Pokazuje rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Jednodnevni izlet 2. razred OŠ 115 kuna

  1. #1
    lea

    Početno Jednodnevni izlet 2. razred OŠ 115 kuna

    ma recite mi molim vas da li je to stvarno puno ili sam ja luda. Autobus do marije Bistrice i povratak istog dana, tamo neka šetnja i ne znam ni ja što. Zar nismo mi nosili sendviče i sokiće na takve izlete i samo platiš bus. Imam blagi osjećaj da me neko radi budalom.

    Što vi mislite? :?

  2. #2
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Pa meni se isto čini puno :?

  3. #3
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ja se ne sjecam koliko smo mi placali, ali ivar je neki dan isao s vrticem na izlet, voznja, posjet velikom taboru i rucak za 95 kuna.
    to mi je bila ok cijena, jer da smo isli u vl aranzmanu, to bi nas triput vise kostalo.

  4. #4
    lea

    Početno

    Da, možda i nije puno, ako je unutra i neki ručak, ali meni je to smijeh da oni idu na ručak negdje, jer im je jedino važno da su zajedno i da nisu u školi. Uvijek ih ima dosta koji ne idu, jer ima roditelja koji to stvarno ne mogu platiti.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    D.ide u eko selo,isto 115 kn.dobit će ručak.al meni je opet puno,jer taj ručak košta cca 30 kn,pa ispada da je bus 80.

  6. #6
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Jelenin razred ide u Staru Vodenicu - 120 kn. Puno, ali otkad idu na izlete s vrticem i skolom uvijek je bilo barem 100 kn. Agencije dobro zaradjuju na djecjim izletima.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    tako je agencije...
    a ne učitelji

    kojima su ruke vezane propisima iz ministarstva pod kojim se uvjetima može organizirati izlet

  8. #8

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,147

    Početno

    Ma to ovi autobusni prijevoznici raspale cijenu... ne znam na temelju čega, ali stalno poskupljuju.
    Nemam friškog iskustva sa školskim izletima, ali u našem planinarskom društvu često se organiziraju autobusni izleti, i u ovih 5-6 godina lijepo mogu pratiti kako im cijene rastu.
    A o agencijama da i ne govorim.
    Što da kažem... i mene to čeka za par godina.
    A kako je nastavnicima, znam jer imam prosvjetara u familiji. Ti izleti za njih su stresniji nego nastava. A ne dobiju ništa za to (bar koliko ja znam).

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    ako je ravnatelj dobre volje možda pola dnevnice

    ali skoro se uvijek to prebacuje na agenciju mislim da je 62 kn

  10. #10
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    uzmimo da je prosječna jednodnevna cijena autobusa 1500 Kn (ako ga ja hoću iznajmiti, a ne agencija). dnevnica za vozača i dva pratioca - cijeli dan 170 kn x 3 = 510 kn. iako se NIKAD ne ostane preko 12h.

    znači cca 2000 : 50 sjedala= 40 kn po djetetu. dodajte eventualne ulaznice - i dobijete cifru.

    ja sam tražila ponudu od jedne agencije - i dobila sam ovo:

    izlet od 120 kn (škola) bez posebnog osiguranja i ručka
    izlet od 95 kn (agencija) - uključeno osiguranje i ručak (+ zarada agencije).

    sad se ja pitam - kakve to aranžmane ministarstvo ima, i tko od toga ima koristi????

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    i mi smo lani platili 130 kn za POLUDNEVNI izlet na Vransko
    jezero....
    učiteljica je htjela sama iznajmit bus ( u tom slučaju bi izlet koštao 30 kn )
    ali iz ministarstva su to zabranili uz obrazloženje da mora ići preko agencije

  12. #12
    lea

    Početno

    Pa ova iskustva su noćna mora, živjelo naše ministarstvo i bajni izletići, dobar mi je onaj osjećaj da me netko pljačka

  13. #13

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Meni ovo stvarno nije jasno jer i sama organiziram jednodnevne stručne ekskurzije?!? Jedino ograničenje jeste da se moraju skupiti ponude od najmanje 3 davatelja usluga i odabire se najpovoljnija. Ako je različita cijena za fizičku i pravnu osobu onda je problem u samoj agenciji?!?! Ne kužim :?

  14. #14
    vanan

    Početno

    mene je maturalac u 7. razredu za klinca koštal 1680 kuna!!!! :shock:
    išli su na 5 dana.
    dao sam mu 700 kuna da ima za tam i veli da je hrana bila užasna da su dobili za večeru jednu pljeskavicu i desetak krumpiriča. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    sobe su bile petkrevetne! hotel ima 3 zvijezdice(navodno)!
    nisu smejli navečer niti u grad sami nego ko dječica sa učiteljicom u pizzeriju da se najedu!!
    jednom njegovom prijatelju se dogodilo da je slučajno pao sa stepenica i razbio glavu a usput je pobrao i učiteljicu!!
    učiteljici nije ništa bilo i ona samo ravno gore u svoju sobu i nakraju su oni(djeca) morali zvati hitnu pomoč sa recepcije da dođe po njega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    učenmik je sa starcima otišel doma poslije. kada su on i moj klinac(koji je bil na još tamo) razgovarali preko telefona, moj mu je rekel, "blago tebi, ti si doma"

    ja sam platio izlet(ako se to može nazvati izletom) d ami djete mora spašavati prijatelje i biti izgladnjelo zbog loše hrane.

    došao je doma mršaviji 3 kg :shock: :shock:

  15. #15

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    172

    Početno

    [nisu smejli navečer niti u grad sami


    sta mislis da je uciteljica trebala djecu od 13 godina pustiti u grad same i to u njima potpuno nepoznat grad???????

  16. #16
    vanan

    Početno

    :?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •