Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Iskustva sa leatrilom odnosno vitaminom b17?

  1. #1
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno Iskustva sa leatrilom odnosno vitaminom b17?

    Konkretno zanima me ako je netko koristio ampule intravenozno...kako ste ih narucili, preko koje zemlje, jeli kod nas jos u sivoj zoni, koliko dugo ih je osoba koja se lijecila koristila

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Citiraj legal alien prvotno napisa Vidi poruku
    Konkretno zanima me ako je netko koristio ampule intravenozno...kako ste ih narucili, preko koje zemlje, jeli kod nas jos u sivoj zoni, koliko dugo ih je osoba koja se lijecila koristila
    Iskustva u korištenju nemam, ali znam da ne samo da je u sivoj zoni nego je prodaja nezakonita. Od nedavno je na snazi novi pravilnik o dodacima prehrane tako da su postrožene zakonske norme i što se bezazlenijih preparata tiče. Ne znam kako sad ampule prolaze na carini pa budi oprezna u naručivanju.

  3. #3
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Mislim da cemo ih naruciti u Slovacku pa onda prosvercati tu....ovo su vec ocajnicki potezi ali nemamo sto izgubiti.

  4. #4
    alma_itd avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    1,024

    Početno

    Citala sam o Leatrilu na nekim holandskim stranicama i tamo pise da je za njegovu ucinkovitost vazno da se uzima oralno a ne intravenski,jer tek oralno prolazi onaj put kojim ga jedan enzim(zaboravila sam sad tacno koji pa da ne lupam) pankreasa razlaze na cijanid i jos nesto. Mislim da se moze nabaviti u Holandiji ilegalno naravno,vidjela sam neke sajtove na kojima ga nude,sa brojem telefona,ali nisam zvala(hvala Bogu nije mi trebalo). Vjerujem u njegovu djelotvornost i pratim temu.

  5. #5
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Tata mi je u terminalnoj fazi karcinoma. Onkologica ga je poslala kuci da umre. Na nase pitanje za B17 samo je odmahnula glavom ali ljecnica opce prakse je rekla da pokusamo nabaviti ampule pa da cemo mu staviti u infuziju. Jer vise ne prima nikakvu terapiju osim morfija za bolove. Uz B17 trebas biti i na posebnoj dijeti samo ne znam ima li on za to snage jer se vec dvije godine bori s karcinomom i naravno prepolovio se. Ako uspijem nabaviti sigurno idemo sa terapijom koja traje 21 dan.

    Nabavili smo i ono ilegalno ulje za ublazavanje bolova i to mu stvarno pomogne. Ne mogu vjerovati da smo toliko zatucana zemlja da nismo legalizirali kanabis u medicinske svrhe nego se moram tresti kad idem u nabavku i moliti Boga da sam uzela dovoljno kvalitetnu i cistu stvar.

  6. #6
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno


    Jooj
    Nemam pametan savjet, samo :hug:

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  7. #7
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    leatril ili amigdalin nije vitamin. nego po svom sastavu cijanid. i kolikogod teska situacija bila nikom do koga mi je stalo ne bih dozvolila koristiti ga

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    leatril ili amigdalin nije vitamin. nego po svom sastavu cijanid. i kolikogod teska situacija bila nikom do koga mi je stalo ne bih dozvolila koristiti ga
    Nije baš tako. Amigdalin je po sastavu L-mandelonitril-b-glukuronska kiselina, ne pripada vitaminima i nije esencijalna za čovjeka. Sadrži cijanidnu i benzaldehidnu komponentu. Enzim beta-glikozidaza uzrokuje stvaranje HCN-a čime dolazi do trovanja malignih stanica jer one sadrže dosta tog enzima. Normalne, nepromijenjene stanice taj enzim stvaraju u gotovo zanemarivim koncentracijama. Leatril, ako se koristi kao th. karcinoma treba unositi zajedno sa šećerom jer se njime hrane maligne stanice, a time uzimaju i leatril. Zato se preporuča konzumacija koštica marelice.


  9. #9
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    i dalje velim cijanid. imam blisko iskustvo s takvim "liječenjem" i nadam se da ga neće nikad legalizirati

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    i dalje velim cijanid. imam blisko iskustvo s takvim "liječenjem" i nadam se da ga neće nikad legalizirati
    Koliko pacijenata znaš koji se liječe na taj način kao i na ostale, trenutno nelegalne, načine? Koliko liječnika znaš koji primjenjuju nekonvencionalne načine liječenja?

  11. #11
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    srećom, ne puno
    no postoje nelegalni i nelegalni načini

  12. #12
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    i dalje velim cijanid. imam blisko iskustvo s takvim "liječenjem" i nadam se da ga neće nikad legalizirati
    mozes li molim te malo pojasniti svoje iskustvo?

  13. #13
    alma_itd avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    1,024

    Početno

    I mene zanima.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •