Pokazuje rezultate 1 do 45 od 45

Tema: Kolica - tražim li nešto što ne postoji

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    164

    Početno Kolica - tražim li nešto što ne postoji

    Kao što naslov kaže .......Da li je netko uspio nabaviti kišobran kolica koja zadovoljavaju sljedeće kriterije:


    - nisu teška cca do 5,5-7 kg
    - udobna za bebača 7mj na dalje
    - imaju 4 položaja
    - prečku, kupolu
    - ok materijal i pristojan izgled «kvaliteta»

    Naime uz svu današnju silnu ponudu raznih kolica ja ne mogu pronaći niti jedna koja ispunjavaju sve gore navedene kriterije . Živim na 4 katu zgrade koja naravno nema lift, i ne želim da izlazak s svojim djetetom liči na vojne vježbe. Ako su lagana nemaju položaje ili prečku i izgledaju kao da će se raspasti svakoga trenutka. Pa molim mame koje su prošle slične situacije da me posavjetuju !! !

    Hvala ! :D

  2. #2
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    mislim da su moja Chicco kolica bila takva nekakva- samo to je model od prije par godina i ja se više ne sjećam koji je model, samo znam da je cijena bila visoka

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    I ja trazim tako nesto! Za sada nista nisam nasla. Ona jedina vrlo lagana, najjeftinija... nemaju polozaje (kao sto sama kazes) i nestabilna su, a ostale vrste - malo cvrsce s vise polozaja su opet tezine (8kg) kao i ova koja sad imam (chicco ct o-1 valjda...).

    U svakom slučaju, vježba za ruke svaki dan odrađena.. još samo nekako guzu i noge i sve 5!

  4. #4
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno Re: Kolica - tražim li nešto što ne postoji

    Citiraj Pinkflower prvotno napisa
    Kao što naslov kaže .......Da li je netko uspio nabaviti kišobran kolica koja zadovoljavaju sljedeće kriterije:


    - nisu teška cca do 5,5-7 kg
    - udobna za bebača 7mj na dalje
    - imaju 4 položaja
    - prečku, kupolu
    - ok materijal i pristojan izgled «kvaliteta»

    Naime uz svu današnju silnu ponudu raznih kolica ja ne mogu pronaći niti jedna koja ispunjavaju sve gore navedene kriterije . Živim na 4 katu zgrade koja naravno nema lift, i ne želim da izlazak s svojim djetetom liči na vojne vježbe. Ako su lagana nemaju položaje ili prečku i izgledaju kao da će se raspasti svakoga trenutka. Pa molim mame koje su prošle slične situacije da me posavjetuju !! !

    Hvala ! :D
    Pa tesko - jer kisobran kolica se zapravo kupuju kada dijete moze samo uci i izaci iz njih. No, razumijem da ti je tesko, ipak moras nekako s djetetom van. Ja sam to rijesavala maramom (sada slingom) i kolicima. Ni mi nemamo lift ali ajd, bar ne moram na 4. kat . Ja vucem svoja kolica gore dolje, ali sam zato i uzela ona s velikim kotacima - buzz. Ona su dosta lagana, imaju polozaje i za skroz sjedenje i za lezanje, kupolu, precku (koja nam je tako falila na proslima) , jucer sam ih izvadila iz gepeka dok mi je Patrik bio u slingu - sve jednom rukom. Sjedalo se moze staviti u smjeru voznje ili prema mami / tati /osobi koja gura kolica.

    Eto. A kao genijalna prava kisobran kolica, koja bih eventualno kupila za godinu dana - vidim zapp.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    164

    Početno

    Citiraj Anita-AZ prvotno napisa
    I ja trazim tako nesto! Za sada nista nisam nasla. Ona jedina vrlo lagana, najjeftinija... nemaju polozaje (kao sto sama kazes) i nestabilna su, a ostale vrste - malo cvrsce s vise polozaja su opet tezine (8kg) kao i ova koja sad imam (chicco ct o-1 valjda...).

    U svakom slučaju, vježba za ruke svaki dan odrađena.. još samo nekako guzu i noge i sve 5!

    Pitanje upravo sam gledala na netu ta chicco ct 1( i kao čine mi se ok da imaju sve,mana težina mislim 8kg ) Gdje ste ih kupili i kakva su je li ih prektično nositi ....... ?

    Ima li netko chicco model enjoy strooler ta su kao lakša :D
    http://www.chicco.com/scheda_prodott...2&idSezione=43

  6. #6
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    premjestan na pdf 'nosenje djece'

  7. #7
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    daj si pogledaj ova ... Vidjela sam reklamu u Bebama, da ih drže u Baby media shopu... Ne znam jedino koliko su zgodna za nošenje. Ja sam ti isto na 4 katu, pa sam bebača vukla u pouchu, a Chicco Caddy na rame. Samo Caddy nema ležeći položaj i nema prečku...

    Postoje i McLaren kolica koja bi trebala biti mrak, samo ih nema kod nas za kupitit (koliko ja znam..)

  8. #8
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    I mi razmišljamo o kupnji Maclarena ali on nema prečku pa ćemo još malo pričekati. Inače imamo P. Perego P3 i super smo zadovoljni ali su isto dosta teška. Svakodnevno smo ih nosili na 3 kat ali nedavno nam je susjeda u prizemlju, u zatvorenom hodniku, ustupila mjesto ispred svojih vrata i spasila nas. Bog ju blagoslovio!!!

  9. #9
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno

    A zašto je prečka tako važna? Naša nemaju prečku i nisam skužila da nam nedostaje :/ .

  10. #10
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno

    A Maclaren je nedavno prodavala cura tu na našoj burzi. Pogledajte možda još nisu prodana.

  11. #11

  12. #12

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    164

    Početno

    Citiraj Irchi prvotno napisa
    A zašto je prečka tako važna? Naša nemaju prečku i nisam skužila da nam nedostaje :/ .
    Meni su u dućanima rekli da je ta prečka dobra pogotovo za manju djecu ! Ali iskreno gledala sam i stariju mislim da im je super se osloniti na tu prečkicu i promatrati svjet dok se voze ! ( Sva vise na njoj )

  13. #13
    nely avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    402

    Početno

    Meni je dosta važan uvjet u kupnji kolica bila prečka,isto mi je djelovalo zgodno da se beba na njih nasloni,digne noge..i kupili takva.Imamo Chicco ct0.1,i super zadovoljni..obožavam ih i čine mi se stvarno kvalitetna.Mi smo ih kupili u Kiki,ali ih imaš u Chiccovom dućanu u Mercatoru,mislim i u Tintiliniću..koštaju oko 2500 kn!

  14. #14
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno

    A zašto bi bilo bolje da se dijete nagne naprijed i naslanja na prečku nego da sjedi samosatalno ili se nasloni na naslon iza sebe? Ili da je bolje da digne noge i tako se vozi? Ne kužim :/ .

  15. #15
    momtobe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,078

    Početno

    Citiraj Irchi prvotno napisa
    A zašto bi bilo bolje da se dijete nagne naprijed i naslanja na prečku nego da sjedi samosatalno ili se nasloni na naslon iza sebe? Ili da je bolje da digne noge i tako se vozi? Ne kužim :/ .
    Evo npr. moja djevojčica se uvijek naslanja prema naprijed dok se vozi. Da nema prečke, svejedno bi se gurala naprijed, samo bi ju pridržavali remenčići. Ona nikada ne spava u kolicima, i nikada, ali baš nikada se ne nasloni na naslon. Što ćeš kad tako voli. Tako da je meni prečka bitna jer se osjećam sigurnije, da neće baš frknut iz kolica ako se nedajbože remeni otkopčaju.

  16. #16
    nely avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    402

    Početno

    Mislim da je njoj (mojoj curki) fora da digne noge na tu prečkicu,jer stalno tako radi a i voli se naslanjati na nju dok se vozi..zašto!?..nemam pjma,valjda joj je tako zgodnije!I isto kao što momtobe kaže,skoro pa nikad se ne nasloni na naslon već sjedi uspravno pridržavajući se na prečku.Ah,svi smo ti mi različiti pa valjda i glavice tih naših malih ljudi,nekoj paše na naslon,nekoj na prečku.. :/ ..A još šta se tiče prečke,nekako mi se čini i sigurnije pa ju često niti ne vežem sa remenima,a da je nema (prečke) vezanje bi bilo obavezno da nam ne padnu.

  17. #17
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Kolica Aria Peg Perego definitivno zadovoljavaju sve uvjete koje ste navele,lagana su,aluminijska, svega 5 kg teška,sklapaju se vrlo lako,a kad se sklope izgledaju ko manji koferčić,imaju kupolu,bumper(prečku),dva položaja;sjedeći i ležeći,male,ali vrlo okretne duple kotače,u podvozju košaru za stvari.Cijena im je negdje oko 1000 kn,ali isplate se svakog novčića.
    Ja sam moju kćer vozila u takvim kolicima do 4. godine i to posvuda,po plaži,travi,makadamu,ma doslovce svuda i nikad ništa nije ni olabavilo,a kamoli puklo na njima,nešto kvalitetnije nikad nisam vidla,a moja kćer je i natprosječno velika i teška.
    Savršeno su praktična,ja sam znala sama sklopit kolica,primit ih u jednu ruku,dijete u drugu i torbu s pelenama na rame i tako sam bez problema ulazila u vlak,također ni u autu ne zauzimaju puno mjesta,ma jednostavno su savršena.Jedini nedostatak im je malo viša cijena,al vjerujte mi isplati se,dok je moja šogorica poderala dvoja obična kišobran kolica po 300 kn i morala još i treća kupiti,a dijete joj nije moglo ni leći u tim kolicima i još su mu se noge po podu vukle,moja Rea se vozila savršeno udobno,a na kraju smo šogorica i ja u biti potrošile istu količinu love,al ona nije imala ništa,a ja sam imala super kvalitetnu i udobnu stvar za moje dijete i na kraju sam ta kolica poklonila dalje potpuno ispravna i savršeno uščuvana,jer ček ni tkanina nije apšisala.
    I još nešto,ja sam ih kupila u Sloveniji i još dobila povrat poreza,pa su me u stvari koštala oko 850 kn prije5 i pol godina,sad su možda i povoljnija.
    Eto,nadam se da sam vam bar malo pomogla,pozdrav

  18. #18

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    164

    Početno

    Vezano za kolica Aria Peg-Perego! Prostudirala ja sva kolica na internetu i odlucim se za kolica Aria Zadovoljavaju sve uvjete jos samo da ih vidim i moja su ! Kontaktiram ja FIlip trade ( distributer Peg Perego kolica ) cjena im je 1390 kn i ima ih u Tintilinić dućanima. Ja M ( koji je već lud od spomena kolica jer ih danima tražimo) pod ruku idemo. U Tintiliniću dobar dan mi bismo vidjeli kolica Aria ........ Ta kolica se više ne proizvode mi ih nismo imali 5 godina, jednostavno nitko ih nije želio kupiti tralalalalalla...Ja sad ponovim priču o kontaktiranju distributera, ona nazove kolegicu u drugom dućanu ona ista priča. Sad kao ja bih mogla dobiti da uplatim kaparu kontaktiram distributera kao i oni će . Pa će kolica možada doći kroz cca. 5 tjedana. Glupo mi je ići na blef naručiti nešto pa čekati tko zna ( i nakraju ako ih nitko nije dolista želio ) dođu mi kući tako gadna kolica, a željela bi ih vidjeti uživo ( sklopiti provozati itd.....) :?

    U KIKI imaju za blizance Aria kolica, a jednostruka isto po narudjbi do 60 dana čekanja. Ne možeš ih vidjeti u živo sklopitit........pemaju primjerak.

  19. #19
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Hmmmmm,ne znam kako to ide u Tintiliniću,ali Aria kolica se proizvode sigurno,jer ih ja viđam kod druge djece,vidjela sam i tu verziju za blizance.
    Da su "gadna"- nisu,100% garantiram,ja ih više nemam,poklonila sam ih,tako da ne mogu ni tako pomoći da ih vidite.Jedino što mi pada na pamet je Baby centar u Brežicama,pa da njih kontaktirate.Znam pouzdano da su jako ljubazni i sigurno će napraviti sve da vam pomognu,tako su i meni svojevremeno doslovce stvorili navlaku protiv kiše za ta Aria kolica,a nigdje je nisam mogla nabaviti.Oni su je naručili direkt iz Italije i za par dana me nazvali da dođem po nju.Ovo sa 60 dana mi je zaista neprofesionalno,ali me ni ne čudi,jer kod nas to,na žalost sve tako nekako ide

  20. #20
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    http://www.specialtybaby.com/pegpe20armts.html

    evo našla sam sliku istih kolica kakva smo mi imali,samo su naša bila sivo-žuta,ovdje piše da su model iz 2005. godine i ponuđena su na prodaju,dakle proizvode se i tu koštaju samo 99 US dolara,dakle oko 600 kn?!? :shock:

  21. #21
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    Bebe Confort Allegro...
    mi ih imamo godinu dana...prezadovoljni smo, na trećem smo katu (tj drugom ali imamo ići uz skale ko da smo na trećem, i na prizemlje se ide uz skale)

    nikakve zamjerke....

  22. #22

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    164

    Početno

    Znam da se Arija proizvodi jer su mi u filip tradeu rekli da ih ima, a takodjer sam ih vidjela da ih ima za kupiti u Brežicama .

    Bebe Confort Allegro... sve 5 + već ih gledala ali su teška 8,5 kg !!!

  23. #23
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Moja Inglesina Zippy su bila takva, jedina razlika je to sto su 1 kg teza od tvojih zahtjeva (8 kg) i imaju 5 polozaja.
    Ako ti trebaju polovna...

  24. #24
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    Citiraj Pinkflower prvotno napisa
    Znam da se Arija proizvodi jer su mi u filip tradeu rekli da ih ima, a takodjer sam ih vidjela da ih ima za kupiti u Brežicama .

    Bebe Confort Allegro... sve 5 + već ih gledala ali su teška 8,5 kg !!!
    7,5kg mi ih vagali kad smo ih kupili
    to što ti oni kažu 8kg to ti je samo okvirna težina, ovisi ti o punjenju guma (kotači su punjena guma što je ludilo za neravni teren), o težini same konstrukcije...

    meni su fantastična...

  25. #25

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    164

    Početno

    Citiraj brane prvotno napisa
    Citiraj Pinkflower prvotno napisa
    Znam da se Arija proizvodi jer su mi u filip tradeu rekli da ih ima, a takodjer sam ih vidjela da ih ima za kupiti u Brežicama .

    Bebe Confort Allegro... sve 5 + već ih gledala ali su teška 8,5 kg !!!
    7,5kg mi ih vagali kad smo ih kupili
    to što ti oni kažu 8kg to ti je samo okvirna težina, ovisi ti o punjenju guma (kotači su punjena guma što je ludilo za neravni teren), o težini same konstrukcije...

    meni su fantastična...
    Super, meni su u TL rekli 8,5kg daj mi samo reci ( kad ih već imaš jesu )šraktična za nosit i jesu glomazna za gepek ! Hvala

  26. #26

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    164

    Početno

    hoću reći praktična za nositi

  27. #27
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    super praktična i lagana
    u gepeku ne zauzimaju puno mjesta, mi ih znamo kad idemo na put staviti vodoravno iza vozača i suvozača, stanu bez problema a vozimo twinga

    kad ih nosim, uhvatim ih za ručku, ako smo u šetnji, sklopljene ih možeš voziti kao kuferčić (hm koje objašenjenje ) a u protivnom ih namontiran na rame, mekana ručka mi ne reže rame...

    najbolje ti je probat i vidit....

    nama su još u upotrebi a Luka ima 2,5g

  28. #28

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    164

    Početno

    Hvala ! Eto sad sam moram odlućiti koja ću Aria ili Allegro :D !

  29. #29
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Ja sam prošlo proljeće gledala u Tintiliniću (ventar Vrbani) Ariu i dvoumila se oko nje?! Ne kužim kak ih onda nemaju već 5 godina... Daj pogledat ću ti ovih dana je'l još imaju koja....

  30. #30
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    zar se ta peg perego ne sklapaju u kocku???

  31. #31

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    164

    Početno

    Mislim da se sklapaju u kocku !

  32. #32
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Da, nisu kao kišobran, ali imaju neku ručku sa strane pa ih nosiš k'o kufer...

  33. #33
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno kolica

    pliko p3 imaju sve to, meni su super brzo idemo na put avionom s njima. naša su kupljena u slo baby centat jer je bilo jeftinije i imali su ful veliki izbor

  34. #34
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno kolica

    pliko p3 imaju sve to, meni su super brzo idemo na put avionom s njima. naša su kupljena u slo baby centat jer je bilo jeftinije i imali su ful veliki izbor

  35. #35
    mina30 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    696

    Početno

    podizem
    imam ja pliko p3 ali su teska i glomazna. Zanima me na kraju jel ima tih mclaren u hrvatskoj za kupiti, gdje i koliko kostaju? Isto pitanje i za Allegro ako moze, da ne moram bas obici sve trgovine, pliz?

  36. #36

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    233

    Početno

    Hvala onome tko me prosvijetlio za Ariju! :D

    Jučer smo je kupili u baby centru u Brežicama i super nam je! Sve što sam tražila od kišobran kolica, jedino što nisu kišobran kolica ali ni to ne smeta, jer se sklapaju jednom rukom, vrlo lagano, i lagano se nose. Gledali smo i Pliko X-lite koja su kišobran kolica, ali za sklapanje trebaju 2 ruke i 2 poteza, a teže i kilu više od Arie. Platili smo ju 155 €, a s njom se dobije i zaštita od kiše i zaštita za noge.

    Mclaren ima u Ljubljani, i razmišljala sam i o njemu, ali ono što sam pročitala na njemačkom testu kolica, materijal od kojih su napravljena ima malo suviše ftalata (koji su potencijalno štetne tvari), sjedalica ima nešto manje dimenzije. A i kod Arie se zaštita od sunca da jako jako navući, tako da zaista ispunjava svoju svrhu.

  37. #37
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    Graco city sport

  38. #38

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    18

    Početno

    Imam pitanj u vezi oolica Aria? Da li se ručka pomiče tako da bebač može gledati prema onome tko je vozi ali i prema van???? :?

  39. #39

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    18

    Početno

    Citiraj galak prvotno napisa
    Imam pitanj u vezi oolica Aria? Da li se ručka pomiče tako da bebač može gledati prema onome tko je vozi ali i prema van???? :?
    Sorry na gubitku slova. Nadam ste da ste razumjeli da se pitanje odnosi na kolica Aria Peg perego

  40. #40
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Odgovor je: ne.

  41. #41

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    18

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Odgovor je: ne.
    hvala Maruška, onda to nazalost neće biti naš izbor

  42. #42
    Ozujak avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    187

    Početno

    Znate li da li se mclaren kolicima da naslon spustiti?

    Naime, trebala bi mi neka kisobran kolica za bebana od 7mj.. A ta Aria mi se ne svidja. Jako sam izbirljiva.. :D Najvise mi se svidjaju quinny zapp, ali njima se naslon na moju veliku zalost neda spustiti.. .. A to mi je bitno jer cu malca voditi na put na kojem cemo vecinu vremena biti vani.. U nosiljki I kolicima.. Pa je bitno da su udobna za djonjanje, da su lagana, da se lako sklope I da dobro izgledaju :D

  43. #43

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    233

    Početno

    Ima mclaren modela koji idu u spušteni položaj (mislim da se zove quest, ak se ne varam). I meni je taj bio lijep, ali kod Arie je presudila ta prečka-pladanj, sad ne mogu ni zamislit kak bi se vozio bez nje jer se nasloni i metne nožice gore i uživa ko na plaži. Ili se nasloni na nju, ili nešto zoba s nje kad mu stavim. Košara jako duboka da svašta stane. Sjenilo se da navući skroz do prečke. A i lijepa su, nemoj tako, naša su na crno-bijele kockice.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    164

    Početno

    4 kolica i ova su stvarno za pohvaliti napokon su ok ( nemaju precku ) ali na kraju sam shvatila da to i nije tako vazno ! JANE ENERGY lagana 5kg, kavlitetna , daju se spustiti skroz 5 polozaja ) super za voziti sve pohvale pohvale

  45. #45
    saska7 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    1,122

    Početno

    Citiraj Ozujak prvotno napisa
    Znate li da li se mclaren kolicima da naslon spustiti?

    Naime, trebala bi mi neka kisobran kolica za bebana od 7mj.. A ta Aria mi se ne svidja. Jako sam izbirljiva.. :D Najvise mi se svidjaju quinny zapp, ali njima se naslon na moju veliku zalost neda spustiti.. .. A to mi je bitno jer cu malca voditi na put na kojem cemo vecinu vremena biti vani.. U nosiljki I kolicima.. Pa je bitno da su udobna za djonjanje, da su lagana, da se lako sklope I da dobro izgledaju :D
    ako ti nije precka uvjet predlazem JANE ROCKET. 5kg, brzo i jednostavno sklopiva, NASLON SE SPUSTA NA TRAKU (beskonacno mnogo polozaja naslona) do gotovo potpuno horizontalnog, cijena cca 100€

    zapp ima 10kg!!! pa moja velika duboka imaju 12,5! a o cijeni da i ne pricamo...

    ja sam odvalila na zapp, ali kad sam nasla ova, odusevila sam se.. i nakon 2god koristenja sad spremljena cekaju novog korisnika

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •