Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 88 od 88

Tema: želi li netko

  1. #51
    bebeto avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    na otoku kristalnih zvijezda
    Postovi
    906

    Početno

    bile ste super, bez traga treme !

  2. #52
    andjelak avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    391

    Početno

    koksy bilo je odlično
    Žao mi je što je bilo tako kratko od sigurno 2 sata skoro materijala.

  3. #53
    Barbarellaa avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    66

    Početno

    Uhvatila sam tek na par min emisiju, molim ako netko ima link gdje se može online pogledat
    Bila sam na hrt-ovoj stranici ali zadnja im je emisija 11.11.
    hvala

  4. #54
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    http://www.hrt.hr/index.php?id=enz&tx_ttnews[cat]=370&cHash=a7431c4d83

    evo, od 25 min

    koksy, super si bila!!
    Posljednje uređivanje od Boxica : 14.11.2011. at 18:45

  5. #55
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    evo link http://www.hrt.hr/index.php?id=enz&tx_ttnews[cat]=370&cHash=a7431c4d83

    cure bile ste super!!!

  6. #56
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    kliknite na Hrvatska uživo, sad ima i današnja emisija

  7. #57
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    Bilo je odlično! Tema se uopće nije primjetila!

    A dečkiiii -

  8. #58
    Minogue avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Beyond the Sea
    Postovi
    48

    Početno

    Koksy, andjelak, gledala sam vas sad na webu, super ste bile. Hvala vam!

  9. #59
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Hvala cure

    Super je prilog al moram priznat da imam neke zamjerke. Kao prvo pricala sam o ovom forumu i o tome kako sam psiholosku pomoc dobila bas tu, pricala sam i o nasem pdf-u. Kao sto vidite, toga nema. Isto tako su "zaboravili" spomenuti mog drugog andjela sto me osobno pogodilo jer ispada da ako je to bio "tek" 7. tj trudnoce da je manje bitno od ovog kojeg sam izgubila u 24. Iako sam im ispricala kako me drugi gubitak jos teze pogodio a i dozivjela sam jos vise neugodnosti u bolnici nakon njega.

    I ova kamera dodaje ne 5 nego 15 kg

    Sad se ja malo salim, mozda cete shvatiti moje zamjerke, mozda ne al u svakom slucaju drago mi je da sam to napravila za sebe, vas, nas...
    Andjelak, ti mi djelujes toliko sigurna u sebe kao da si svaki dan pred kamerama! Bila si odlicna!

  10. #60
    andjelak avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    391

    Početno re

    koksy isti feeling,željela sam da su istaknuli gdje smo naišle na potporu,pitali su me o grupi na MIB-u,kakoje nastala,tko su članovi,navela 3 najvažnije stvari zašto letak(rađe bi taj dio nego o meni::

    ali evo da javim koliko imam info reakcija je više nego poitivna,navodno su dr.zvale nek mame,novinari,letak se traži...bit će nekih pomaka i ako zdravstvo uključi psihologe u rad s majkama puno smo napravili,a to je cil.

    koksy žao mi je za tvog malog nespomenutog miša..nama bi trebala cijela emisija.Klinci su ti preeedivni

  11. #61
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Jel vama radi normalno link za emisiju? Meni stalno ucitava, pa 3 sekunde radi pa opet ucitava...negledljivo...

  12. #62

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    77

    Početno

    I ja sam htjela pogledat pa mi isto steka,uspjela sam vidjet samo pocetak,da li ima repriza emisije?

  13. #63
    RING avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    13. županija
    Postovi
    192

    Početno

    koksy
    meni isto prekida non-stop, napravila sam snimku tv-a kamerom,nije nešto jer se vidi titranje, ali kad uspijem negdje uplowdadi stavim link.

  14. #64
    andjelak avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    391

    Početno

    sad kad gledam snimku iz drugog ,manje subjektivnog kuta ,ok je,malo više da je o tome bilo i s psihlogom još bi bilo i bolje :D

  15. #65
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Pokrenite video, onda ga pauzirate i pustite da vam se ucita u privremenu memoriju, nakon toga mozete gledati bez zastoja.
    Moj se upravo ucitava

  16. #66
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Curke svaka vam cast, bile ste fenomenalne ja nigdje tremu ne vidjeh, ma super super

    Koksy draga, klinci su ti kao bomboncici

  17. #67
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    curke bravo, super ste bile
    kad bi se bar takvo nesto pokrenulo i kod nas u BiH ja bi prva progovorila o tome!

  18. #68
    tinek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    82

    Početno

    cure bile ste super,al nama bi trebala neka cijela emisija da bi se sve reklo kaj nam je na dusi...nesto se mozda i promjeni u buducnosti...al stvarno je zalosno ako sam dobro shvatila da za sada samo dvoje psihologa u hr,radi sa ovakvim slucajevima kao sto su nasi...

  19. #69
    andjelak avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    391

    Početno

    Ima naznaka da bude možda u jednoj dr.emisiji,možda duži prilog....

    3 stvari koje nisu prikazane ,a istaknute su u važnosti letka,a to su:
    1.da pojašnjava koja je uloga i važnost psihologa,načian na koji liječnici komuniciraju s takvim roditeljima
    2. informira majke da nisu same,gdje se mogu obratiti za pomoć i koja su im prava
    3.nastoji senzibilizirati,educirati društvo/bliski krug ljudi te obitelji kako se ponašati u toj situaciji i što izbjegavati

    o tome smo dosta pričali ,kao i i pravu na oproštaj s djetetom,pokop,odvajanju od rodilja........

  20. #70
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Da, 3 minute priloga ne mogu nikako biti dovoljno da kazemo sve sto prolazimo nakon gubitka. Bilo bi super kad bi npr. 8. kat napravio emisiju posvecenu nama, gdje bi vise mama andjela moglo reci kako se nosi sa svime, kako okolina i njeni komentari mogu pomoci ali i puuuno odmoci i naravno koliko lijecnici mogu pomoci onih prvih dana nakon gubitka. Jasno, i puno vise da se prica o letku.

    Ona zadnja moja recenica u prilogu je prvobitno bila puuuno bolje srocena, bas sam onako iz dubine duse rekla sto mislim, al mali je u tom trenu plakao i kad smo ponavljali jer se nije culo, nije to vise bilo to.

  21. #71
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Osobno nemam ovo tužno i strašno iskustvo, ali imam vrlo blisku prijateljicu koja je to prošla prije 5 mjeseci. Neke od vas su možda čak i čitale temu. Dok se to njoj nije dogodilo nisam mogla niti približno shvatiti koliko je to strašno i teško iako sam kao žena suosjećala sa tom ogromnom boli. Tek kad se njoj to dogodilo i kad sam iz dana u dan s njom proživljavala to iskustvo, od prvog dana kad su shvatili da s bebom nešto nije uredu do onog zadnjeg, pa i dalje, shvatila sam koliko je to mučno iskustvo. Ono što je dodatno zapeklo i nanjelo još veću bol je upravo to da psihološke pomoći nema, da nažalost, ne svi, ali mnogi liječnici ne znaju pristupiti majci u tim trenucima, da žena leži s babinjačama i trudnicama, da te poslije snađe birokracija i isčitavanje zakona da saznaš koja su ti prava. I na kraju okolina, obitelj i prijatelji koji sami ne znaju kako se ponašati u toj situaciji. Često s prijateljicom razgovaram o tome, jer ona ima potrebu i požalila mi se kako joj ljudi očekuju da više ne tuguje, da je jaka, da je to stvar prošlosti i onda se i ona sama osjeća slabom što ne može prijeći preko toga.
    Svakako se treba progovoriti o tome, najviše zbog žena koje su to prošle i bore se same u sebi, a i zbog okoline koja isto ne zna kako se postaviti. Bilo bi super kad bi se mogla cijela emisija posvetiti tome, kada bi se češće moglo pročitati nešto o tome.
    Cure bile ste sjajne, jer ste progovorile o tome pa makar nije emitirano sve ono što ste htjele reći, ali je početak.
    Sve mame anđela imate jedan veliki virtualni zagrljaj od mene.

  22. #72
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    cure, tek sam vidjela emisiju i moram primjetiti da ste bile predivne i hrabre! Žao mi je što ste ranije morale sve to proživljavati, pogotovo bez stručne pomoći, jer često sami sebi ipak nismo najbolja pomoć. A za ovakve životne nedaće pomoć je zaista dobrodošla!
    Koksy, dečki su ti mljac!

  23. #73
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    koksy bila si odlična, svaka čast na hrabrosti

  24. #74
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ja uopće ne mogu pokrenuti taj video!

  25. #75
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    koksy bila si odlična, svaka čast na hrabrosti
    x

    vrlo emotivan prilog!

  26. #76
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    cure, ne znam da li sam ja luda ili sto ali nikako ne mogu naci vase priloge... stavila sam na 25. minutu, par puta pokusala lagano ubrzavati kroz cijelu emisiju da vas nadjem, ali sipak... a stvarno ne stignem pogledati cijelu emisiju...

  27. #77
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    pazi koji datum ti je.ja sam tako falila par puta dok nisam skužila da gledan emisiju od krivog dana.

  28. #78
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    pa gore pise 15.11. Je l to emisija u kojoj se govori o Kamenskom, hitnoj sluzbi itd.?

  29. #79
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    emisijia u kojoj koksy govori je 14.11.

  30. #80
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    e jesam tupava! thanks!!!

  31. #81
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa Vidi poruku
    Ja uopće ne mogu pokrenuti taj video!
    Mora ti se ucitat, stisni pauzu i pusti ucitavanje, potrajat ce malo.

  32. #82

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    145

    Početno

    koksy i andjelak, pogledala sam sad link jer nisam gledala kad je emitirano na tv-u. predivne ste! i hvala vam i u moje ime što ste bile tako hrabre za sve nas.

  33. #83

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    koksy i andjelak

  34. #84

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    Joj ja ne mogu nikako da nadjem ....

  35. #85
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj adal prvotno napisa Vidi poruku
    Joj ja ne mogu nikako da nadjem ....
    Kako ne? Evo odi tu http://www.hrt.hr/index.php?id=enz i klikni na Hrvatska uzivo i odaberi datum. Stisni play pa onda odma pauzu da se ucita.

  36. #86

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    759

    Početno

    hvala vam koksy i andjelak... hvala i vašim anđelima
    Posljednje uređivanje od marijanada : 17.11.2011. at 18:14

  37. #87

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    Hvala Koksy nasla sam ,bile ste divne.malci su ti premedeni a ti si bili super i super izgledas

  38. #88
    micek7 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    63

    Početno

    i ja sam sada gledala prilog i cure svaka cast na hrabrosti kad ste izasle pred tv i sve rekle u javnost,ja sam eto nedavno postala mama andjela i neznam dal bi mogla javno jos govoriti o tome al vama se jako divim i puno mi pomazete da se saberem i shvatim i prihvatim stvari takve kakve jesu,jako mi je tesko jer je sve jos frisko al zahvaljujuci vama sam optimist i gledam naprijed u bolje dane kad ce zsjati sunce i kad cu se opet smijati

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •