Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: riječko rodilište

  1. #1
    kety

    Početno riječko rodilište

    Zanima me da li se u riječkom rodilištu može dobiti epiduralna na vlastiti zahtjev? I imaju li klimu u sobama? I kako se odnose prema ženama?
    Hvala!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    52

    Početno

    Epiduralnu možeš dobiti. Na trudničkom tečaju je i jedno predavanje na tu temu koje drži anesteziolog. U stvari čak prilično ističu mogućnost epiduralne. Za klimu ne znam. Što se odnosa tiče, iako vjerojatno uvijek postoje iznimke, mislim da su stvarno OK. I prema osobnom iskustvu, a i čitajući komentare na forumu.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Viškovo - Rijeka
    Postovi
    639

    Početno

    Klime u sobama nema, osim možda u apatrmanu (za to sam 80% sigurna da ima). Najbolje bi bilo da nazoveš u rodilište, pa da se raspitaš za apartman (da li ju imaju, koja je cijena..) Ono što znam je da u apartmanu s tobom može biti 24 sata muž i možeš imati posjete kada ti se prohtije :D (u ostalom to i platiš, pa je logično...)

    A što se tiče svega ostalog, najbolje bi bilo da u Rodilišta pronađeš temu Riječko rodilište u kojem smo na veliko razglabali o svemu što se tamo događa.
    Ja mogu reći samo pohvale, osim jednog malog incidenta sa doktorom, ali o tome sam tamo već pisala, pa da se ne ponavljam...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •