Pokazuje rezultate 1 do 18 od 18

Tema: HVALA VAM MINISTRE MILINOVIĆU...

  1. #1
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno HVALA VAM MINISTRE MILINOVIĆU...

    ...što se donijeli jako "dobar" zakon koji je itekako riješio MPO u Hrvatskoj.

    Hvala Vam što je na odjelu na kojem se ja liječ sve veći i veći broj žena u suzama.

    Hvala Vam što se dopustili da nas kljukaju opasnim i vjerojatno kancerogenim hormonima, a da pritome nemamo apsolutno nikakve reakcije.

    Hvala Vam što se što ste ograničili oplodnju na tri jajne stanice
    mi uzeli svaki nadu za roditeljstvom iz postupka u Hrvatskoj, jer zbog Vašeg zakona primamo lošu stimulaciju koja ne rezultira jajnim stanicama.

    Hvala Vam što su liječnici zbog tog ograničenja prisiljeni davati nam slabiju stimulaciju, koja posebno pogađa parove s muškom neplodnosti, jer im se od tri stanice ne oplodi ni jedna.

    Hvala Vam što smo prisiljene u tako delikatno trenutku kao što je transfer našeg ploda razmišljati gdje je nestao ostatak naših jajnih stanica ili, što je još gore, embrija.

    Hvala Vam što se zabranili smrzavanje embrija pa se sad naša djeca, kako ste ih vi nazvali, a koju mi već u tom trenutku neizmjerno volimo, doslovno uništavaju, usmrćuju, bacaju i bez iznimke (doduše, priča se o iznimka u nekim klinikama, ali te se ne boje kontrole).

    Hvala Vam što sam sad u vjetar bacila jedan postupak financiran od HZZO jer zbog male stimulacije nemam jajnih stanica.

    Hvala Vam što se niste pobrinuli da educirate i nabavite medije za zamrzavanje jajnih stanica, što se također odredili ovim zakonom, barem ne na svim klinikama, što nas također dovodi u neravnopravan položaj sa zakon koji ste Vi, kao ginekolog, potpisali.

    Hvala Vam što ću zbog Vas ponovno biti na stolu za punkciju i proći tu agoniju.

    Hvala Vam što me tjerate iz Hrvatske u kojoj redovno i pošteno plaćam porez, u kojoj se istodobno ne mogu pravedno liječiti, jer ste mi Vi to zabranili zakonom



  2. #2
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    nastavite niz, ili nek moderatorice obrišu, morala sam to izbacit iz sebe!

  3. #3
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    ksena draga moja šaljem ti jedan ogroman .

  4. #4
    gupi51 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    542

    Početno

    Bravo Ksena. Zbog ovih razloga ja niti ne pokušavam na postupak u Hrv. Ne pada mi na pamet biti pokusni kunić, niti razmišljati gdje će završiti višak jajnih st. Šanse da bi bile zamrznute su minimalne jer medij je ipak preskup. A tko smo mi da se na to troše novci, a nema sredstava ni za najosnovniji materijal? Pa neke Klinike do sada nisu zamrzavale niti blastociste, a kamoli da će sada početi j.s.
    Žalosno.

  5. #5
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    Draga Ksena ja sam zbog istih razloga odlučila odustati od postupaka u Hravtskoj i dok se god zakon ne promijeni niti jedna naša klinika me neće vidjeti!

    I FEEL SLOVENIA

  6. #6
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Ja mu se nemam potrebu bas na nicemu i za nista vise zahvaljivati...
    Slovenija je sljedeca stanica u mom MPO zivotu, tamo cu vjerojatno imati potrebe nekom zahvaliti nesto, a ovaj muljator ce dobiti od mene samo jos jednu razglednicu u nizu svoje sramote.

  7. #7
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    ksena potpisujem te u potpunosti...
    iako taj nečovjek nije zaslužio da mu se ikad itko više obrati
    da mi je danas kad sam saznala za negativnu betu bio pred očima mislim da bi ga bez problema prebila iako sam triput manja od njega

  8. #8
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Ksena sve riječi su suvišne.

  9. #9

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    110

    Početno

    http://www.glasistre.hr/hrvatska/vijest/144930

    BHany zbog nepreglednosti i ot obrisala sve osim linkova u ovom i prethodnom postu - linkovi ostaju samo zbog toga što imaju veze s člancima objavljenim o javnoj osobi koja se spominje u naslovu topica

  11. #11
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    robert, ova dva posta su zbrkani i kopirano je sa stranice i što treba i što ne treba
    ja ću obrisati gornje postove jer se iz njih ništa ne može pročitati, ali...

    mislim da oba ova članka nemaju puno veze s naslovnim postom koji je obraćanje/revolt autorice i da su ot

    linkove inače stavljamo ovdje http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...293901#2293901 i ove vijesti su mislim već linkane na tom topicu

    ali svejedno, ako želiš, molim te stavi samo link na stranice koje želiš...tako da mogu brisati ovu zbrku gore

  12. #12
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    "Hvala vam" što ste uvijek kad ste imali priliku blatili nas roditelje koji smo začeli djecu smrznutim zamecima i iskrivljavali brojke.
    Samo da znate, kad MM smiruje i govori bebi često govori i vaše ime, mislim da ne treba pisati u kojem kontekstu. Srećom pa je ona još mala pa ne razumije, ali zasigurno je neću učiti jednog dana kao vi da "ne mrzim ali ne glasam za vas". JEr ne želim ni pomisliti da to ima veze s nekom politikom, s nekom strankom kao što to vi uvijek dovodite u kontekst. A tu i tamo čak nabacite da ste i liječnik, da se ne zaboravi. I to još - ginekolog.
    Mogu samo i opet iznova ponoviti - Sram vas bilo!
    Vjerujem samo da će moja kćer jednog dana sama razlučiti razlikovati dobro od svog zla političkog nadmudrivanja. I oprostiti vam u ime mnoge nerođene djece. Jer ja kao roditelj teško to mogu.

  13. #13
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    I da, ksena, hvala tebi (ali ovaj put ustinu hvala) što si otvorila ovakav topić. Uvijek iznova mislim da je tema o njemu istrošena, ali onda me ovakav naslov ipak ponuka da i ja napišem kako se i dalje osjećam, iako tijelom više nisam u MPO vodama.

  14. #14
    karla 1980 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    400

    Početno

    Hvala vam ministre Milinoviću... što ste mi dali priliku da upoznam prof. Vlaisavljevića (predivnog doktora i stručnjaka) i da zaboravim MPO u Hrvatskoj (jer u HR nam je dr. uzimao novce u državnoj bolnici na teret HZZO-a kada je morao doći zbog nas nedjeljom). Jadno!!!

    Hvala vam što ste nas sa svojim glupim Zakonom natjerali da odemo u SLO i tamo naiđemo na predivne doktore i sestre.
    Nadamo se da ćemo u SLO ostvariti naš san!

  15. #15
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    hvala sto financirate pjevacka meketanja vase kceri novcem iz drzavnog proracuna, a sto moja prijateljica iz zadra, koja placa uredno zdravstvene doprinose, ne moze napraviti osnovne krvne pretrage jer nema reagensa. valjda je lova za reagense zastala u gospicu i skrenula na bitnije zivotne stvari - meketanje mlade milinovicke. sramota!!!!!

    http://slobodnadalmacija.hr/Zadar/ta...2/Default.aspx

  16. #16
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Pinky obožavam tvoje postove!!!!
    I potpisujem od riječi do riječi!

  17. #17
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    ovo nije hvala, ovo je "bravo" milinovicu. poticanje na krim radnje

    HZZO poziva liječnike da pišu lažne račune

    http://www.monitor.hr/clanci/hzzo-po...-racune/27338/

  18. #18
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    hvala vam ministre što radite sve navedene gluposti za vrijeme vašeg mandata. Nadam se da ćete na taj način sami sebe uskoro iskatapultirati van iz toliko vam udobne fotele [/b]

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •