Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Hipnozom protiv pusenja/debljanja

  1. #1
    BP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    863

    Početno Hipnozom protiv pusenja/debljanja

    zanima me da li je netko probao hipnozom rijesiti neki problem, nedavno se pisalo da je nas ministrar poljoprivrede nakon tretmana prestao pusiti
    e sad, mene interesira da li se hipnozom moze rijesiti ili bar pripomoci kod mrsavljenja odnosno ne uzimanja slatkog s obzirom da je i dijabetes u pitanju?

  2. #2
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Ovako.... napisat ću ti 2 iskustva mojih bliskih osoba i svoje:

    Otac- 2006 otišao na hipnozu u Poreč kod dr. Rauša - ne puši odtada, nikada više zapalio nije..
    Mama. 2007 - ista stvar

    Ja- 2007 - nula bodova, nisam imala pravilni kotačić u glavi za prestankom pušenja...

    Njegova hipnoza se sastoji u polaganju ruku na ramena, tvojeg ležanja u stolici u nekoj mračnoj sobi, i njegovoj priči kako je cigareta štetna po zdravlje...traje 20tak minuta..

    Tada mu je uspješnost bila: 78 % pacijenata od prve se rješavaju pušenja 81 % od druge i oko 90 % od treće... dakle ljudi stvarno imaju volju i pravilan kotačić u svojem mozgu..

    Također je rješavao ovisnost o slatkome, ali iskreno ti ne znam reći ništa o tome... ako želiš mogu ti poslati njegov broj u pp pa da ga kontaktiraš i da se raspitaš..
    Tada je hipnoza protiv pušenja koštala 400 kuna..

  3. #3
    BP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    863

    Početno

    thanks Andyona, molim te posalji mi kontakt broj u pp pa cu ga nazvati i pitati.
    Svakako me zanima individualan pristup jer cula sam za nekog u Umagu ako se ne varam ali on naime radi grupnu terapiju...please posalji mi kontakt i hvala ti jos jednom sto si napisala svoje iskustvo

  4. #4
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Jutro BP..

    Evo šaljem... bilo bi mi drago da još netko napiše svoje iskustvo...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •