Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: "Maja"-Dijete u bolnici

  1. #1
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno "Maja"-Dijete u bolnici

    ako mozete pogledajte sad za pola sata, u 13:20 na HRT1 , tema je Dijete u bolnici s posebnim naglaskom na problem odvajanja djece od roditelja u bolnickom lijecenju

  2. #2
    LeaB avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,656

    Početno

    Gledala ja jučer. Petica za mamu Ivu koja se hrabro izborila za sobu.

    :D

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    981

    Početno

    [quote="LeaB"]Gledala ja jučer. Petica za mamu Ivu koja se hrabro izborila za sobu

    potpisujem žena je stvarno super

  4. #4
    sasana avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    493

    Početno

    Zao mi je sto nisam gledala. Jel mi moze netko malo opisati kako se izborila ? Tko zna mozda ce mi trebati tako nesto znati

  5. #5
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    sasana, Iva je odmah trazila da je puste da bude uz dijete, ali joj nisu dali.
    kad je rekla da ga onda vodi doma, vrlo su joj neugodno prijetili da se onda vise tamo ni ne vracaju i tako je decko ostao sam prvu noc i jutro.
    kad ga je Iva sljedeci dan vidjela u groznom soku, ljubicastog od placa, odlucno im je rekla ako joj ne dozvole da ostane uz njega, da ga vodi kuci.
    kaze da se tada malo bojala te svoje odluke, ali valjda im je bila dovoljno uvjerljiva, pa su joj na koncu ipak dozvolili da ostane uz dijete.

  6. #6
    sasana avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    493

    Početno

    Hvala

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Koja bolnica?

  8. #8

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    52

    Početno

    zarazna.
    Ja imam super iskustva sa Šalatom.Izrazito su senzibilni.Naime, ja sam prva mama koja je upraznila novi zakon.A mislim da bi i bez toga ostala s bebom od 9 dana.

    imaju samo jedan apartman, ako se tako može nazvati, ali kad ste u takvoj situaciji, sve vam je super samo da ste sa djetetom.Grozno mi je bilo gledati roditelje koji nisu mogli ostati.
    Prednost je to što se može doći u bilo koje doba dana i ostajati koliko hoćete;
    nećete vjerovati da je bila i mama koja je trebala doći na podoj i nije se pojavila jer je zaboravila. :shock:
    Osoblju je žao što nemaju uvjete da roditeljima priušte ostanak.
    Oni priznaju da je njima puno lakše kad je roditelj s djetetom jer imaju puno manje obveza, tipa hranjenja, presvlačenja i uspavljivanja pa se mogu posvetiti teškim slučajevima (djeci na aparatima).
    osoblja je premalo s obzirom na to koliko ima malih pacijenata.
    Hvala Bogu da sam bila s bebom jer ne znam kako bi on preživio.Doktorica kaže da bez mene ne znaju kako bi ga uspjeli spasiti.Toplina, bliskost i dojenje ga je vratilo u život.Imao je Dg. teške upale pluća na oba plućna krila s izuzetno puno sekreta u 9. danu života.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •