Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 93 od 93

Tema: zbogom anđele

  1. #51

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    17

    Početno

    Danas sam dobila nalaze briseva.
    ureaplasma urealyticum-visoki titar(>10000)
    gardnerella vaginalis-čista kultura
    Doc nije zabrinuta,kaže da je to samo malo povišeno.Dobila sam turu summameda od pet dana,a mm da i ne treba,pa da ćemo vidjet poslje sljedećih briseva.Jel se netko razumije to prokomentirat,ja nemam pojma.

  2. #52
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    drage moje,ja imam isto tako tuznu vijest.postala sam mama drugog andjela,sta reci na to osim da zivot nekada nije fer.moj me mali borna napustio ovaj put u 21tj,a prije toga erik u 20tj.srce mi puca i znam jedino da ovdje mogu dusu otvoriti jer nisam sama.toliko je pitanja a tako malo odgovora...

  3. #53
    iirraarraa avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Pronađi me
    Postovi
    282

    Početno

    jako mi je žao zbog tvog gubitka..nažalost duplog..nema veće boli..a ti si se morala dva puta uvjeriti u to, život je zbilja nekad prokletinja

  4. #54
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    rekli mi u bolnici treca sreca.al ko li ce to samo docekati.vrijeme je prijatelj al sad mi bas i nejde na ruku.

  5. #55
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    tinek bas sam se sokirala kad sam procitala tvoj post, jako mi je zao sto ste opet dozivjeli gubitak, stvarno nemam rijeci
    drzi se draga

  6. #56
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    tinek
    jako mi je žao što to opet prolaziš...ima tu par cura koje su prolazile taj pakao više puta i stvarno moram priznati da vam se divim...ja sam prošla jednom i mogu reći da mi je i previše za sva vremena...
    zapravo neznam što da ti kažem...probaj odnekud izvući snagu da preživiš slijedeće dana...sigurna sam 100% da te negdje čeka tvoja srečica i želim ti od srca da ju što prije upoznaš...

  7. #57
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    tinekžao mi je draga...imam jako dobru prijateljicu koja je isto prošla dva puta( 6 mj i 9 mj) .ne znam što da ti napišem osim da sam tu za tebe. MOlit ću za tebe....

  8. #58

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    Tinek
    bas sam tuzna zbog ove vjesti,stvarno nemam rijeci jer sam pretuzna

  9. #59
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    Tinek, jako mi je zao sta si morala nanovo prozivljavati najgore moguce iskustvu koje zivot pise.

    nisam ni sama pametna sta da ti napise.. osim, tu smo za tebe... mene je ovaj kutak svemira spasio kad sam tonula....

  10. #60

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    145

    Početno

    tinek, grozna vijest. tako mi je žao. piši nam, pomoći ćemo koliko god možemo. nemam riječi, ne mogu ni zamisliti kako ti je.

  11. #61
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    sad citam vase poruke i suze su krenule same od sebe.ne znam od kuda smoci snage za nastaviti sa zivotom,jer drzim sve u sebi i placem kad nitko ne vidi jer ne zelim i svoje jos dodatno opterecivati.jucer sam sanjal da su moja dva deckica na nebu i da imaju krila andjela,pa se opet pitam zasto mi ih je bog uzeo kad on zna koliko sam ih htjela.jednostavno ne znam sto reci...u bolnici kazu da mi je grlic maternice preslab i da jednostavno popusti kad beba naraste.treci put ce raditi serklazu da to sprijece,pa se pitam zasto to nitko nije sad sprijecio.puno mi znaci da bar ovdje mogu otvoriti dusu,i hvala vam na tome.

  12. #62
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    tinek draga to sto ti se desilo drugi put je stvarno prestrasno, molim Boga da ti da snage za dalje. Drago mi je sto spominjes treci put, vidim da u tebi ima hrabrosti za dalje. probaj obaviti mozda neki detaljniji pregled pred novu trudnocu, neznam jesi li radila histeroskopiju da se vidi pravi oblik maternice da mozda nema neka pregrada u njoj pa bebi postane tjesno, ja se spremam sada ici na to jer imam blago sedlastu maternicu...jesi li se sada u ovoj trudnoci morala cuvati i lezati? mislim da su pred nama teske trudnoce al mora sve dobro zavrsiti...saljem ti veliki i pisi nam o svemu....

  13. #63
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    tinek draga previše je to pitanja, zašto ovo, zašto ono...stvarno nema koristi od toga...nažalost sve je već gotovo i nema smisla razmišljanja što bi bilo kad bi bilo...prošlost nažalost ne možemo promijeniti...
    samo ću ti još reći da su i Rozigrozi rekli da ima preslab grlić maternice, a pogledaj ju sad...ima dva savršena dječačića (koji su btw. kao bomboni, jednom riječju preslatki)...
    tako da ne gubi nadu, kao što sam ti već gore rekla, tvoja srećica te čeka...

  14. #64
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    tineklijepo je pročitati da želiš 3.put. Bit ćemo uz tebe i sad smo uz tebe.

  15. #65

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Tinek

  16. #66
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    a sada idem na neke detaljnije preglede za deset dana,što god to značilo.trudnoca nije bila rizicna samo mi je dr na zadnjem pregledu rekao da malo usporim jer je beba jako nisko,to je bilo 6 dana prije negoli sam dobila trudove i pravac bolnica...ne znam dal da budem pozitivna sto sam bar prirodno rodila a ne ko zadnji put inducirani...da teska nas vremena cekaju draga latika...al nadam se sa sretnim zavrsetkom..

  17. #67
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    tinek sada obavi sve pretrage na koje Vas se salje... i samo polako, hrabro naprid...
    virujem i znam, da ces i ti drzati svoje dite u narucju... saljem ti jedan veliki

  18. #68
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    hvala vam svima na podršci

  19. #69

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    klis
    Postovi
    5

    Početno

    Tinek draga jako mi je žao i želim ti svu snagu ovog svijeta. Ja sam nova na ovom forumu i ja sam prije mjesec i 12 dana postala mama anđela,anđela koji se zove karlo.cila trudnoća je bila i više nego savršena,da bi samo dan prije termina mom karliću stalo srce.šta da kažem? Neopisiva bol. Bol koja nikada neće proć,samo ćeš je naučit nosit u srcu. često sa njim pričam,ljubim slike ultrazvuka,postavljam razna pitanja.zašto???!!! Samo dan prije termina,zašto bože?! Ali ne ljutim se na njega,dapače,molim ga više nego ikad. Molim ga da mi da snage da ponosno nosim svoj križ.ja već imam svog josipa-8 god i on mi daje snagu.anđele moj,moj maleni karliću,kako smo ti se samo veselili,ali bog je htio još jednog anđela i izabrao je mene da ti budem mama i ja sam ponosna što sam te nosila ispod svog srca 9 mj.,a u njemu ću te nosit dok sam god živa.anđele moj,i ovim putem,beskrajno te volim. Bože,zagrli ga jednom za mene,molim te,bar jednom,kad ja nisam stigla i daj mu do znanja koliko ga volim. Cure moje drage,drž te mi se.ja se držim svog josipa,držim se vjere da ću imat još jednu bebu kad tad i da ću jednog dana ponovno vidit svog malog karla.doista u to vjerujem.

  20. #70

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    klis
    Postovi
    5

    Početno

    Tinek draga žrlim ti svu snagu ovog svijeta.i ja sam mama anđela.mom karlu je stalo srce samo dan prije termina.prošlo je malo više od mjesec dana.bol je neopisiva

  21. #71
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj CARLOS prvotno napisa Vidi poruku
    ...ali bog je htio još jednog anđela i izabrao je mene da ti budem mama...

    rasplakala si me sa ovim...

    žao mi je što si uopće morala doći ovdje tipkati...
    imaš Josipa i kao što kažeš daje ti snagu, ali praznina je tu...i ostati će zauvijek...
    drži se draga...

  22. #72
    Minogue avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Beyond the Sea
    Postovi
    48

    Početno

    Tinek, draga, tako mi je žao jednom to proživjeti je dovoljno strašno, ali da se dogodi drugi put...sve što ti sad želim reći zvuči mi nekako glupo i isprazno. Sve smo već napisale, proći će vrijeme, bit će lakše, manje će boljeti, pomirit ćeš se s tim, naći ćeš hrabrosti u sebi, pokušat ćeš opet. Sve znaš. Družeći se ovdje s vama ne mogu a da se ne zapitam: mora li tvoj put, moj put i put svih nas ovdje biti baš toliko zaobilazan?

    Carlos, nemam riječi. Primi moju iskrenu sućut.

  23. #73
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    carlos,iskreno mi je žao sto i ti to moras prolaziti,trebat ce nam puno snage al bar imamo jedni druge....

  24. #74

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    Citiraj tinek prvotno napisa Vidi poruku
    carlos,iskreno mi je žao sto i ti to moras prolaziti,trebat ce nam puno snage al bar imamo jedni druge....
    potpisujem....i ti si Tinek zaista hrabra zena i ja ti se divim zaista kao i mnogim mamama ovdje koje su izgubile dvoje i vise bebica a uvijek su imale rijeci utjehe i bile dovoljno snazne pomoci drugima,zaista ste sve divne....

  25. #75
    nana1976 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    117

    Početno

    Tinek u potpunosti te razumijem jer sam i sama 29.09.2011 postala mama dva anđela u 20 tj trudnoće koju sam čekala više od 9 god. Nemogu reći da sam imala školsku trudnoću. Imala sam 3 puta krvarenje, ali svaki put s dečkima je bilo sve ok. Ali beštija eserihia coli koja mi se pojavila u urinu prešla u cervix i napravila upalu i nakraju moji dečki su odlućili izaći. Bili su živi kada sam ih rađala. Prvi je bio živ 10 min, a drugi se ugušio u plodovoj vodi dok sam ga rađala. Sada sam tek smogla snage da pišem o tom i znam da sada imam dva anđela koji se mole za tatu i mene.
    Želim ti porućiti da sam u trenutku dok sam rađala rekla da to više nikada ne želim proći, ali kada sam čula dr. da je moj prvi anđeo pokušao da sam diše i da se tako mali borio za život odlućila da moram zbog njih biti hrabra i ići ponovo u borbu s životom.
    Želi ti sve naj....

  26. #76
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    nana

  27. #77
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    nana žao mi je

  28. #78

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    Nana zao mi je sto si morala dozivjeti taj bol,i sto si nam se pridruzila ,mi smo tu za tebe pisi kad ti je tesko

  29. #79
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    nana jako mi je zao zbog vaseg gubitka, nazalost dijelimo slicnu sudbinu, i moji blizanci sinovi su preminuli

  30. #80
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    hrabra NANA citam tvoj post i placem ko kisna godina,jer mislim po nalazu phd da nam se desila ista svar jer je ovojnica bebe bila upaljena od infekcije i dobila trudove,moje zlato nije imalo sansu da zivi,jedino sam ga uspjela nakratko vidjeti dok su ga odnjeli od mene.da stvar bude tuznija dr u vinogradskoj je rekao da se neke stvari jednostavno ne mogu znati.ne znam sta bi ti napisala jer ti je sigurno ko i svima nam ovdje tesko al trudimo se.
    BUDI JAKA...

  31. #81
    nana1976 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    117

    Početno

    Hvala cure, drži me nada da sada znam da mogu ostati trudna i pokušati ću ponovo. Samoj sebi govorim da sam jaka i hrabra, a u stvari lomi mi se srce kada samo na trenutak ostanem sama. Plačem svako malo, pokušavam biti jaka i radi supruga, jer tek kada vidim njega i tugu u njegovim očima lomim se. Hvala još jednom na utjehi, ustvari još puno puta koji ću ovdje uz vas naći.
    Posljednje uređivanje od nana1976 : 03.11.2011. at 22:25

  32. #82

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    145

    Početno

    tinek, jako mislim na tebe zadnjih dana i još uvijek nemam riječi...poznajem žene koje su imale dva ili tri visoka pobačaja, a nakon toga dvije ili tri uredne trudnoće i zdrave dječice... ali zamišljam njihovu, a sada i tvoju bol i patnju koja je dio te priče. vjerojatno je prerano da te pitam, ali je li drugi put bol drugačija, veća ili identična ili...?
    i sama se bojim drugog puta, pokušavamo, al nova menstruacija me i rastuži i predstavlja olakšanje (kukavički, znam).

    nove mame, carlos i nana, tako mi je žao što ste nam se pridružile. moja iskrena sućut vama i vašim muževima. čitajte nas i pišite, tu smo jedne za druge u svakoj situaciji. meni je neizmjerno pomoglo komuniciranje s ovim divnim ženama, sigurno će i vama. tugujte i držite se onih dragih vam ljudi koji vas razumiju i suosjećaju, drugi nek pričekaju do perioda kada ćete osjećati da to možete. iznenadit ćete se koliko će sada takvih biti, ali sve smo mi ovdje shvatile da je to jednostavno tako jer oni ne znaju kakav je osjećaj izgubiti željeno i voljeno djetešce. i ne možete im nikako niti objasniti.

  33. #83
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    tinek jako me rastužilo kad sam pročitala tvoj post .
    znam da su sada sve riječi suvišne, ali ako te ikako mogu utješiti, ja sam prošla dva puta gubitak moje dječice, prvi puta 35.tjedan drugi puta 27., i evo moja mala srećica spava blaženo u sobi, i svaki dan me svojim osmijehom podsjeća da imam razloga za sreću. iskreno ću ti reći ja sam bila na putu na odustanem i trudnoću s Niom mogu samo protumačiti kao dar s neba i poruku da ne odustajem! treba puno snage i hrabrosti za ići dalje i pokušati ponovno, ali uboko u sebi ja sam nekako znala da kad-tad i mene će netko zvati mama!

    carlos i nana tako mi je žao što ste nam se morale pridružiti!
    nadam se da ćete na ovim stranicama naći utjehu i razumijevanje, koje često ne možemo naći u stvarnom životu! držite nam se, s vama smo u mislima!

  34. #84
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    bzaralijepo si to napisala, daješ nam nadu!

  35. #85
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    draga zelja,uopce ne znam kaj bi ti napisala,bol fizicku bi covjek jos nekako izdrzao al srce pukne popola.nije prerano da pitas ,al ne zelim te opterecivati s tim posto zelis opet pokusati.boli jako i placem kad sam sama jer bojim se da ce moji misliti da sam pukla ako me takvu vide.proslo je dva tjedna al i dalje je tesko.nadam se da ce vrijeme zalijeciti rane ko i zadnji put al nikad ne mozes to zaboraviti.nemoj se bojati,kazem ti samo hrabro i veseli se tome...

  36. #86
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    NANA,to sve sto si sada napisala ja potpisujem jer sam to prosla isto tako u 20tj,i to prije dva tjedna.pisi ovdje sta ti je na dusi vjeruj bit ce ti lakse....

  37. #87

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    145

    Početno

    ajme, draga tinek, pa ti mene ohrabruješ u tvojim najtežim trenucima! sad mi je neugodno. puno ti hvala, predivna si! hoću, hoću, probat ću...
    drago mi je čuti da ti ne gubiš nadu ni sada kad ti je preteško. uz tebe sam!

  38. #88
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    pa i ti moras biti jaka za nas kao i mi za tebe..kako bi inace sve ovo izdrzale,.kako bi gubila nadu kad to djete zelim vise od icega na ovom svijetu,kao i sve mi...

  39. #89
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    tinek i želja držite se cure! uz vas smo!
    klarita

  40. #90

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    mostar
    Postovi
    13

    Početno

    carla znam kako ti je u potpunosti ista situacijija i kod mene samo kod mene je bilo dva dana pred termin a kući svaki dan je brat koji ima 8 godina visio na internetu da vidi jeli mu se seka imalo nadebljala ili je narasla znam mila kako ti je samo hrabro naprijed i ja radim na bebi i počela sam radit odmah samo hrabro ta mi smo mame najsretnije imamo svoje anđele koji nas čuvaju i paze<3

  41. #91

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    klis
    Postovi
    5

    Početno

    podrška svim mamama anđela

  42. #92
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    drage moje,eto dobila sve nalaze briseva i bolje ne moze,al dobio je i mm isto tako danas nalaze bris uretre-uredan,al zato nema koju nema bakteriju u ejakulatu.dr u vinogradskoj je rekla da su mu nalazi prestrasni da ce na antibiotike duplu dozu,i poslije sumamed...pa svi brisevi poslije terapije.
    al isto tako nam je rekla da smo sada na dobrom putu da kad ovo izlijecimo da nema razloga da sljedeci put ne bude sve u redu s trudnocom.koliko god mu je sada tesko a i meni,bar znamo jedan od vrlo vjerojatnih razloga zasto je bebina posteljica bila upaljena,i zasto nam se ovo dogodilo.eto napisala sam ovo iz tog razloga sta ispada da nalazi mokrace ipak ne otkrivaju sve bakterije i jos puno puno toga,vec ti nalazi ejakulata.
    eto koliko je god tesko,bar sada znamo na cemu smo.

  43. #93
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    Tinek mi smo dugo mucili borbu sa bakterijama, ali mi nije jasno kako su tvoji nalazi sterilni a kod muza ima bakterija. Kod nas bi uvjek kad bi moj muz imao naprimjer enteroccocus u ejakulatu i meni bi ga u cerviksu nasli...i uvjek smo se obadvoje lijecili i odnosi sa kondomom tako da u slucuja da jedno izljeci da drugom opet ne predje ...

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •