Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 58 od 58

Tema: pitanje za mame andela??????

  1. #51
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Citiraj krescenija prvotno napisa Vidi poruku
    Znala sam da je streptokok opasan, ali da je tak čest i da takve grozote radi nisam pojima imala. Ja ga imam na žalost od 2. trudnoće,i gin. mi je rekel da će bit stalno prisutan... Cure moje jako mi je žao zbog vaših mrvica malih... Ne mogu ni zamisliti kak vam je. Čitam vas i suze mi samo idu......
    Nemoj se plakati radi nas,nego budi sretna zbog sebe!! Isvoje 3 mrvice!! Samo se cuvaj i nedaj ovim lesinarima od doktora da te otpile za bilo kaj!! Doci ce i nasi dani srece kad cemo drzati svoje mrvice u rukama i biti presretne....Nada umire zadnja!!

  2. #52

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    397

    Početno

    Držim palčeve da Vam mrvice stignu čim prije i budu zdrave i živahne. Pusa curke i držite se.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    478

    Početno

    I ja čekam PHD. Od jučer. I ne nadam se ničemu. Moja beba je bila mrtva već 2 tjedna. Imam predivnu prijateljicu patologicu, koja mi je objasnila: Čak i da je samo 1 dan mrtvo, priroda se brzo pobrine za svoje greške pa u mnogim slučajevima nema načina saznati što se dogodilo.
    Tako da, ne hvatajte se za taj nalaz, napravite pretrage koje možete i molimo se svi dragom Bogu da se više ikad ne ponovi!

  4. #54

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    363

    Početno

    I moja bebica u PHD nalazu je bila zdrava...nisam ni ocekivala nista od nalaza.Sad sam u 13tj trudnoce,nalaze briseva dizem ovaj tj,nadam se da ce biti ok,mada vidim po postovima zena nije to garancija,ali nekako...osjecam da ce ova trudnoca proci u redu.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    478

    Početno

    Jučer sam dobila i službeni phd. Zdrav bebać. Oko vrata i desnog ramena omotana pupkovina. Gušenje. Glupi nesretni slučaj!!!

  6. #56
    nina70 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    1,123

    Početno

    carmina burana, žao mi je. Ni sama ne znam što je gore! Izgubiti zdravu bebu i imati u glavi 1000 zašto ili bolesnu bebicu pa biti u strahu hoće li slijedeće biti zdravo? Teško je i strah će biti prisutan u svakom slučaju

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    45

    Početno

    Čitam i tužna sam zbog svih vas, sebe... Moja priča je završila ( ili počela) prija 7 god. Datum ne pamtim točno (namjerno ga nisam željela upamtit i uspjela sam). U 32.tj mors fetus in utero, nakon sarlaze u 27.tj. Phd je raden jako dugo (vise od mjesec dana) patolog je napisao da se radi o fetusu "mongoloidnih crta lica" uzrok se ne spominje, kao da je to to. Neovisno o ovom nalazi na Rebru je raden cito-genetski nalaz, kariogram uredan. Šok. Dr je na moj upit kada sam mu donijela taj nalaz šutio, ni riječi. Tražio je taj nlaz, koji sam dobila na kućnu adresu, nisam mu ga željela predati. Isto tako ta bolnica mi nije željela dati čak ni fotokopiju njihovog phd. Već tada mi je bilo jasno da se dogodilo nesto sto je bolje zataskati. Razmišljanja sam o tužbi. Danas znam da je ovako bolje, imam djecu zahvaljujući predanim i strucnim liječnicima. Danas znam da se sarlaze ne rade u tim tjednima, pogotovo ne bez cervikalnog brisa koji je uredan i ne bez dobre doze antibiotika nakon zahvata. Danas znam da je moj Dr pogriješio i da je uobičajena praksa da patolog pokrije takvu situaciju.

  8. #58
    nina70 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    1,123

    Početno

    Fimo, strašno je što na tako odgovornim mjestima rade svakakvi ljudi i što mogu mirno spavati nakon što su nekom zauvijek promjenili život. Srećom imaš dvije male srećice zbog kojih vrijedi živjeti i preživjeti

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •