Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: ALERGIJA NA AMBROZIJU

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    135

    Početno ALERGIJA NA AMBROZIJU

    Zanima me da li neka od vas koje redovno koristite homeopatske pripravke imate kakvih iskustva u liječenju alergije!!
    Luka mi je od ove godine alergičan na ambroziju i lupa ga opako pogotovo u večernjim satima!!
    Trenutačno smo na terapiji Rinolanom i nazalnim sprejom Flixonase,no meni se čini da to niš ne djeluje!!!!
    Najviše ga muče okice koje mu znaju biti jako naotečene,svrbe ga ,suze mu ,a ispod očiju podočnjaci ko da je ružio noćima!!!
    Sada se nadamo da će ubrzo svemu doći kraj,ali bi voljela znati ima li neki pripravak koji bi mu mogao pomoći za ubuduće!!!
    Ajmo cure,svaki savjet je dobrodošao!!!!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    69

    Početno

    Homeopatija će donijeti poprilično olakšanje, ali ne i izliječenje...bar je tako u našem slučaju... Taman razmišljamo o promjeni homeopata...čuli smo za jednu odličnu doktoricu - ako te zanima pitaj na pp .

  3. #3

    Početno

    U Crikvenici jedna liječnica, navodno otorinolaringolog, liječi (opet navodno) promjenom potencijala staničnih membrana. Kura liječenja je skupa, pa me zanima ima li netko od vas kakvog osobnog iskustva s tim liječenjem

  4. #4
    dorena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Crikvenica
    Postovi
    470

    Početno

    ja sam inace iz crikvenice, moj sin je alergican na masu inhalatornih alergena (bio!?). isli smo kod te doktorice, bili na toj biorezonantnoj terapiji koja nam je rijesila sve probleme! isli smo na to 5 mjeseci, ali se vec nakon mjesec dana nisu pojavljivali nikakvi simptomi. inace, od silnog curenja nosa, prije toga je bio u godini dana 9 puta na antibiotiku jer bi se zakompliciralo. eto, ta je famozna doktorica (koja je usput i super kao covjek) nama rijesila sve probleme vezane uz alergiju!
    inace jos i da to recem, isli smo 1-2xtjedno, svaki put placali 200kn, ali mi nije zao ni jedne lipe.
    kad pogledas, nije skupo ako je funkcionalno. do sada bi na curenja nosa i papirnate maramice potrosili sigurno i puno vise, a jos vidis da dijete normalno zivi.

  5. #5

    Početno

    Drago mi je da imate tako dobra iskustva s navedenim liječenjem. Nadam se da ću se osobno u to uvjeriti. Hvala.

  6. #6
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno Re: ALERGIJA NA AMBROZIJU

    Citiraj mamatanja prvotno napisa
    Trenutačno smo na terapiji Rinolanom i nazalnim sprejom Flixonase,no meni se čini da to niš ne djeluje!!!!
    I ja sam alergicna na ambroziju, i ovi lijekovi su ti super kombinacija.. Malo teze kad je alergija vec pocela, ali ako pocnes malo prije alergije i nastavis dok ne prestane cvjetat - super! Isprobala sam i Claritin i L.. L... L nesto, ne mogu se sjetit - Rinolan je najbolji, pomoci ce mu i kod ociju (inace mazati/kapati Dexametazon Neomicin masti/kapljice, meni je pomagalo).


    Drzite se!

  7. #7
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno Re: ALERGIJA NA AMBROZIJU

    Citiraj plavaa prvotno napisa
    Isprobala sam i Claritin i L.. L... L nesto, ne mogu se sjetit
    LETIZEN

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    135

    Početno

    Obavili smo prošli mjesec ponovo sva testiranja i rezultat je:
    Breza,lijeska 3+++
    Ambrozija 5+++
    Uglavnom od kraja siječnja idemo na terapiju sa Flixotide a dokad pitaj Boga!!
    Da,bitno je početi uzimati terapiju prije doba cvatnje alergena da se kao tijelo može obraniti kad dođe frka!!!!

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    A fino su se rasporedili...
    možda ćeš uspjeti otpauzirati negdje 5-7 mj., ako nema alergiju na trave.
    A onda do 10. mjeseca.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •