Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Peg perego - centro completo?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    SPLIT
    Postovi
    100

    Početno Peg perego - centro completo?

    Imam pitanje za one koje imaju ovaj doticni model kolica. Trenutno smo u trazenju idealnog modela pa nam je oko zapelo za upravo ovaj.
    Molim iskustva

  2. #2
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    ja imam pliko p3 completto i zadovoljna sam...sastojao se od klasičnih kolica, navette i as primo viaggio...

    ima brdo opcija i mogućnosti i ja bih ih opet kupila...
    as mi i nije bila baš neka sreća jer je luki već sa 4 mj postala tijesna, a i jaaako se znojio u njoj..

  3. #3
    sanja30 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    275

    Početno

    I ja sam jucer montirala svoja nova Peg Pereggo P3 Naked kolica, i za sad nemam niti jednu zamjerku, sve mi super izgleda-

    Vidjet cemo kako ce funkcionirati u praksi, ali imala je i moja seka Peg Perego, i svo troje djece je vozila u njima - i jos su u skroz dobrom stanju.

    Stavila sam slikice u album pa mozes baciti pogled ako te zanima.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    SPLIT
    Postovi
    100

    Početno

    da, upoznata sam vec s Peg peregom. S curom imamo Venciju i Primo viaggio. Jedina zamjerka je na kvalitetu tkanine, naime vec nakon par mjeseci je tamni dio kolica vrlo ruzno izbljedio tako da ih upravo zbog toga ne mozemo koristiti za drugo dijete..
    Iako sam stvarno prezadovoljna funkcionalnoscu, velicinom, nacinom sklapanja i kvalitetom same konstrukcije malo me strah da i nova kolica koja kupimo ne izbljede tako brzo, jer nasa Venecija izgleda kao da je kroz nju proslo cetvero dijece, a ne jedno.
    Cak sam preko Filip tradea pokusala naruciti samo nove presvlake, ali to mi u konacnici cijenom dodje nesto manje od novih kolica :shock:
    Mislim da su namjerno nabili cijene da bi ljudi kupili sve novo.

  5. #5
    sanja30 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    275

    Početno

    Hm, ova moja nemaju tkaninu nago onaj kao plasiticni materijal, neznam kako se to tocno zove, pa pretpostavljam da to nemoze izblijedjeti kao npr. obicna tkanina prilikom pranja ili vec i pri jacem suncu.

    Pretpostavljam da su se i materijali u zadnjih godina promijenili na bolje

  6. #6

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    85

    Početno

    Ma Sanja tvoja mi kolica izgledaju mrak, a tek roza boja...

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    138

    Početno

    Mi imamo centro completo i prezadovoljni smo.Lagana,lako sklopljiva,estetski predivna...iskreno preporucujem

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •