Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: anti candida dijeta za malu djecu

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    540

    Početno anti candida dijeta za malu djecu

    Imam blizance od 18 mjeseci vec smo 7 dana na dijeti , bez secera , bez kvasca , bez grickalica , bijelog brasna , mlijeka itd. interesuje me imali ko iskustva sa ovom dijetom kod male djece .
    koliko se dugo drzi , kako ste rjesavali izlaske tj kakva okupljanja sa drugom djecom gdje ima cokolada , sokova , grickalica s obzirom da su moji mali pa im nemogu objasniti da ne smiju jesti sto jedu druga djeca.
    e sad ja povrsno znam sta se smije sta se nesmije , pa me interesuje ima li koja zamjena za kruh smije li se npr integralne kifle ili neko slicno pecivo od nekog drugog brasna .da li se smiju jesti oni rizini kolacici neznam kako se to zove.

    ako iko ima ikakvog iskustva volila bi da podjeli posto smo mi na pocetku pa jos neznamo nista .vec nam je postalo komplikovano izmisljati sta jesti i spremati.


    ja iz svog iskustva mogu samo reci da su mi se djeca promjenila za ne povjerovati za ovih 7 dana naravno na bolje.

  2. #2
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    ovdje imaš sve o dopuštenim i nedopuštenim namirnicama http://istineilaziohrani.blogspot.co...rnog-doba.html
    na stranici imaš i dosta recepata za zamjene za kruh, palačinke, kolačiće
    ima i dio o prehrani za djecu

  3. #3
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    A sa kojim povodom ste krenuli na tu dijetu?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    540

    Početno

    kljucic hvala na informaciji
    maco jedan mi je steriji dobio proliv i nista nece da jede , i uradili pretrage i nalaze i sve u redu i nasla mu gljivice u ustima pa je pretpostavila da su sisle i u crijeva te dala dijetu i gentijana violet sa lineksom . e sad posto nisam mogla jednog na dijetu stavila sam obadvoicu na dijetu posto mjenjaju dude i uzmu kasiku jedan od drugog.
    nakon 7 dana proljev se smirio dijete pocelo nenormalno jesti ( valjda ga je peklo u ustima pa nije htio jesti tako dr kaze) , medjutim drugi koji nije imao nikakvih simptoma a stavila sam i njega na dijetu dozivjela sam sok , on je sa godinu dana znao 30 rijeci bio pametan a sa 17 mjeseci nezna nista , ne igra se bio se totalno iskljucio iz svijete on je poslije 7 dana dijete poceo da prica poceo da se igra ma drugo dijete skroz se promjenio mislim psihicki. on mi je sa godinu pokazivao i prstom medjutim i to se negdje izgubilo , mogla sam ga zvati nema sanse da reaguje , sad pokazuje prsticem odaziva se kad ga zovem . neznam da li to ima veze sa djetom ili ne ali mislim da ima da mi se djete psihicki promjenilo za 15 dana je skroz drugo dijete razumije sve sto mu kazem prica igra se vise nije u tom nekom svom svjetu iskljucen ili cudan kako su ga poznanici komentarisali, sad ga sve interesuje .
    i da sad spavaju po cijelu noc nema vise budjenja i placa i vrtenja po krevecu nocu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •