Svaki dan, ali svaki dan vidim djecu kako se voze na prednjem sjedištu. Vidim kako se voze i na zadnjem sjedištu, ali bez AS.
Svaki dan vidim i ljude kako se voze bez pojaseva....

Isto tako, svaki put kada vozim djecu svoje sestre ne vežu se na zadnjem sjedalu i znam da je opasno...
Djeca imaju 16 i 10 godina...
i moram priznati da jednostavno ZABORAVIM... zato što sam tako naučila... nekada se sjetim, pa muku mučim da se sjetim. Od sada ću da inzistiram na tome, pa ako hoće da se voze, nek se vežu.

Da li ste gledali jaoooo, ne mogu se sjetiti ime političara - onaj ćelavi, ogromni, što su mu kuću srušili?
Uglavnom, kada su mu kuću rušili sjeo je u auto, svog sina stavio sebi u krilo, a on je bio vozač i lijepo se provozao pored policije i mahao.
Policija je stajala, kamere zabilježile, prikazale i ukazale na to na TV-u i šta? Pojeo vuk magarca!
Nažalost, da je taj policajac nešto napravio u tom trenutku, ne sumnjam da bi ostao bez posla ili bio na uvjetnoj nakon par poziva ili nešto.... nema sumnje u to....

Isto tako, pitam se koja je služba policajaca, jer oni samo stoje kada vide tako nešto ili kada projuri neki bijesni auto kroz Zagreb 150km/h (gledala svojim očima) policajci samo gledaju i okrenu glavu!

Neki dan kroz Sarajevo se provozao čovjek sa djetetom na prednjem sjedištu, pa da je makar bilo vezano - ali ni to...
Znači, tu se već odgaja buduća generacija nevezača (što nije 100% sigurno, je li)

I htjedoh reći šta sam pročitala - ako se vežete na prednjem sjedištu, a osoba iza vas nije, ta osoba je opasnos za oboje. Naime, pojas može zadržati 1 osobu, u slučaju udara osoba iza stavlja dodatni teret na prednje sjedište i njegov pojas koji tu gubi svoju funkciju.