Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 60 od 60

Tema: Protiv MPO zakona - slaganje email liste - JAVITE SE!

  1. #51
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    meni je legenda aleksandra mindoljevic (nadam se da nisam falila ime), koja je nakon preteskog puta zagrlila svoju ljubav najvecu, sina (mislim da se zove oleg), i koja se nikada nije ustrucavala pricati o tome. saljem joj

    takvim ljudima skidam kapu.

    a ljudima poput frisko ozenjenog ministra, koji je vjerojatno dobio tip da ode na mpo sada ili nikada, i koji ce glasati za zakon protiv svoje ceri i svih ostalih mpo beba, porucujem samo jedno - sramite se!
    danas citam da je dobio bebicu. nisam se obradovala kao sto se uvijek bebama radujem, pogotovo mpo bebama. samo sam osjecala jad i zgrazanje, sto je totalna sramota.

    ja sa stajalista nezaposlene osobe danas mogu samo cupat kosu. a nina, ivana i ostale moje poznate vrsnjakinje mogu okrenuti stranicu i u apartmanu u becu laganini odraditi sve sto treba. dok ja ne mogu dignuti ni kredit jer nisam kreditno sposobna. hocu reci, pricanje o mpo je privatna stvar svake osobe. ali ne mogu razumit da ne suosjecas sa ljudima koji prolaze iste muke ko ti.

    ja spadam u 5% low respondera, i sta bi sad trebala ne podivljat na zakon koji brani zamrzavanje jer ja ionako reagiram hdz-ovski, sa 2-3 js??? pa ludim, ricem i vicem okolo zbog svih vas, mojih junakinja, koje odreagiraju normalno ili cak bolje, i kojima se to uskracuje. zato ne kuzim celebritije koji sute o tome.

    ali svak ima svoj modus operandi, pa mi je bolje da zakljucim ovaj ionako predugi i lagano offtopic post i zapalim jos jedan cigar.... mogu se komodno propusavat koliko hocu, do postupka necu doci zbog milinovica, a bebu prirodno ne mogu dobit.... nije me vise za nista briga

  2. #52
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    62 adrese! :D ajmo jos!!!!

  3. #53
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    pino

  4. #54
    philipa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    156

    Početno

    Pino,imaš i moju..

  5. #55
    Šuška avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    318

    Početno

    I moju

  6. #56
    Lidali avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    706

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa
    meni je legenda aleksandra mindoljevic (nadam se da nisam falila ime), koja je nakon preteskog puta zagrlila svoju ljubav najvecu, sina (mislim da se zove oleg), i koja se nikada nije ustrucavala pricati o tome. saljem joj

    takvim ljudima skidam kapu.
    (
    Meni se pak ona jako zamjerila kad je svojedobno izjavila (svojim rijecima prepricavam njenu izjavu) kako joj je najgore u cijeloj njenoj borbi bilo vidjeti majke koje su nakon uspjesnog MPO na VV dosle pokazati svoju djecu...

    Meni osobno je to uvijek bio poticaj vidjeti i cuti - to mi je davalo snage i vjere da cemo mozda i mi jednom uspjeti.

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,143

    Početno

    I ja sam se prijavila.

  8. #58
    Andro-gen avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    373

    Početno

    Citiraj fritulica1 prvotno napisa
    Citiraj Suncem.m prvotno napisa
    Ovo me je doslovno ubolo u oko.
    Toliko si truda, znanja, sposobnosti i slobodnog vremena uložila i i dalje ga nesebično ulažeš da je bilo kakvo ispričavanje sa tvoje strane definitivno nepotrebno.
    Svi mi ti možemo biti samo beskrajno zahvalni. Tebi, udruzi Roda i svim divnim ženama koje su se zauzele za sve nas ( neću sad nabrajati pojedinačno jer u nabrajanju uvijek nekoga mogu preskočit)
    Moram ovo potpisati.
    Potpisujem fritulicu!

  9. #59
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    hvala svima! 82 adrese! ajmo jos!!! :D

  10. #60
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    evo, i ja sam se prijavila :D

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •