Pokazuje rezultate 1 do 50 od 50

Tema: Soljenka, slana soba

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    108

    Početno Soljenka, slana soba

    Da li možda ima netko iskustva s ovom slanom sobom u Sesvetama, išla bi al me zanimaju iskustva, kak vam se čini ak je netko išao

  2. #2
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    ide moja poznanica sa djetetom, kaže da je ok.
    ako sam dobro zapamtila za nju i malu je "tretman" 80 kn.

  3. #3
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    mi idemo, ali u jednu drugu. Plaća se samo za dijete, roditelj je u pratnji. Mi smo zadovoljni- idemo jer dijete ima astmu

  4. #4
    jurisnik avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    1,112

    Početno

    Mi idemo i zadovoljna sam.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    108

    Početno

    Ma tu mi je nekak najbliže a ne znam kak je, jel ima gužve jer bi ja voljela da nas je manje obzirom mi bebica 10 mj?

  6. #6
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    pa nazovi i pitaj u kojem terminu je najmanja gužva. Mi smo vrlo često same u sobi

  7. #7
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    Ja sam isto išla s klincem koji ima astmu,ali ne u ovu sobu,odradili 10tretmana,nakon toga dobili laringitis tak da neke koristi nije bilo.Moja frendica ide redovito i veli da pomaže.Odi probaj ne može ti škodit,kod nas si mogao tražiti termin da budeš solo s klincem.

  8. #8
    jurisnik avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    1,112

    Početno

    Popodne i subotom je veća gužva. Mi obično idemo u 13 sati i uglavnom budemo same u sobi.
    Najbolje da ih nazoveš i sve dogovoriš. Kroz jutro je vlasnica tamo.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    108

    Početno

    Pitala doktoricu pa je rekla kad prestane bronhitis da možemo probat pa ćemo se naručiti. Ja mislila da je bolje dok je bolesna

  10. #10
    Bilbo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    41

    Početno

    Dizanje teme uz jedno pitanjce: mi smo bili u različitim sobama, i u svakoj su nam rekli nešto drugačije, pa sam ostala malo zbunjena...
    naime, u jednoj su rekli da je najbolji učinak ako idemo 10 puta za redom, svaki dan, a u drugoj da obavezno između svakog tretmana ostavimo po 2 dana pauze, da je to najefektnije...
    hm...šta su rekli vama? i koliko redovno, tj. često idete?

    (naša pedijatrica je rekla da umjesto toga idemo bolje u planine, dakle ne vjeruje uopće u to, tako da mi ni ona nije pomogla...)

    ..s obzirom da to i nije baš najjeftijija zabava, evo pitam, pa me živo zanima šta su vama rekli...

  11. #11
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    mi idemo 2-3 puta tjedno, ali ja bih išla i češće ali ne stignemo. U "našoj" sobi je do sada stalno buila neka ponuda s popustom, pa me 10 tretmana koštalo 300 kn ako ne i manje, ali mislim da ćemo sljedeću turu platiti po punoj cijeni.

    I planine su dobre, ali ja nemogu voziti dijete svaki dan po Sljemenskoj cesti. Ona mi je horor. Vodila bih ju gore da i dalje radi žičara

  12. #12

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Htjela bih pitati cure koje kažu da su zadovoljne, kako prosuđujete da to djetetu koristi, mislim konkretno to i to sam primjetila, nakon toliko i toliko tretmana( u komadu ili s pauzama ). Ja sam nakon prvog puta skroz skeptična, ono što je po zidovima mi izgleda ko neka vrsta žbuke a ne vrsta soli, a onaj zrak koji se upuhuje, kako mogu znati što stavljaju unutra( da li uopće je sol ili bogtepitaj što). Voljela bih da me netko od vas razuvjeri jer želim vjerovati da to pomaže, to mi je samo još jedan u nizu slamki za koju se hvatam jer djetetovo stanje se ne mijenja. On trenutno kašlje i na ventolinu je.

  13. #13
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    mi nismo išli u soljenku nego u 1 slanu sobu u vrbovcu
    ja sam vidjela prvo po sebi...da sam nakon prve terapije već lagano prodisala na nos (ja rijetko kad mogu disati na nos)
    a kasnije i na malome
    išli smo 10 terapija svaki dan, po 20 minuta - ja sam išla kao pratnja s njim.
    prije toga je svaki mjesec bio bolestan, prehlađen, šmrkav, konjuktivitis pod obavezno
    nakon tih tretmana počeo je iskašljavati sluz i nakon 3-4 dana i jako curiti iz nosa (čistio se)
    i evo nakon 2 mjeseca on nema dana izostanka iz vrtića (puj puj puj da ne ureknem)
    planiram ga ovesti još koji put prije nego rodim,čisto da si malo ojača imunitet prije zimskih viroza

    što se tiče soli koju upuhuju,jel prava il ne,- probaj obiznut usnice nakon toga pa ćeš vidjeti jel su slane (il lizni zidove) hehehe šalim se malo

    a možeš i pitati prije terapije da ti pokažu (znam da je na nekoj drugoj temi netko sa foruma rekao da je dobio tu sol i doma za inhaliranje)

    u svakom slučaju, nama je pomoglo i što se tiče atopijskog dermatitisa.....

  14. #14

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Osjetila sam ja slano kad sam se obliznula, no muči me kvaliteta te soli. Dijete mi danas kašlje strašno i to suho, a trebao bi iskašljavati. Zanima me ako je netko išao u više slanih soba da li je primjetio razliku u toj soli i uopće u tome kako se osjećao. Netko je spominjao medicinsko osposobljeno osoblje, ne želim nikoga vrijeđati ali osoba na koju smo mi naišli mi nije izgledala ni približno tako.

  15. #15
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    a gle,ako ti nisi zadovoljna, promjeni sobu ako imaš tu mogućnost.
    doduše,svako dijete/osoba je drugačije pa netko reagira prije,netko kasnije a netko uopće
    ja govorim iz svog iskustva, stvarno nemam zamjerki, ja sam u d.selu a išli smo u vrbovec svaki dan na terapije, jer em je provjereno stručno osoblje, em imaju knjižicu s evidencijom (nakon nekoliko posjeta, dobije se terapija gratis,pa imaju popuste, dane otvorenih vrata,sad su za sv.nikolu imali besplatno terapije za klince i tak) ne reklamiram nikoga al u današnje vrijeme,svaka ušteda puno znači....
    s tim da sam ja svaki put išla samo kao pratnja s malim,znači plačala sam terapiju samo za njega, uvijek smo bili sami u sobi,on se igrao,zabavljao i najbitnije pomoglo mu je.
    najpametnije uloženi novac do sad....
    stvarno,ako ti nisi zadovoljna,ako se ne osjećate ugodno, promjeni (ako možeš) slanu sobu
    i nadam se da će djetešce uskoro biti bolje!
    sretno!

  16. #16

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Prešli smo u drugu slanu sobu, i osim što je jeftinija, u ovoj se osjećam puno bolje. Ne mogu ništa reći o rezultatima jer smo u trenutku polaska bili na ventolinu tako da ipak njemu pripisujem poboljšanje, no tko zna. Ipak bih joj dala još jednu šansu, ali nisam pametna kada da ponovno nakon 10 dnevnog tretmana idemo, da li potpuno zdravi ili kad opet krene kašalj? Gđa tamo je rekla da bi u principu djelovanje trebalo potrajati do proljeća no da ako želimo možemo doći i prije jer da slane sobe nikad ne može biti previše, da ona svoje dijete u trenucima virozestavlja svako malo. Usput i ta me info pokolebala jer ako njeno dijete koje praktički živi u slanoj sobi svako malo ima viroze , što mi to govori, ili gledajući pozitivno , ima "samo " viroze.

  17. #17
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj CAPPY prvotno napisa Vidi poruku
    Prešli smo u drugu slanu sobu, i osim što je jeftinija, u ovoj se osjećam puno bolje. Ne mogu ništa reći o rezultatima jer smo u trenutku polaska bili na ventolinu tako da ipak njemu pripisujem poboljšanje, no tko zna. Ipak bih joj dala još jednu šansu, ali nisam pametna kada da ponovno nakon 10 dnevnog tretmana idemo, da li potpuno zdravi ili kad opet krene kašalj? Gđa tamo je rekla da bi u principu djelovanje trebalo potrajati do proljeća no da ako želimo možemo doći i prije jer da slane sobe nikad ne može biti previše, da ona svoje dijete u trenucima virozestavlja svako malo. Usput i ta me info pokolebala jer ako njeno dijete koje praktički živi u slanoj sobi svako malo ima viroze , što mi to govori, ili gledajući pozitivno , ima "samo " viroze.
    Mi smo bili na kompletnom tretmanu (10+2 termina za redom) negdje u rujnu, a od tada idemo 1x tjedno. Dobro je, djeca su zdrava kako već dugo nisu bila. Da se razumijemo, nije to čarobni štapić, moj mlađi je na tafenu u zimskim mjesecima, ali ventolin nismo trebali već dugo duuugo.

    Kažu da je u slanoj sobi teško dobiti virozu jer tamo zbog te soli virusi i bakterije ne opstaju, ali krećemo se i izvan slane sobe veći dio vremena. Ono što je gđa mislila reći je da dijete nije dobilo ni jednu bakterijsku upalu i da je vjerojatno izbjeglo antibiotik. Tako je i kod nas, s tim da mi nismo imali ni viroze. Osim toga, mužu se popravila situacija sa sinusima (on češće ide s djecom nego ja). Rekli su nam da bi bilo bolje da mlađeg sina (alergijska astma) dovoditi 2x tjedno dok je bolest u fazi mirovanja, ali ne stignemo. Pokazalo se da je i ovaj 1x tjedno dovoljno.

    Doduše, iskustva su različita - susjeda čiji sin isto hodočasti na Srebrnjak kaže da je njenom sinu slana soba kao sveta voda - nit šteti nit koristi, tako da je to vjerojatno isto individualno. Nama je za sada ok. Napravit ćemo malu pauzu jer fizički ne stignemo sada oko blagdana, ali nedavno nam je otvorena slana soba u susjedstvu, pa razmišljam o tome da djecu pošaljem nek idu sami, nisu više tak mali da ne bi mogli. Vidjet ćemo...

  18. #18
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    CAPPY žalim vam puno sreće i da će vam pomoći....

    možeš dijete,ako je zdravo, odvesti 1-2 puta tjedno tamo ,čisto da malo ojača a onda ako dođe do pojačanog kašljanja voditi češće....

  19. #19
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    cappy u kojoj ste sad sobi?

  20. #20
    jurisnik avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    1,112

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    cappy u kojoj ste sad sobi?
    Jeste li do sada išli u soljenku u sesvetama ili neku drugu slanu sobu? Može i na pp.

  21. #21
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    mi smo išli u 1.na malešnici, i sad idemo u Nacl na Knežiji

  22. #22

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    cappy u kojoj ste sad sobi?
    U Vel.Gorici

  23. #23

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Citiraj Lucas prvotno napisa Vidi poruku
    CAPPY žalim vam puno sreće i da će vam pomoći....

    možeš dijete,ako je zdravo, odvesti 1-2 puta tjedno tamo ,čisto da malo ojača a onda ako dođe do pojačanog kašljanja voditi češće....
    Tako sam i planirala.

  24. #24
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,325

    Početno

    Možete mi koju sobu preporučiti u centru Zg-a? NA PP molim. Hvala
    Posljednje uređivanje od mašnica : 01.02.2012. at 23:08

  25. #25
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ja sam od lijecnika cula preporuku za samo dvije slane sobe u zg, onu u medvedgradskoj i u derencinovoj
    u ovu zadnju smo lani vodili sina
    ove godine ide u slanu kapsulu
    Posljednje uređivanje od ivarica : 01.02.2012. at 23:18

  26. #26
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    ivarica, slanu kapsulu u Heleni ili negdje drugdje?

  27. #27
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    I mi imamo dobro iskustvo s Derenčinovom. Tamo smo išli prije nego se nedavno otvorila nova slana soba u susjedstvu, ali to nije u centru.

  28. #28

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam od lijecnika cula preporuku za samo dvije slane sobe u zg, onu u medvedgradskoj i u derencinovoj
    u ovu zadnju smo lani vodili sina
    ove godine ide u slanu kapsulu
    Koji su bili argumenti tog liječnika ? Kako znati koje su dobre ?

  29. #29
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj CAPPY prvotno napisa Vidi poruku
    Koji su bili argumenti tog liječnika ? Kako znati koje su dobre ?
    halogenerator kojeg koriste

  30. #30
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    ivarica, slanu kapsulu u Heleni ili negdje drugdje?

    čiji je hologenerator u derenčinovoj i kaptolu.

    tam gdi mi idemo na knežiji je iz Madžarske. Halomed ( nisam ziher dal se tak piše, ali javim u subotu)
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 02.02.2012. at 14:05

  31. #31
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    ivarica, slanu kapsulu u Heleni ili negdje drugdje?

    čiji je hologenerator u derenčinovoj i kaptolu.

    tam gdi mi idemo na knežiji je iz Madžarske. Halomed ( nisam ziher dal se tak piše, ali javim u subotu)
    nemam ti ja pojma, nisam ja strucnjakinja za halogeneratore, mozda davor je
    mozda estonija?

    sori, nisam odgovorila, da, slana kupola u heleni

  32. #32
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    i kak mu je ( onaj u heleni je iz estonije) moj klinjo bu išal tak krajem mjeseca po preporuci dermatologice, ste u studiji ili plačaš

  33. #33
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ne znam, prosle godine je imao ciklus 12 tretmana, jel bilo bolje ili nije ne mogu reci, on ima svake zime najmanje jedan astm. napad pa ga ni tad nije zaobislo
    ali sad smo u studiji pa ce mu pratiti ima li poboljsanja u spirometriji
    dotad ne mogu nista reci, nije nesto sto se kod njega moze vidjeti

  34. #34
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    prošle godine ste išli drugdje,ovo u heleni je novo kaj ne?

    A kod kojeg pulmologa idete, vam je on dal preporuku ( naša pulmologica iz Klaićeve nije u toj kombinaciji)

  35. #35
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    lani smo bili u derencinovoj, ako je to ono kraj inine zgrade (sad me peterlin zbunila jer je meni to dovoljno centralno )

    nismo trazili preporuku ili misljenje pulmologa
    ovo nekako drzim da ako je uz terapiju, ako ne moze koristiti ne moze ni stetiti

  36. #36
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    onda ste platili pregled u heleni, ak da kolko je došel?

  37. #37
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    onda ste platili pregled u heleni, ak da kolko je došel?
    300 kuna pregled
    200 kuna spirometrija tj. ventolinski test

  38. #38
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    a kolko ste terapija dobili i kak ćesto imate kontrole.kolko dugo ste čekali i kad počeli.

  39. #39
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    dobili 14 terapija
    mislim da nismo nista cekali, tj problem je bio taj sto su nakon pregleda pocinjali skolski praznici pa smo s terapijama poceli tek kad se vratio
    mm hendla taj dio, ja ti pojma nemam ni koliko su puta dosad bili, koliko je ostalo, prebacila sam to na njih dvojicu

  40. #40
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    moj klinjo je dobil od 12-20 komada, ali bu počel tek krajem veljače početkom ožujka, do tad bu išal skupa s drugim klincima na knežiju

  41. #41

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Što mislite, koliko dugo treba biti uporan s tom slanom sobom. Nama je danas 20.tretman, prvih 10 u komadu, a ovaj ostatak s malim rupama, jednom zbog temperature, a onda je bilo sve ok pa rekla žena da dođemo opet kad će kašljati, što je sad. Ne vidim neki napredak pa ne znam da li da idemo i dalje,jel bi se do sad pokazali pozitivni učinci ili mi spadamo u one kojima to ne pomaže.
    Usput, jel netko zna koji halogenatori slove kao dobri da znam provjeriti kakav je ovaj naš.
    Ivarice, jesam dobro shvatila da je vas pulmolog uputio na haloterapiju. Ako ti nije teško, može par detalja o tome.

  42. #42
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj CAPPY prvotno napisa Vidi poruku
    Ivarice, jesam dobro shvatila da je vas pulmolog uputio na haloterapiju. Ako ti nije teško, može par detalja o tome.
    nije, sami smo posli

  43. #43
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Mi smo prošle godine 4 mjeseca išli u medvedrgadsku - 2 do 3 puta tjedno. I ići ćemo i ove, ali još nismo krenuli. čekam da se simpromi pojačaju i odmah pravac Medvedgradksa- tamo nikada nije gužva a i vlasnica je jako simpatična. A i to mi je najbliža po lokaciji.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo prošle godine 4 mjeseca išli u medvedrgadsku - 2 do 3 puta tjedno. I ići ćemo i ove, ali još nismo krenuli. čekam da se simpromi pojačaju i odmah pravac Medvedgradksa- tamo nikada nije gužva a i vlasnica je jako simpatična. A i to mi je najbliža po lokaciji.
    Vi se dosta toga odradili. Jeste li vidjeli rezultate već na početku ili nakon dužeg vremena?

  45. #45
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    mi smo prošle godine uzimali puno, puno manje lijekova. sada ne znam razlog tome. Ima ih više: slana soba, polazak u školu, ulje crnog kima i općenito što je ona starija.
    Meni je na kraju već dosadilo, a bome i njoj odlazak u sobu, tako da imam još nekoliko neiskorištenih termina. Baš moram nazvati i pitati vrijede li još.

  46. #46
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

  47. #47

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    sesvete
    Postovi
    13

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    300 kuna pregled
    200 kuna spirometrija tj. ventolinski test
    u principu znači u heleni platiš 500kn što je inače cijena za 10 terapija za dijete plus po neka gratis (kako kod koga), a koliko često plaćaš pregled i ventolinski test ? mislim, ako je studija u pitanju bilo bi logično da je sve besplatno

  48. #48
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    i moje cure idu u Helenu i uključene su u studiju. Platili smo samo prvi pregled i mislim da se samo taj plaća. Unatoč tome, kad se sve zbroji, i benzin, možda bi me jeftinije došlo da idemo u slanu sobu u kvartu, ali nekako mi se više sviđa kapsula u kojoj su samo njih dvije u odnosu na slanu sobu, a možda sam u krivu i nema neke razlike
    idu zbog lanirngitisa i atopijskog dermatitisa
    Posljednje uređivanje od aishwarya : 11.02.2012. at 13:51

  49. #49
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    moj bu išal besplatno u helenu, kad se oslobodi, a za sad smo u tvojoj okolini.

    Inače na Knežiji je sad 50% na terapije, cijeli 2. mjesec

  50. #50

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    sesvete
    Postovi
    13

    Početno

    Citiraj aishwarya prvotno napisa Vidi poruku
    i moje cure idu u Helenu i uključene su u studiju. Platili smo samo prvi pregled i mislim da se samo taj plaća. Unatoč tome, kad se sve zbroji, i benzin, možda bi me jeftinije došlo da idemo u slanu sobu u kvartu, ali nekako mi se više sviđa kapsula u kojoj su samo njih dvije u odnosu na slanu sobu, a možda sam u krivu i nema neke razlike
    idu zbog lanirngitisa i atopijskog dermatitisa

    gledala sam na slikama kapsulu, jeli to ono što je oslikano s ribicama ? kako dvoje djece stanu unutra jer meni ta kapsula izgleda kao solarij ?

    mislim, onako čisto razmišljam : ja sam bila i u soljenki i stvarno sam zadovoljna , ali ne razumijem sad baš poantu te studije, ako se terapija već duže od 15 godina primjenjuje, (i sama sam htjela otvoriti slanu sobu tako da znam dosta o tome ) i ako firma Iris postoji toliko dugo zar nisu već napravljene studije ?? Pitanje je hipotetsko jer znam da jesu i da postoje i da zapravo terapija djeluje , učinkovita je i sama veliš da nema nikakve razlike u učinku čemu forsiranje odlaska u helenu ? jeftinije definitivno nije, osim onima koji stanuju sasvim blizu a osim toga i u neposrednoj blizini helene ima slana soba i baš staviti besplatne terapije nekako mi nije baš.....meni osobno se čini da je ovdje ključna riječ poliklinika helena a ne studija (naplaćivanje njihovih pregleda ) .....osim toga meni je baš super kad se djeca igraju na podu u soli....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •