Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: $#%#% inhalator

  1. #1
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno $#%#% inhalator

    Imam ovaj http://ponuda.com/v4/_Ducani_poc.asp?TIP=ART3&id=20018 inhalator.

    Od 5 puta, jednom inhalacija uspije.

    Tih četiri puta se fizioška otopina iz čašice za lijek prelije u rub oko čašice i onda počne kapati po inhalatoru. Kupila sam nove čašice, držim inhalator skroz uspravno... Uopće ne znam zašto se to dešava. :?

    Već sam tak ljuta. Jučer sam naveče lijepo inhalirala Rahleu, trajalo je dobrih 7 minuta. U noći je jako kašljala i hoću je ponovno ihlalirati. Sve napravim isto i... ništa. Izađe van jedan "oblak" i gotovo. Otvorim inhalator,a sva fiziološka u onom rubu. Da popiz... Probala sam još dva puta i ništa.

    Na kraju sam joj kapala fiziološku u nos. A fakat joj inhalacija jako pomaže.

    Dajte, neki savjet.

  2. #2
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Imala sam nekoliko puta taj slucaj, bas s pingvinom.

    Jednom je bilo previse vode ispod casice, jednom u casici i nekoliko puta smo imali frku jer sam uz fiziolosku u casicu stavljala kapi za inhaliranje (neke na bazi pcelinjih produkata) koje su (moj laicki zakljucak) zastopale sitne porice na casici pa bi se sve zajedno izvrnulo.

    Zvala sam servis i rekli su neka ga vratim da ga pogledaju, ali ja sam umjesto toga u mlakoj vodi sa sapunicom dobro oprala casice i sve je ok (kuc,kuc,kuc).

    BTW, to proljevanje me IZLUDJIVALO.

  3. #3
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    Nažalost, opet nam treba, i opet ne radi #$%%#$$%&

    U ponedjeljak ga MM vozi na reklamaciju, jer sam sigurno sve probala i nije krivnja u nama.

  4. #4
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    podižem

    otišao nam je kontkt negdje na pingvin inhalatoru, pa se malo pali-gasi. pretpostavljam da je na žici. gdje je servis u zg? naravno da sam zametnula račun, upute, garanciju...

  5. #5

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    835

    Početno

    Mi smo ga kupili u Saturu na Vrbiku pa probaj zvati tamo
    http://www.saturo.hr/

  6. #6
    Dalm@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Postovi
    958

    Početno

    Naš prodavatelj rekao da (ako će biti potrebe) zovemo ove:
    http://www.kvantum-tim.hr/miniweb/ko...mID=107&cid=72

    Nama se palio-gasio kad nismo dobro uštekali kabel u pingvina i/ili nismo uopće stavili čašicu.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    57

    Početno

    Prije par mjeseci sam kupila Pingvin inhalator, uključila ga i ... ništa.
    Do ponoći smo ga suprug i ja pokušavali "pokrenuti" ali nije dao niti oblačić pare. Drugi dan sam ga išla vratiti, u apoteci su imali još 4 komada, niti jedan nije radio.

    Kupila sam Respira inhalator u Tehnomax-u i jako sam zadovoljna, kada ga stavim na najjače gušimo se u pari.

  8. #8
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    Citiraj Dalm@ prvotno napisa
    Naš prodavatelj rekao da (ako će biti potrebe) zovemo ove:
    http://www.kvantum-tim.hr/miniweb/ko...mID=107&cid=72
    Kvantum tim je ovlašteni serviser.

    Nakon onih s... koje smo imali, napokonsu na zamijenili inhalator i ovaj drugi radi besprijekorno

  9. #9
    jurisnik avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    1,112

    Početno

    Mi smo kupili pingvina i zadovoljni smo. Čak ga i izvrćem ponekad i sve je o.k.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    55

    Početno

    Mi smo kupili od Festte NEBUFLAEM i stvarno je odličan :D
    Nema prolijevanja,žica od aparata do utikača je dovoljno dugačka,a maska isto ide na jednu cijev koja je isto dugačka pa mogu inhalator imati udaljen od sebe dok klinju inhaliram jer bi ga u suprotnom prevrnuo Pingvina nismo htjeli jer su nam u par ljekarni rekli da imaju užasna iskustva s njime i da ga ljudi stalno vraćaju i reklamiraju.
    Ovaj naš je profesionalni kakav imaju u ordinacijama, a nije neka velika razlika u cijeni uspredivši ga s pingvinom.

  11. #11
    Roza avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,721

    Početno

    pingvin je valjda najgori inhalator proizveden u posljednjih 10 godina. fuj, koliko sam se naživcirala zbog proljevanja vode, prekratke cijevi do maske itd. mi smo ga dobili na poklon, i na jesen namjeravam kupiti drugi. profesionalni, onakav kakav imaju po bolnicama i ordinacijama. jest da košta, ali mislim da ni ovo pingvin-smeće nije jeftino. uh, svaki put kad se sjetim tog pingvina, meni počne izlaziti para na uši!!!

  12. #12
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Iznenadila sam se da pingvin ima manju posudicu za lijek od iste verzije inhalatora koji ne izgleda ko pingvin.

    Mi imamo taj koji ne izgleda ko pingvin, i totalno sam prezadovoljna. Jedino negativno bi mogla reci da je ta kratka cijev, sve ostalo cista petica.

  13. #13
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Iznenadila sam se da pingvin ima manju posudicu za lijek od iste verzije inhalatora koji ne izgleda ko pingvin.

    Mi imamo taj koji ne izgleda ko pingvin, i totalno sam prezadovoljna. Jedino negativno bi mogla reci da je ta kratka cijev, sve ostalo cista petica.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •