvarno je pažljiva, raduje se svakoj bebici, svakoj tepa i stvarno mogu sam sve najbolje o njoj reći. Ja kad dođem kod nje već sam ko doma i ona i sestra su zakon!
    A kod Mpo doca ću još na kontrolu za svaki slučaj.
    Naravno da nam se neće ponoviti ono što nam se dogodilo, vrijeme je da mi izguramo trudnoću do kraja i napokon svoje bebice ponesemo kući.

  11. #111

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    Ovaj put će sve biti super i dočekat ćemo svoju živu, zdravu i glasnu bebic/u (-e) u naručje .
    uopće ne sumnjam u vas cure
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ( samo kad svaka od vas dobije po 2-3 kmezavca nećete više imati vremena za forumašenje )
    Posljednje uređivanje od mandy : 31.03.2010. at 12:48

  12. #112
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    hvala ti draga mandy
    draga osijek kad dolaziš na kontrolu u Zagreb? Obavezno se javi ako ćeš imati vremena za kavicu da se izbrbljamo

  13. #113
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Evo baš sam se vratila sa briseva, mislim da sam ih napravila koliko ih drugi u cijelom životu ne naprave.
    Samo da budu ok, a valjda hoće prije mjesec dana su bili uredni.
    Tibi ja sam u zg 19.04. ako budem imala vremena svakako ti se javim. Jednostavnije mi je ići sa firminim vozačem jer me sačeka dođe po mene i vrati me i vozi gdje trebam, a ako idem vlakom onda izgubim cijeli dan dođem kući navečer u 09.30, ali onda uvijek skoknem sa nekim na kavu da prekratim vrijeme do 17.00 h kad mi vlak kreče iz zg-a.
    U svakom slučaju čujemo se. Kad ti ideš kod mpo dr.? Jel imaš ti sada siguran termin ili?

  14. #114
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    Ja isto moram sutra ponoviti briseve jer mi nisu bili dobri zadnji put. Nadam se da će ovaj put biti ok. Kod MPO-ovca sam naručena 20.04. na kontrolu i onda bi se trebali dogovoriti za termin koji bi bio pretpostavljam u 6. mjesecu, barem mi je tako zadnji put rekao.
    Joj ne pričaj mi ništa za briseve , ja sam u zadnjih godinu dana bila kod ginekologa toliko koliko neke žene idu cijeli život. Znaš dokle je to otišlo kad me već dobro poznaju i sestra i ginekologica. Ne trebam više ni knjižicu davati, čim me vidi sve zna. To je fakat tužno.
    Ajde da nam malo zavibram za čiste briseve ~~~~~~~~~~~~~~~

  15. #115
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    Draga osijek sad sam vidjela članak u jutarnjem koji počinje tvojom pričom http://www.jutarnji.hr/izgubila--tro...zakona/681010/

    Nadam se da će naša pisma doprijeti do vladajuće garniture, ali i srca širokih masa i da će nas podržati u borbi za promjenom zakona i dostojanstvenim postupkom koji nam daje realne šanse za uspjeh

    Koristim i ovdje priliku da pozovem sve cure koje su sretne da ne moraju prolaziti užasno bolnu i stresnu medicinski potpomognutu oplodnju da nas podrže u našim nastojanjima da i mi dobijemo priliku zagrliti svoje dijete. Užasno je ponižavajuće što moramo ići na psihološku procjenu da li smo spremni biti roditelji, užasno je ponižavajuće da se kao preduvjet za postupak traži vjenčani list, a najgore od svega je što moramo na početku reći koliko želimo da se JS oplodi te nema mogućnosti da se embriji zamrznu već nam "višak" JS bacaju. I onda ako postupak ne uspije, opet se moramo podvrgavati hormonalnim terapijama koje rade disbalans u tijelu i od čega se napušemo kao baloni. O punkcijama jajnih stanica na živo bez anestezije i fizičkoj boli vam neću ni pričati jer to je naš križ koji ćemo rado podnijeti samo da dobijemo našu bebicu!

    Ispričavam se što sam napisala malo dulji post, ali znam da ljudi koji ne trebaju MPO ne razumiju što mi prolazimo, a znam da ovdje ima predivnih cura koje će nas sigurno razumijeti i podržati u borbi

    Ljubim vas sve drage moje, a dragoj osijek najveću sreću želim u novom postupku usprkos i zainat ovom diskriminirajućem zakon!!!

  16. #116
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Isuse nisam to ni vidjela, ne ćitam jutarnji baš ti hvala što si mi pokazala. Voljela bih kad bi moje anđelice pomogle barem da dobijemo pošten mpo zakon kad već nisu uspjele ostati na ovom svijetu. Doduše ja sam bila u postupku kada je novi zakon bio u startanju, ali nema veze moja situacija je točno ono što će se događati prema novom zakonu!
    Tibi joj samo da ti naši brisevi dođu dobri i da krenemo......u akciju.
    kad smo već načeli temu broja js za oplodnju, zanima me dali stvarno pitaju koliko želiš ili je to ono samo zakonski tako navedeno, a odluku donese tvoj doc.?!
    I koliko ti misliš da ćeš reči ako te pitaju o broju js za oplodnju?

  17. #117
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    Osijek koliko sam čula od drugih cura stvarno pitaju koliko želiš da se oplodi. Mi smo išle po starom pa nas zato to nisu pitali, već su oplodili sve. Ja sam nažalost bila loše sreće jer iako su preostalih 8 embrija došli do blastocisti, nisu ih zamrznuli jer su imali nekih problema sa hladnjacima, a i navodno nisu bili tako dobri

    Puno sam razmišljala o tome što ću reći i odlučila sam se da kažem neka oplode 3. Znam da je rizik, ali ne bih si nikad oprostila da kažem 1 ili 2 pa se ne oplodi ništa. Ovako barem znam da sam sve probala. E sad na nekom topicu su cure upozoravale da se mi možemo na transferu predomisliti i ako sve 3 dođu do blastociste reći da želimo da nam vrate 2 jer nam nitko ne smije nešto na silu napraviti. Jedino što ja iz svojih osobnih razloga ili uvjerenja ne bih mogla reći vrati 2, a 1 baci. Znam da je rizik, ali ne mogu protiv sebe. A da je dozvoljeno zamrzavanje tražila bih da vrate 2....
    Eto što nam je napravio ovaj zakon. Joj sad bih svašta mogla izreći onim "veličanstvenim" 77 zastupnika koji su digli ruku "za" , ali neću se spuštati na njihov nivo.

    Jesi ti što odlučila u vezi broja js za oplodnju?

    još malo vibri za čiste briseve i uspješne postupke ~~~~~~~~~~~~

  18. #118
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Ja se jako dvoumim ili troumim .
    Iako bih više od ićega na svijetu voljela imati tri bebe, ipak mislim da me je previše strah da bi se moglo ponoviti isto. MM je rekao maksimalno nek nam vrate 2 iako je mene i u tom slučaju jednako strah, a 1 opet nekako ni to mi nitko ne garantira da će uspjeti iako istina je da je stopa rizika najmanja.
    Jednom sam dok sam još bila trudna čitala studiju o postocima u trudnoćama mpo i normalnih gdje je izražen postotak 1,2,3 djeteta po kategorijama normalno rođene, prijevremeno, živo, mrtvo....
    Nekako si razmišljam da uzmem neku zlatnu sredinu i vratim 2 pa kud puklo, e sada dali reči da se oplođuju dvije ili tri stanice ne znam. I ja isto nemam srca bacati bilo što, a opet s druge strane ne bih si htjela smanjiti mogučnost uspjeha.
    Ma sve u svemu ne znam ni sama, probati ću se posavjetovati s doc.K. Iako meni je čudno da sam ja i zadnji puta imala samo 4 aspirirane stanice, od toga 3 zrele, mislim da to baš i nije neki uspjeh, ali eto te tri su oplođene i super su se razvile, 3. dan su bile 2 osmostanične i 1 šestostanična što je super. I očigledno su bile dobre kad su se primile sve tri.
    Možda se i ovaj put priroda pobrine i odluči umjesto mene!

    U svakom slučaju ovaj zakon nas je zafrknuo da moramo razbijati glavu sa nepotrebnim stvarima i opterečivati se kao da nismo dovoljno pod stresom i mukom!

  19. #119
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Moji brisevi stigli svi osim klamidije i uredni su, jedva čekam da krenemo .

  20. #120
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    Citiraj osijek prvotno napisa Vidi poruku
    Moji brisevi stigli svi osim klamidije i uredni su, jedva čekam da krenemo .
    jeeeee, super , kod mene isto konačno sve ok
    ja sam u akciji sa trakicama i tempiranim odnosima , ma treba sve probati
    20-tog sam naručena kod MPOvca pa ćemo vidjeti kakav je njegov plan

  21. #121
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    A ja sam u takvim odnosima da bi mogla bezgrešno začeti jedino .
    A već par dana mi je skroz muka i onda MM kaže ma ti si sigurno trudna i pada od smijeha . Sve u svemu zafrkavamo se na svoj račun .

  22. #122
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    Citiraj osijek prvotno napisa Vidi poruku
    A ja sam u takvim odnosima da bi mogla bezgrešno začeti jedino .
    a dobra si , baš sam se dobro ismijala

    ali stvarno ako imalo sumnjaš u trudnoću, ne bi bilo loše prije postupka napraviti betu. Inače to MPO-vci ne traže, ali čitala sam nedavno primjer jedne forumašice kod koje je isto problem u muškom faktoru i žena ostala trudna prirodno i za peh tada išla na MPO jer nije znala, pa se i taj bebolinac primio i sve se zakompliciralo, pa je morala na kiretažu, još su joj i jajnik povadili .

  23. #123
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Evo vještica sinoć došla tako da sam sigurna da nisam T, to bi bilo stvarno čudo neviđeno da sam ostala T ovaj mjesec .
    Kada dođe iduća M krećemo u akciju.
    Tibi možda se nas dvije uspijemo naći sada 19.04.

  24. #124

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    75

    Početno tri anđela

    evo da se i ja malo javim i da vam stvarno kažem da ste istinski pravi heroji.Ja vas čitam redovno ali jednostavno ne stižem da se javim kako trebam ili budem u bedu itd.Definitivno vam dugujem svoju priču je tužna ali jedina mi je prednost što mogu prirodnim putem zanjet, jer čitajući vas srce mi se slama, a sdruge strane me jednostavno nadahnjujete sve i jedna da izdržim svog malog borca podići na noge.Stoga osjek, tibi od sveg srca želim da što prije ostanete trudne i da konačno osjetite bezbrižne čari roditeljstva, a hoćete sigurna sam u to.

  25. #125
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    Citiraj osijek prvotno napisa Vidi poruku
    Kada dođe iduća M krećemo u akciju.
    neka bude dobitni ~~~~~~~~~~~

    Citiraj osijek prvotno napisa Vidi poruku
    Tibi možda se nas dvije uspijemo naći sada 19.04.
    nadam se da hoćemo

  26. #126
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Stigla moja klamidija i ok je. Sada sve imam.
    Usput da se pohvalim jučer sam si kupila novi auto!
    Kad već ne mogu imati ono što bih najviše voljela onda barem da si priuštim materijalne stvari!!! Prošle smo si godine ja i MM razmišljali kako si moramo kupiti neki veliki auto, možda neki karavan ili tako nešto da nam stanu tri sjedalice i da je gepek dovoljno velik za kolica za trojke, ali eto sudbina je htjela drugačije pa smo si kupili ipak normalniji auto, zapravo više jurilicu, a ako i bude uskoro bebača 1,2,3, snaći ćemo se mi!

  27. #127
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Jučer navečer sam išla tražiti uložak po staroj torbi jer sam zaključila da sam zaboravila kupiti i naišla sam na svoju trudničku knjižicu koja je stajala tamo gdje sam ju stavila poslije zadnje kontrole. Nisam mogla da ne počnem plakati kao kišna godina iako sam prije toga bila super dobro. Prelistala sam knjižicu i prisjetila se kakao namje bilo lijepo zajedno.
    Šta se može kada sve to nisu stvari koje se dešavaju nekom drugom nego nama!
    Bit će bolje drugi puta iskreno se nadam!!!

  28. #128
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    draga osijek razumijem te skroz . I ja svaki put plačem kad naletim na slike uzv-a. Prije su mi bile u fascikli gdje držim svu aktualnu dokumentaciju za gin i MPO, a sad sam ih premjestila u drugu fasciklu....

  29. #129
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Da i ja imam fascikl u kojem mi je zadnji MPO od početka do kraja sa svim uzv slikama...sada imam novi u koji sam počela slagati sve od ovog postupka. Valjda će ovaj fascikl imati više sreće!

  30. #130
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    hoće ljube, mora ovaj put biti drugačije

  31. #131
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    Drage Tibi i Osijek držim vam objema fige i nadam se da ćete ubrzo dobiti svoje plusiće velike..najveće!kako su dovoljne te male sitnice da nas rastuže i vrate na početak ..ja vješto izbjegavam ladicu sa svim papirima od obje trudnoće..
    ..

  32. #132
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    ja vam samo želim poslati hrpu ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da sve lijepe stvari koje nosimo iz trudnoće budu samo naše uspomene, a da predivni trenuci trudnoće, iščekivanja, odbrojavanja i naravno dočeka naših mirišljavih smotuljaka budu pred svima nama!
    od sveg srca molim se dragom Bogu svaku večer da što prije moje drage prijateljice uskoče u naš vlakić i naravno što je najbitnije da sve zajedno dočekamo taj najljepši dan!
    samo hrabro cure, tu smo jedna za drugu!

  33. #133
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Hvala višnja, bzara, već sam sto puta rekla, a evo opet ću uz toliko pozitivnih vibrica, molitvi, držanja figa i toliko anđela na nebu koji paze na nas moramo uspjeti!

  34. #134
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Evo još jedan poljubac i ovdje i vibrice za ostvarivanje želja

  35. #135

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    75

    Početno

    i mi vibrsmo da što prije uskočite u vlakić sreće

  36. #136
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Tibi mislim da ću u ponedjeljak imati vremena za kavu kako sada stoje stvari. Idem vlakom i vračam se tek u 5 popodne, a u petrovoj sam naručena u 9.20.
    Naravno poziv za kavicu vrijedi i za sve ostale koje su slobodne.

  37. #137
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    Super , onda se vidimo u ponedjeljak. Broj imaš pa kad budeš imala slobodnog vremena - javi se. Ja sam ti u gradu do 15h....

  38. #138
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    draga osijek samo da ti pošaljem veliki zagrljaj
    evo ja danas idem na pregled pa ćemo vidjeti što će mi reći.... javim se kad završim...

  39. #139
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Tibi držim fige za pregled i da napokon i ti kreneš.
    Hvala još jednom za kavu i druženje!
    Ja jedva čekam 5 mj. da krenem sa bockanjem, ne možeš vjerovati da se čovjek može radovati bockama .

  40. #140
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    ma nemaš frke draga, bilo mi je baš lijepo družiti se sa tobom i kad ćeš opet biti tu obavezno se javiš
    a ja sam baš tužna jer me opet otpilio - ovaj put za jesen ,
    ne znam je li problem budžet, ili utjecaj sunca ili mjeseca, ili nešto treće, samo znam da sam u banani zbog toga.....

  41. #141

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    joj Tibi, ljube, baš mi je žao ( u stvari u p.m.!), kako te može otpiliti ako si spremna, svi nalazi uredni, prošlo je potrebno vrijeme ? uf ! najradije bih ga sad u top stavila! već toliko čekaš a sad još 1/2 godine ! a da promijeniš dr ili bolnicu ? hvataš neku vezu ? udaviš ga ?......plan B, trakice, prirodnjaci i čekanje; grlim ti i ljubim i nadam se da si u inat svima baš sad trudna!

  42. #142
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    Tibi, tako mi je žao, ne mogu vjerovati! zašto vas neće sada primiti, koji je razlog njegov da čeka toliko dugo?
    jesi možda razmišljala da odeš negdje drugdje?
    joj mogu samo potpisati Mandy, u inat svima njima jedna divna trudnoća 100% kućna radinost!

  43. #143
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Tibi baš mi je žao, mogu misliti da si bijesna . Stvarno su kr...ni!
    Ne znam stvarno možda da promjeniš kliniku? Ne znam kako to ide, ali ona moja kolegica o kojoj sam ti pričala je iz VV prešla na petrovu i odradila brzo dva prirodnjaka dok je čekala IVF. Možda da stvarno probaš doći i vidjeti u petrovoj?
    Baš mi je žao tako sam se radovala da ćemo zajedno čekati plusiće . Drži se i nedaj se preživjela si ti i gore stvari od ovoga pa valjda ćeš i ovo, smislit ćemo valjda nešto...

  44. #144
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    hvala vam curke moje, uz vas se ne mogu osjećati loše
    a ne znam još da li da mijenjam kliniku ili ne, jer gdje god kreneš opet si na početku, jedino kad bih imala love za privatnika pa da odmah krenem.... budem malo razmislila o tome, ali za sada stavljam sve karte na prirodnu trudnoću i trakice...
    ovaj mjesec ništa jer je tetka stigla , ali ovo je bila generalna proba i idući mjesec će biti uspješan, a ako ne idući onda onaj iza sigurno!
    Ma ne dam se ja, ja sam borac

  45. #145
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    Tibi, tako i treba draga!
    divan mi je tvoj optimizam, i od sveg srca se nadam da nećeš ni trebati pomoć doktora, osim male pri porodu!

  46. #146

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    75

    Početno

    Tibi divan je tvoj optimizan, a i ostale cure stvarno ste divne.Neznam još po koji put Vam moram reći da ste istinski borci.
    Šaljem vam puuuuuuuuuuno vibrica da što prije uskočite u vlakić sreće i da izdržite prije svega tu gadnu prije svega birokraciju i da bolna bockanja.
    Ali što Osijek kaže uz doliko podrške i uz sve one anđele na nebu nemože a da se nakraju nezavrši dobro

  47. #147
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Evo da se malo i ovdje javim. Jučer mi je bio dosta gadan dan. Gadan u smislu da danas imam podočnjake do poda nakon sinočnjeg napada plača. Ne znam ni zašto ni kako, ali jednostavno sam na trenutak postala svjesna da su moje tri curice koje su trebale sada plakati, izluđivati me i uveseljavati umjesto toga leže ispod križića sa njihovim imenom i sve što mi je ostalo od njih je sjećanje i nekoliko slikica. Ne smijem uopće razmišljati na taj način jer je grozan osječaj, grozan...
    Ova dva dana sam se dosta družila sa kolegicom koja je trudna malo više od 5. mj. i gledam ju i razmišljam kako je sretna i blizu cilja da postane mama...
    U zadnjih tjedan dana ne mogu ni jesti baš i stalno imam i nekih probavnih smetnji, boli me stomak i trčim na wc non stop, da izvinete. I kad sam gladna ne znam što bih jela pa onda ni ne jedem.
    Stvarno jedva čekam taj 5. mj. možda me to sve spasi, jedino me strah vlastite reakcije ako postupak ne uspije što je moguče. Mislim da bi me to moglo pogoditi jer ovaj put toliko to želim...

  48. #148
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    draga osijek znaš i sama da su te faze normalne, nekad jednostavno otpusti ventil i onda mora ta nakupljena tuga i bol izaći iz nas . Pretpostavljam da te malo i nervoza hvata od postupka hoće li biti uspješan, pa onda i od brige ne možeš papati. Znam da je teško, ali ti si hrabrica naša . Navijam iz sveg srca da bude uspješno iz prve i da provedeš jednu prekrasnu školsku trudnoću do kraja. Tvoje predivne cure će ti dati snagu za to i čuvati i bodriti vas sa neba. Grlim te draga moja i želim ti puno snage za dalje

    I ja sam isto jučer imala neki težak dan, bila na koncertu Gibonnija i prve 3 pjesme otplakala. Ma što plakala - ridala, a vidjela sam da su i mm-u zasuzile oči . Poslije je bilo super, jedan od boljih koncerata na kojem sam bila, ali na početku jednostavno ponesena emocijama suze su se samo kotrljale niz lice...

  49. #149

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    ej curke jesmo li se dogovorile da nećemo gubiti nadu, glavu gore - osijek za mjesec dana si trudna i samo to stavi pred sebe, a ono što je bilo ne možeš promijeniti, neka ti ostanu samo lijepa sjećanja na tvoje tri divne male mrvice
    tibić tebi isto ovo želim, bez da čekaš postupak
    držite se cure moje drage... i vas će brzo dočekati najljepši majčinski osjećaji na svijetu, nemojte uopće sumnjati u to i zajedno ćemo sve skupa proći od početka do kraja, vibrati i radovati se vašim uspjesima

  50. #150
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    mandy imaš pravo, dosta ružnih misli, samo pozitiva..., ne smijem se sekirati, moram biti cool i sa pozitivnim mislima u novi postupak. Male mrvice koje će proizaći iz njega to zaslužuju .
    Tibi .

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •