Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 58 od 58

Tema: Sa Tesicem protiv steriliteta

  1. #51

    Početno nova...

    Pozdrav svim, ja sam nova na forumu....ali dugo "virkam"
    Imam iskustva sa cajevima Tesica, ali nisam bila kod njega....bas sam se spremala otici, kad je moja mama saznala od jedne svoje prijateljica koja je isto bila kod njega (i zatrudnila je) recept, i hajde rekoh da probam sa tim receptom pa cu onda otici ako nista ne bude....i stvarno, poceli smo piti i ja i MM tu terapiju koja se sastoji iz tri caja: caj od zdravca, kadulje koji se piju zo i caj od maticnjaka ujutro i navece po solju....maticna mlijec, mi smo pili kapsule ujutro inavece po jednu i tri puta po 15 kapi propolisa....i nakon 2 godine pokusaja....ja ostala trudna.....ali nazalost sam imala spontani u 10-oj nedelji...to mi se desilo prije 20 dana...sada cekam da prodju 3 ciklusa pa cemo ponovo poceti piti....i jos nesto...mene je se ukupno za citav mjesec kostalo 45E....eto toliko....

  2. #52

    Početno

    Pozdrav svima, ja sam nova na forumu ali dugo virkam.... za Tesicevu terapiju citala sam u novinama....ali kao i vi bila sam skepticna.....dvije godine pokusavamo, ali nista... radili smo neke nalaze, ali ne sve.....jer mi govore da je jos rano... i hajde rekoh da pokusam, i nazvala sam na broj iz novina, i zakazala termin....i onda mi mama cuje od jedne prijateljice za taj recept koji on obicno daje.... i poceli smo ja i MM koristiti od mog ciklusa....i sljedeci nisam dobila.....mada sam ocekivala nakon jedno tri mjeseca, eto desilo senakon mjesec....ali, imala sam spontani u 10-toj nedelji....to je bilo prije 20 dana, sad cu sacekati tri mjeseca i onda cemo opet koristiti tu terapiju...sastoji se iz tri caja...caj od zdravca, kadulje i maticnjaka....kapsule maticne mlijeci i propolisove kapi....on inace daje maticnu mlijec u teglici....koja jje jako skupa...mi smo koristili kapsule.... i sve za jedan mjesec me je kostalo 45E...eto...ja vjerujem... 8)

  3. #53

    Početno

    Pozdrav svima, ja sam nova na forumu ali dugo virkam.... za Tesicevu terapiju citala sam u novinama....ali kao i vi bila sam skepticna.....dvije godine pokusavamo, ali nista... radili smo neke nalaze, ali ne sve.....jer mi govore da je jos rano... i hajde rekoh da pokusam, i nazvala sam na broj iz novina, i zakazala termin....i onda mi mama cuje od jedne prijateljice za taj recept koji on obicno daje.... i poceli smo ja i MM koristiti od mog ciklusa....i sljedeci nisam dobila.....mada sam ocekivala nakon jedno tri mjeseca, eto desilo senakon mjesec....ali, imala sam spontani u 10-toj nedelji....to je bilo prije 20 dana, sad cu sacekati tri mjeseca i onda cemo opet koristiti tu terapiju...sastoji se iz tri caja...caj od zdravca, kadulje i maticnjaka....kapsule maticne mlijeci i propolisove kapi....on inace daje maticnu mlijec u teglici....koja jje jako skupa...mi smo koristili kapsule.... i sve za jedan mjesec me je kostalo 45E...eto...ja vjerujem... 8)

  4. #54

    Početno

    pre par godina sam prvi put uzimala Tesicevu terapiju i posle mesec i po sam ostala u drugom stanju,nazalost trudnoca se zavrsila pobacajem.
    Jedino tada nisam verovala da ce pomoci,mozda je zato i uspelo.Jos tri puta sam je koristila ali nista.O samom Tesicu nisam stekla pozitivne utiske ali sada verujem u njegovu terapiju.

  5. #55

    Početno

    pozdrav svima!
    eto i ja imam problem da ostanem u drugom stanju,ja i moj verenik pokusavamo dve godine ali nista.ja sam imala bakteriju e.coli ali sam je se resila napokon.mom vereniku je sad pronadjena hlamidija,ja jos nisam isla na analizu ali pretpostavljam da je imam.ne znam vise ni gde da idem niti sta da radim ali jos uvek imam nadu jer pretpostavljam da je ona uzrok toga pa ako je se resimo bice valjda nesto..jel ima nekoga ko je imao iskustvo sa hlamidijom

  6. #56

    Početno

    pozdrav svima!
    eto i ja imam problem da ostanem u drugom stanju,ja i moj verenik pokusavamo dve godine ali nista.ja sam imala bakteriju e.coli ali sam je se resila napokon.mom vereniku je sad pronadjena hlamidija,ja jos nisam isla na analizu ali pretpostavljam da je imam.ne znam vise ni gde da idem niti sta da radim ali jos uvek imam nadu jer pretpostavljam da je ona uzrok toga pa ako je se resimo bice valjda nesto..jel ima nekoga ko je imao iskustvo sa hlamidijom

  7. #57

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    med murom i dravom-čk
    Postovi
    96

    Početno

    jacca dobro nam došla!
    Možeš nam se pridružiti na temi Odbrojavanje gdje razmjenjujemo iskustva, a ako želiš možeš se i prijaviti na našu listu nečekalica i odbrojavalica na kojima upisujemo svoje dane ciklusa i zajedno pratimo...Uz želje da vam se što prije ostvare želje, još jednom Dobro došla!

  8. #58
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    O klamidiji imaš već pu8no topica, ukucaj u pretražnik ili odi na "Zdravlje odraslih", a i na ovom podforumu ima dosta toga.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •