Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 53 od 53

Tema: Ostavljeni od prijatelja kada nam je najteze... :(

  1. #51

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    ajme hvala ti do neba divna si zaista
    bas se toga i bojim da ne zaglavimo u tom svijetu i ne daj Boze slomimo u komadice,jer zaista ovakav tempo trosi ljubav i strast brzinom munje a to nikako ne zelimo,i da u pravu si sto se promjena tice,ali se prvo moram skloniti od svih koji su trudni ili imaju bebe(starija me djecica ne uznemiruju )a onda poraditi na ambijentu,unijeti neke promjene i opet biti ona stara ja puna zivota,kako mi je uzasno trebao neko sve to reci da se pokrenem

  2. #52
    Patik_moj <3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    283

    Početno

    kako mi je uzasno trebao neko sve to reci da se pokrenem
    Znam ja biti i groblja ako te to pokrece Nazalost, trudnica i malih beba koje nas podsjecaju na nase gubitke ce uvijek biti...Zato kreni vec sada sa promjenama. Jer svaki trenutak propustene strasti za mene je jedan nepovratni trenutak...mislim kad se strast ugasi, onda se gasi lagano sve. Razumijem da mnoge mame imaju problema s tim, ponovno se opustiti i uzivati. Meni je isto bila blokada poslije poroda, 10 tjedana mu nisam dala da me takne :D a onda kad sam si rekla da Patrickova smrt nema nista sa tim, da je to nesto sto se samo nas dvoje tice, opet sam bila ona stara. Naravno, uvijek znaju misli odlutati u sred frke, ali raznim vjezbicama i knjigama se daju i te prepreke prijeci. Ja sam nama za drugu godisnjicu braka kupila jednu super knjigu, gdje medju ostalom je opisana i spajanje energije i nekih tona ostalih elemenata za vrijeme vodjenja ljubavi. I stvarno, zbilja je svaki put uz tu knjigu bilo nesto posebno. Posebne tehnike disanja, posebne masaze...zbilja spaja par. E sad, naisla sam na razna misljenja sto se tice takve literature...najvise je onih koji me gledaju kao ludjakinju i sexualnog manijaka, ali eto, meni je sex vazna komponenta u braku i kad je vec izvor uzivanja, zasto ne bismo iskoristili taj izvor? A za pocetak mozete poceti i sa manjom pauzicom...jedno tjedan, dva...mozda sa nekim masazama i mazenjem u medjuvremenu, ali bez sexa,...mozda se na taj nacin vrati ona sakrivena strast i zelja...

    Ja sam sebi obecala, da dok ne vratim nasu vezu na ono stanje koje smo imali pred planiranja prve trudnoce, ne zelim uopce ici na drugu trudnocu...bas zbog tog jer se bojim, da se slucajno opet desi nesto ovakvo, mislim da nasoj vezi ne bi bilo spasa...covjek to odvajanje jednog od drugog jedva i zamjeti. Zato je najbolje stare rane zacijeliti i onda krenuti dalje.

    Odoh ja sad predaleko, draga adal...Ali eto, uvijek mi je zao kad netko kaze da ih je bebina smrt udaljila ili unistila brak. Mislim da ih mi ili nasi partneri, ili pak oboje unistimo, time da kad dodju tu i tamo lijepi dan, da ih ne iskoristimo, nego pustimo se i time tonemo jos dublje!

    Ajmo, sad akcija!!

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    hehehhehe da da idemo lagano u akciju,unijeti promjene i opet zivjeti jedno za drugo a onda ce doci i beba a tebi draga

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •