Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 60 od 60

Tema: Nje nema, a ja ne znam kako dalje...

  1. #51
    mala laia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    648

    Početno

    U Lainom vtiću pričali su o precima, pradjedovima, prabakama, uglavnom, o ljudima koji više nisu sa nama. Svatko je mogao reći da li je nekoga izgubio i moja ljubav je rekla: "Meni je umro braco. Jako mi nedostaje..." Na to je jedna djevojčica rekla: "Samo braco?" A Laia je rekla kako ona nikako ne može shvatiti što znači izgubiti brata...
    Ribica moja, a nije ga uspjela ni upoznati...

    Nekako mi bude najteže kada vidim koliko je to zapravo nju pogodilo...često se sjeti, priča o malom braci koji je sada na nebu i da nas pazi i gleda svaki puta kada se vidi mjesec i zvijezde...

    Tek sam nedavno saznala da je jednom doživjela svojevrsni "slom" u vrtiću, kada se toliko rasplakala da je nisu mogli smiriti, u periodu kada je meni bilo jako slabo (mučnine u ovoj trudnoći...), i kada se malo umirila uspjeli su doznati da je to zato jer se boji da i ja ne umrem...
    Sva sreća pa imamo divne tete koje razumiju situaciju, jedna je, nažalost, i osobno osjetila gubitak djeteta...

    Puno razgovaramo, pričamo i dijelimo strahove u ovoj trudnoći, veselimo se bebi i svemu što ćemo raditi sa njom...
    Žao mi je što nitko ne može dati garanciju da će sve biti u redu...

    Ispričavam se ukoliko sam skrenula sa teme, malo hormoni, malo sjećanja...

  2. #52
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    o mišica mala

  3. #53
    Mrvica2403 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    75

    Početno

    mala laia rasplakala si me, vjerujem da ti je jako teško kad vidiš koliko je tvoja djevojčica tužna i preplašena zbog gubitka brata. Ne znam šta pametno da napišem, samo bi vas obje zagrlila...

  4. #54
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    mala laiaizgleda da ja i ti imamo sličan proiblem.kod mene je ista situacija s Klarom.u vrtiću se rasplakala prije mj dana jer su svi pričali o svojim sekama i bracama koje su dobili.i stalno me pita:zašto su svi rodili živo i zdravo dijete a mi ne?što ako opet?
    naježim se...radi nje guram dalje, radi nje ću najviše pokušati još jednom(iako ne znam kako ću u poč to skritri od nje)
    a što radi, razgovaram s njom puno,odgovaram na njena pitanja o Bogu i anđelima koliko mogu.teško je ,srece mi se slama ali ne pokazujem ispred nje iako mi je jednom prigovorila: zašto sam sretna , trebala bih biti nesretna i da joj se čini da više pate ona i tata.tada sam joj rekla da nije istina, da njena mama najviše pati ali da pokušava i ide dalje , smije se jer je seka sada sretna.
    Teško je to...oni su mali a susreću se sa smrću...

  5. #55
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    Na svu sreću, moja je Klara premala da bi razumijela. Rekli smo joj da mamu boli pupo, i da je mama ne smije nositi jer ima bolu u pupu. Ona je nato pitala, a bebu, gdje je beba. Nisam znala što da joj rečem, pa sam rekla da je i beba imala bolu, pa su je doktori izvadili. Moj miš mali je samo rekao: To je strašna priča. Nije više pitala...

  6. #56
    mala laia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    648

    Početno

    To je onaj najveći strah - što ako se ponovi? Ne možemo znati, niti garantirati da će sve biti u redu...samo se nadamo i pokušavamo odraditi ovaj trudnički dio što bolje znamo...
    I meni je stalno postavljala pitanja kako drugi, a mi ne...onda smo upoznali još neke parove sa sličnim sudbinama i zamolila sam ih da slobodno govore pred njom o svom gubitku (ukoliko im je bilo ugodno)- to joj je pomoglo da prihvati i shvati da nismo jedini koji se tako osjećaju i kojima se to dogodilo...

    Žao mi je ako sam vas rastužila...i ja sam plakala dok sam pisala...

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    Juce je bilo 2 mjeseca odkada moj andjeo nije sa svojom mamom...ja sam uzasna bila cjeli dan,suze su tekle a da ni sama nisam bila svjesna toga,a oko mene nikad nije bilo vise trudnica i beba,svi trudni,svi imaju djecu osim mene... nemam snage vise da podnesem ovo osjecanje...nekad mi se cini da ludim..sramota me reci da sam uzasno ljubomorna na sve te trudnice i da ih u nekom momentu mrzim zbog njihove srece...uzas nisam normalna zasto se osjecam tako,jesam toliko losa osoba ili to bol progovara iz mene?
    Posljednje uređivanje od adal : 28.03.2011. at 14:17

  8. #58
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Bol draga adal, bol... Nisi losa osoba, sve do jedne smo prosle taj period ljutnje i bespomocnosti. Sve ti je jos svjeze...Ali zasjat ce i tebi sunce, vjeruj mi! Dobiti ces svoj toliko zeljeni mirisljavi smotuljak ali moras znati da nista neide na silu, da tvom tijelu a posebno tvojoj psihi treba vremena da se oporavi. Stat ces ti opet na svoje noge i ubrzo se veseliti s nama i mi s tobom kad nam prijavis plusic!

  9. #59

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    Jao draga SVEN je presladak,dusa draga,a meni je stvarno drago kada cujem da je neka od vas trudna i zaista me raduju svi ti vasi plusici jer smo prosle sve gubitak i sve jedva cekamo plusice ali ne znam zasto ove trudnice oko sebe dozivljavam na ovaj mrski nacin...o boze...

  10. #60

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    Posljednje uređivanje od adal : 28.03.2011. at 14:38

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •