Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 104 od 104

Tema: Fimoza

  1. #101
    samaritanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Njemacka
    Postovi
    1,879

    Početno

    Gledaj to malo drugačije. Ti mu ionako nećeš time što je gol kući "skinuti" pelenu. On će je imati i u jaslicama i kući, ali ćeš mu omogućiti da dođe do svog penisa i to par sati dnevno, a to je za njegov penis jako bitno. Nije mi bila namjera da ti predložim bezpelenaštvo jer ono je nažalost mnogima prenejasno da bi brzo profunkcioniralo pogotovo ako netko u to ne vjeruje. Međutim ovo što ti predlažem je izvedivo doma na toplome, a terapijski bitno za tvog dečka. Ne moraš se opterećivati jaslicama jer on neće biti tada bezpelenaš sigurno.

  2. #102
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    podižem opet, sad sam lijepo sve redom pročitala i najviše mi se sviđa prijedlog samaritanke jer ionako "koketiramo" s bezpelenaštvom
    danas na sistematskom, ja već nabrijana da kažem doktoru da mu ne vuče, i kažem mu i stvarno, on gleda, malo pomiče, ali čini mi se da ne vuče ništa na silu, ali ipak, kod kuće vidim da mu je opet kožica malo popucala okolo. :/ pa nije mi jasno kakav je to pregled, zašto mu svaki f***ing put navlači kad ja kažem ne, i zašto to uopće mora napraviti, ako ja kažem da normalno piški... i koliko god on u stvari kao ne forsira, ipak je nekava sila na djelu kada mu je poslije popucalo, a to po mom ne može biti normalan pregled :/ jesam ja luda ili što? jedva čekam toplije vrijeme, pa ćemo ga pustiti gologuzog, još i da prohoda, pa nek sam "vježba" pišu...

  3. #103
    Galija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    93

    Početno

    Skroz te podržavam. Ni meni nije jasno zašto većina liječnika tako malo poštuje volju roditelja. Zašto nema komunikacije s roditeljima? Ne kužim zakaj imaju taj stav s visoka i zašto ne mogu objasniti zbog čega oni smatraju da neke stvari (npr. potezanje kožice) treba napraviti, a roditeljma prepuste odluku da li to žele ili ne?

  4. #104
    mamaD&I avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    24

    Početno

    Operirali smo bruh s 2 i pol godine i tada je kirurg rekao da ima klasičnu fimozu i da se vidimo na operaciji kada bude bez pelena barem šest mjeseci.Ostavili smo pelene i Ivan je sam vjerojatno"igrajući" se prevukao kožicu jer ja nisam ništa dirala kada nam je doktor rekao da nema šanse da prođe bez operacije.Jednu večer kod kupanja sam probala prevući i šokirala se kako je lagano prošlo.MIslim da doktori malo previše forsiraju s tim operacijama, a Ivan je očiti dokaz da (po doktoru 100% fimozi) operacija nije potrebna nego pustiti da naši genijalci to sami odrade.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •