Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Uloga udruge Roda na promicanju alternativne "medicine"

  1. #1
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno Uloga udruge Roda na promicanju alternativne "medicine"

    S obzirom da upiti o ulozi Udruge nisu dobrodošli na temama podrške, otvaram novu temu u kojoj želim postzaviti nekoliko upita i nadam se da ću dobiti odgovore.
    Sama činjenica da postoje teme podrške nekonvencionalnoj "medicini" govori o afirmativnom stavu Udruge o nekonvencionalnoj "medicini".
    Također, činjenica da se na forumu Udruge sankcionira pisanje negativnih stavova o aletrnativnoj "medicini", a neki se postovi i brišu, tj. cenzurira se sadržaj na tim temama, dodatno ukazuje na to da Udruga promiče alternativu, iako se sankcioniranje zbog postova i cenzuriranje postova koji govore negativno o alternativi provodi pod raznim isprikama poput "neprimjereni nivo komunikacije", "omalovažavanje" i slično.
    Iz ovog zapažanja logično proizlazi pitanje o mandatu Udruge.
    Stoga molim da mi se odgovori je li ova Udruga ima u svom programu promicanje alternativne "medicine".
    Ako ima, jasno mi je ponašanje moderatora na tim temama.
    Ako nema, molim da mi se objasni zbog čega članovi Udruge načinom moderiranja promiču alternativnu "medicinu".

  2. #2
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Ne, udruga Roda nema u svom statutu promicanje alternativne medicine. Kao što nema u statutu ni mnoge druge stvari koje dozvoljavamo na forumu, a koje su tu jer se s vremenom pokazalo da ih korisnici žele i da bi im mogle biti od koristi. Da su na forumu samo stvari koje mi promoviramo i koje imamo u statutu, na forumu bi bilo vrlo malo podforuma

    Razumijem da ovo tvoje pitanje dolazi iz ljutnje jer sam te opomenula da se ne sprdaš sa korisnicima nego da ako imaš nešto protiv da to bude konstruktivno izneseno. Samo je šteta što si ti fulao cijelu poantu pa zabrijao na to da nisi smio ništa kontra reći. Kao što sam ti pojasnila na pp, ne dozvoljavam(o) ulete s visoka, sprdanja bez obzira jel tema bila odgoj u vjeri, dojenje, kupovanje plastičnih boca, alternativna medicina ili sasvim nešto deseto.

    Barem otkad sam ja admin, inzistiram oduvijek na konstruktivnoj raspravi jer se samo u takvoj može nešto naučiti i "druga" strana nešto novo čuti. Sprdanje s bilo kojom temom nije dobrodošlo jer navlači druge provokacije na sebe i svađu, a to neću nikada podržati kao oblik komunikacije na ovom forumu.

    Nadam se da sam odgovorila na tvoje pitanje. Ukoliko ti je potrebno dodatno pojašnjenje, slobodno mi se obrati na pp, ili ukoliko zahtjevaš odgovor s više instance od mene, slobodno se obrati na naš upravni odbor. Thanks.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •