Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 57 od 57

Tema: Saborskim zastupnicama i zastupnicima 17. srpnja 2009.

  1. #51
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    ja bi sada samo plakala :(

  2. #52

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    371

    Početno

    što reći

  3. #53

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    44

    Početno

    super tekst

    samo bi nadodala da je vrijeme da se uplaši žena jer one ipak čine 51% biračkog tijela. I nadam se da neće ovo zaboraviti do sljedećih izbora!

  4. #54
    dim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    161

    Početno

    Ovog nam trenutka preostaje samo zaigrati njihovu igru, a to je pokušati ih "ucijeniti" brojkom koja sigurno više neće glasati za njih. Štoviše ta brojka nije samo onih cca 200 tisuća parova koji imaju problema sa začećem djeteta. Ta brojka je sada uvjećana za cjelokupne naše obitelji. A to je već sada popriličan broj. Ovo je off topic ali treba znati da je u HR velik broj nezadovoljnih i ako svako iz svog sektora "eksplodira" moglo bi biti svega. Ja osobno znam da je najvrelije u poljoprivredi gdje zaobilaze pregovarače i ljudi uzimaju pravdu u svoje ruke. Pa k tome dodajte pušaće, privrednike, učenike, studente i imamo seljačku bunu.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Uf ruka me boli od tipkanja i imam hrpu otvorenih prozora, ali najžešći mail ću svakako uputiti HSSu koji su perfidno sa smiješkom i dignutim prstom u zrak gospođe Anić Ledinski obmanuli javnost putem TVa, svojim ostankom u sabornici osgurali cijeloj naciji veliku nepravdu.
    Gospođi Kosor ću pak sugerirati da se krumpir salata ne radi tako kako je ona zamislila, ovaj vrući krumpir nije ni ogulila a već ga je stavila u zdjelu namijenjenoj EU!!!

  6. #56
    pčelica2009 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Sl.Brod
    Postovi
    1,057

    Početno

    Baš me zanima da li je njezin sin kada je navršio 18 god. krenuo u potragu za taticom?

  7. #57
    duga30 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    85

    Početno

    Ovo je sve katastrofa! Čitam i ne znam šta bi uopće mislila niti napisala! Iako je zakon izglasan i nismo uspjeli (barem ne za sada) mislim da bi trebalo zahvaliti ljudima koji su nam i danas pružili potporu. Prije svega HVALA RODI, HVALA Sdp-u, Hns-u, Ids-u, Hdssb-u, Hsls-u, Igoru Dragovanu, Ivanu Čehoku i svima ostalima koji su prvenstveno bili ljudi s osjećajima i razumijevanjem!

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •